CARI-HBZ Publish time 11-3-2024 03:47 PM

“Jika Lelaki Itu Menyakitimu, Pulanglah Ke Pangkuan Keluargamu. Mereka Akan Selalu Ada Untukmu” – Ibu Bella Astillah

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202403/11/154640rn39i6dnbdmi48bp.png

Sehingga kini, pelakon dan penyanyi Bella Astillah masih belum memberikan apa-apa respon tentang kes tangkap khalwat suaminya, Aliff Aziz dan rakan selebriti, Ruhainies hujung minggu lalu.

Terbaru, ibunya iaitu Zarinah telah memuat naik satu video yang memaparkan moments dia dan suami bersama anak perempuan mereka itu.

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202403/11/154552m9zddl0m393zpvav.png

Namun, apa yang tertulis pada video tersebut telah mencuri tumpuan ramai warganet dan mengundang sebak selepas Zarinah seperti memberi bayangan ia berkaitan kontroversi rumah tangga Bella.

"Jika lelaki itu menyakitimu pulanglah ke pangkuan keluargamu, mereka akan selalu ada untukmu."

https://www.instagram.com/p/C4VpUwWyPeh/

Meskipun masih belum mengeluarkan apa-apa kenyataan namun platform media sosial sudah pun dibanjiri dengan kata-kata semangat dan positif terhadap Bella kerana kes begini berulang kembali.

Malah, ada yang berharap kali ini Bella ‘mengangkat kaki’ dan lebih memikirkan tentang dirinya yang kerap kali disakiti oleh insan bergelar suami.

SUMBER : Instagram/Beautifulnara

dewi_rina Publish time 11-3-2024 03:49 PM

Edited by dewi_rina at 11-3-2024 07:51 AM

Dia yg pilih jalan ni, biarkan diri dia disakiti berulang kali untuk nampak suci.. Job masuk pulak kan, dari tak kenal terus siap menyanyi berlakon lagi.. Jadi model baju raya..
Eh yg lelaki tu adik bella ke? Kuruih amat ye.. Sakit? Iols masih tertanya-tanya mana adik dia yg eika tu, dulu selalu menari dgn bella dgn didi.. Pastu hilang dah.. Something wrong ke? Adik buat salah ke sampai jadi gitu? Laki buat salah ko biar je..

KamikuP Publish time 11-3-2024 03:52 PM

Ok lepas ni sapa pulak nak nak bagi nasihat. Meh sini ajak deme beerforum kat Cari.. ekekeke

manehnya Publish time 11-3-2024 04:15 PM

lawa pun taguna.. sbb bodow.. last ngan ritu lakinya skandal, lost my respect... org kena takat 3kali max la, dia ni berkali2... alat si alep tu msti power gila kan, sampai tak nak lepas

justchu Publish time 11-3-2024 04:32 PM

manehnya replied at 11-3-2024 04:15 PM
lawa pun taguna.. sbb bodow.. last ngan ritu lakinya skandal, lost my respect... org kena takat 3kal ...

susah nk dpt baka helok buat membaiki keturunan agaknya

kalo org lain dah lama si alep tu kena buang kat longkang
yg ni kemain ditimang2, hadap sungguh la

AWEKSAMURAI Publish time 11-3-2024 04:37 PM

Pulang ke pangkuan keluarga apa kebenda bukan mmg duduk serumah sekali ka..

prince_marhaen Publish time 11-3-2024 05:16 PM

bertahan demi cendawan enoki lebam.....

DottieDot Publish time 11-3-2024 05:23 PM

Dia ni sama je pesen dengan ex si Syuk Sahar tu kan.. Kemaruk berlaki sanggup je tersakiti berulang-ulang kali.. Bezanya si Syuk tu dia duk buat hal dengan orang yang sama je, dah jadi laki bini pun sekarang..
Si Aliff ni memang spesis kaki celup sejak dari dulu pun.. Ntah apa yang si bingai ni nak proud sangat kahwin tapi x abis² asik dimalukan je dengan isu kegatalan batang si Aliff tu lol
Sebelum kahwin dulu Anju, Adira, Anne (antara kalangan artis yang aku ingat/tahu yang x tahu tu ntah sapa² jela kan) pastu belum campur yang dikalangan bukan artis lagi..

msdummy.2018 Publish time 11-3-2024 05:27 PM

Edited by msdummy.2018 at 11-3-2024 05:32 PM

Aku syak family dia pun dh malas nk layan issue curang mencurang nih...ank dia ygvlebih2 nk stay dlm marriage.aku xfhm apa yang ko rasa hina sgt pasal perceraian? Apa yg ko rasa memalukan?

