CARI-HBZ Publish time 13-3-2024 12:08 AM

Nadia Brian Nafi Percutian Ditaja VVIP, Sunyi Belum Jumpa Jodoh - "Itu Fitnah Ya Tak Benar"

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202403/13/000608x11edncddaverevu.png

Pelakon Nadia Brian menafikan dakwaan ditaja oleh orang kenamaan gara-gara menginap di lokasi percutian yang mewah.

Memetik laporan Melodi, Nadia menjelaskan dia tidak ditaja dan percutian tersebut adalah percutian bersama syarikatnya.

"Bila dah penat bekerja mesti ada masa untuk bercuti juga. Itu lah masa untuk kita reward ourselves."

"Sebenarnya percutian yang baru-baru ni saya pergi adalah bersama company trip. Nampak mewah tu Alhamdulillah tapi takdelah ditaja oleh VVIP. Itu fitnah ya tak benar.

"Saya sendiri kerja keras dan masih single."

Mengulas soal jodoh, pelakon drama Suri Hati ini akui hidupnya sunyi tanpa peneman hidup.

"Of course nak. Kita sebagai manusia mesti ada rasa lonely. Saya sentiasa berdoa tapi masih lagi tak jumpa yang click dengan saya sebab sibuk dengan bekerja."

"Memang tak ada siapa-siapa hanya berkawan biasa saja. Memang tak ada yang istimewa."

"Kadang-kadang rasa lonely tu datang, secara jujurnya ada rasa sedih, anxiety. Saya pun berdoa pada Allah bilalah akan ketemu jodoh."

https://www.instagram.com/p/C3tw5NRy09k/?img_index=1

Dalam pada itu, dia berharap dapat berjumpa dengan seseorang yang dapat terima dirinya seadanya dan memahami kerjayanya sebagai seorang pelakon.

"Bukan saya meletakkan ciri ke apa, tidak. Saya sangat simple, saya mahu orang yang boleh bersabar dan boleh faham karier serta cinta saya pada industri. Bukan hanya terima Nadia Brian tapi terima kekurangan saya seadanya.

"Saya percaya akan ada jodoh yang baik. Saya tak malu pun. Saya nak cari orang yang Beriman dan boleh bawa saya kearah kebaikan. Jangan rasa malu sebab kita semua orang pendosa. Saya harap saya dapat jumpa jodoh yang baik."

Sumber: Melodi/OhBulan

j3m4h Publish time 13-3-2024 03:40 AM

Xmustahell pon betina ni kne speedo..track heshe pon mmg bitchy life gituhhh…alang2 mintak speedo tukar pagar umah skali nyah…ex hb sheol tu seshuatu ke?

aina_shaira Publish time 13-3-2024 03:52 AM

Ahad lepas ade tengok dia kena interview dgn melodi pasal ni, ok je Cara jawab, cantik dia bagi aku, gebu, tapi nape semua forumers sini tak suka dia eh, kalau thread dia, semua kutukan negatif je :lol:

Carcosa Publish time 13-3-2024 05:34 AM

Bukan ditaja VVIP, tapi ditaja VVVIP. Kan?

sukacactus Publish time 13-3-2024 07:02 AM

aina_shaira replied at 13-3-2024 03:52 AM
Ahad lepas ade tengok dia kena interview dgn melodi pasal ni, ok je Cara jawab, cantik dia bagi aku, ...

Aku pun yg dah byk tahun xtgk tv3, tgk melodi aritu sebab nak tau follow up kesah AA - Ruhainies
Alih2 keluar interview NB ni
Ye npk cantik plak dia aritu
Maybe sebab dia mekap simple kot, xnpk bitchy

aina_shaira Publish time 13-3-2024 07:52 AM

Carcosa replied at 13-3-2024 05:34 AM
Bukan ditaja VVIP, tapi ditaja VVVIP. Kan?

Sape bapak gula dia?

bedahmenjuyah Publish time 13-3-2024 07:58 AM

Nak jd baik tak yah tunggu laki. Ko dah besar or shall i say dah tua? Boleh fikir baik buruk.

cempakaa Publish time 13-3-2024 08:07 AM

Ada ke bapak gula?

epullipan Publish time 13-3-2024 08:21 AM

cempakaa replied at 13-3-2024 08:07 AM
Ada ke bapak gula?

kalau peel bitchy camni tak mustahil bapak gula ada...so bitch kuasa 2

epullipan Publish time 13-3-2024 08:22 AM

Ada ke bapak gula?

kalau peel bitchy camni tak mustahil bapak gula ada...

nanasno Publish time 13-3-2024 09:00 AM

jap oot. forum cari gosip tempatan ni kena hack dengan hanat2 israhell ke?

mawarkhayalan99 Publish time 13-3-2024 09:38 AM

ada ke nak spedo sheols ni

anilanil Publish time 13-3-2024 10:07 AM

Ingatkan bercuti kat Iceland. Setakat bercuti kat Bali takyah nak speku kena spedo sgt la. B40 aman2 jer bercuti kat Bali, Lombok & Hatyai.

berusjamban Publish time 13-3-2024 10:08 AM

Ada ke bapak gula?

Instinct iols menyatakan sheols ni jenis independant takde bapak gula.
Mungkin nasib sheols sama mcm Faradhiya tu.. lawa tapi single

lilyrosey Publish time 13-3-2024 10:22 AM

sorry off topic, tapi apsal kat thread list banyak new thread yisrael? ke i sorang nampak macam tu?

seroja_luvU Publish time 13-3-2024 10:28 AM

lilyrosey replied at 13-3-2024 10:22 AM
sorry off topic, tapi apsal kat thread list banyak new thread yisrael? ke i sorang nampak macam tu?

ha ah..penuh page bnyk thread tu je

razzia Publish time 13-3-2024 10:40 AM

lol bali ja pun,sn hotel theyall mmng murah kn.i pun stalk upanya g ngm kwn bff dia tu.company bgf dia la tu.mn ada mewah pun

selipar_hijau Publish time 13-3-2024 10:54 AM

apahal forom cari ni penuh dgn post israel. moderator sila bertindak!!
pastu thread pun kejung je tak bergerak

prizadane Publish time 13-3-2024 11:00 AM

berusjamban replied at 13-3-2024 10:08 AM
Instinct iols menyatakan sheols ni jenis independant takde bapak gula.
Mungkin nasib sheols sama...

Same! Iols tak rasa she ada bapak gula. Sbb she pun jarang post show off brand, handbag mahal ke, kereta mahal ke. She cuma post baju seksi, seksa… haha.

She-Ra Publish time 13-3-2024 01:03 PM

aina_shaira replied at 13-3-2024 03:52 AM
Ahad lepas ade tengok dia kena interview dgn melodi pasal ni, ok je Cara jawab, cantik dia bagi aku, ...

itulahh
iols pernah berjumpa dgn dia beberapa kali dan sesungguhnya dia adalah antara artis yg sgt sgt baik dgn semua org
jenis peramah, takde menyombong bagai
mungkin org kureng kenan tang cekci mekci dia je kot.. hmm ntahla...
Pages: [1] 2
View full version: Nadia Brian Nafi Percutian Ditaja VVIP, Sunyi Belum Jumpa Jodoh - "Itu Fitnah Ya Tak Benar"