Aku rasa kalau ko akwin cerai kat 10x br btol ko nk malu

Btw penyondol mmg sntiasa bersalah...tp kalo ko dh kena sondol dgn babi 10x n masih perthnkan suami ko maksum, aku rasa ko mmg bodoh lah

Suchi Publish time 11-3-2024 05:31 PM

msdummy.2018 replied at 11-3-2024 05:27 PM
Aku syak family dia pun dh malas nk layan issue curang mencurang nih...ank dia ygvlebih2 nk stay dlm ...

Kan.. dorang pun bkn tak baca komen2 org
Kalau iols jd pemeli dia pun dh letih nak hipokrit senyum sengih kan menantu hantu lagu tu
Masalahnya depa semua org luar bkn bleh masuk campur lebih2 juga
Blh bg nasihat tp keputusan akhir terletak pada 2 org tu jaa

kuzaime Publish time 11-3-2024 05:31 PM

Ppuan @ bini ni, normal kot kalau sekali 2 laki buat hal, pejam mata pekak telinga lupakan smua n terima balik, bg peluang kat laki. Tapi kalau dah berkali2 ada otak tolonglah fikir sendiri:L. Bahagia tu mahal. X semestinya xkan bahagia kalau jadi single mom dr hidup ada laki tapi makan hati lagi baik cepat2 angkat kaki.

makita Publish time 11-3-2024 05:34 PM

Pulang ke pangkuan keluarga mu? Sedih pulak meols baca. Tapi mcik, mana mau nya si Bella tu pasal dia mana leh idop tanpa totey putik jagung

hasniey Publish time 11-3-2024 05:35 PM

Mesti family dia pon dah fed up.gaduh baik gaduh baik tah dh berapa ratus kali

jihyomelly Publish time 11-3-2024 05:37 PM

bertabahlah makcik satu family dapat menantu hantu..doa yg baik2 je

noor2 Publish time 11-3-2024 05:37 PM

Aku bet dia akan maafkan laki dia bila laki tu merayu dan kata akan insaf

Manusiabesa Publish time 11-3-2024 05:39 PM

msdummy.2018 replied at 11-3-2024 05:27 PM
Aku syak family dia pun dh malas nk layan issue curang mencurang nih...ank dia ygvlebih2 nk stay dlm ...

Aku rasa bella pernah la rasa tawo hati tu dulu...tp knowing alep ni mulut manis.. pandai berkata2... kalini bella baru sedar kaw2 kot. Aku speku kalini mmg cerai la.. hritu talak 1 ke? Kalini cerai jd talak ke2. Biar sptutnya talak 3 trus supaya xda harapan utk getback.baru berakal alep ni. Eh patutnya xperlu stay mlysia dh la since dia pun sporean. Dtg sini buat kianat mmg babi

amyza Publish time 11-3-2024 05:44 PM

Bella tu yg taknak tinggalkan laki dia. Buat lah perangai mcm mana pun tetap dimaafkan. Lagipun dia harapkan laki taguna tu je utk famous. Kalau cerai nanti abis lah, mcm mana nak kekal relevan sbb beshe² je.

Zuzu75 Publish time 11-3-2024 07:39 PM

Suchi replied at 11-3-2024 05:31 PM
Kan.. dorang pun bkn tak baca komen2 org
Kalau iols jd pemeli dia pun dh letih nak hipokrit senyum ...

I perli x sampai 2 minit kat ig dah kena blocked. Perli comel2 je pon

Zuzu75 Publish time 11-3-2024 07:41 PM

noor2 replied at 11-3-2024 05:37 PM
Aku bet dia akan maafkan laki dia bila laki tu merayu dan kata akan insaf

Aku rasa dia akan get back to aliff and salahkan netizen. X lupa juga buat press conference and put all the blames to kemut

nena9042 Publish time 11-3-2024 07:42 PM

Baca thread sebelah dia tak nak cerai sebab takde orang cerai dalam family dia
Dik bella, please la jangan ikut orang
Laki kau tu macam laki orang lain dalam keluarga tak?
Apasal nak seksa diri demi 'tradisi' keluarga
As a mother yang ada anak dah besar, I cannot terima la kalau fikir anak perempuan I kena macam bella ni
Nauzubillah mintak dijauhkan
Penat aku besarkan anak elok elok, dapat kat lelaki lain asyik kena mainkan
Yihhh geram aku
Pages: [1] 2 3 4 5 6
View full version: “Jika Lelaki Itu Menyakitimu, Pulanglah Ke Pangkuan Keluargamu. Mereka Akan Selalu Ada Untukmu” – Ibu Bella Astillah