anony-mous Publish time 28-2-2024 05:32 PM

Erk bini ko pon dah ketara kertu rupa, n x lawa mcm dlu. Bersepah yg muda2 lg lawa. Entah sapa la punya idea reka cerita nk pemeskan dia balik. I sokong komen 1st benang ni. Kaya tp mcm xtenang hidup. Cuba cek apa yg xkena

Suchi Publish time 28-2-2024 05:36 PM

Sapa la yg gunakan gambar tu? Tgk aina tu bukan jenis rupa seksi pun

Masukkeluar Publish time 28-2-2024 06:49 PM

anony-mous replied at 28-2-2024 05:32 PM
Erk bini ko pon dah ketara kertu rupa, n x lawa mcm dlu. Bersepah yg muda2 lg lawa. Entah sapa la pu ...

Bini dia mcm xhappy innerside..air muka xceria mcm dulu..mgkin sbb hidup smua jadikan content. Smua terasa fake…kesian..

BLoOmiNg_LeaF Publish time 28-2-2024 07:27 PM

Edited by BLoOmiNg_LeaF at 28-2-2024 07:33 PM

manusia2 skrg yg depend on social media & fame , byk trganggu mental healthnye..so ambikla itu sbg tanda/sign dr Allah yg korg ni kne igt brpijak dibumi yg nyata, slow down, refleksi diri semula dan jgn ttpkn jiwa/otak tuidolakan kemasyuran & kekayaan..

{:8_662:}

doubleA Publish time 28-2-2024 07:56 PM

Org yg bertunjangkan soc med ni memang bodo abadi ke, dari org tak tau bini ko diaibkan sebegitu rupa, ko pergi hebohkan ke 1 dunia. Then acah baik nak sponsor umrah bagai. Seriously akal takda?

MissYouSayang Publish time 28-2-2024 08:57 PM

Dari guna pic bini ko, baik guna pic puiyi buat modal lancap..lg puas hati dgn kopek pon besor:lol:

Binodino Publish time 28-2-2024 09:01 PM

Baik guna gambar peah barkoba sebagai modal. Berbaloi la jugak. Ini....:shakehead3:

Nurkaseh01 Publish time 28-2-2024 09:02 PM

Terpalinggggg. Kaya2 pun kerja sampai sakit kerrr

nylliette Publish time 28-2-2024 09:07 PM

sendiri pilih menayang life muka serata socmed, sendiri tanggung la kena camtu

kerani_je Publish time 28-2-2024 09:37 PM

Suchi replied at 28-2-2024 05:36 PM
Sapa la yg gunakan gambar tu? Tgk aina tu bukan jenis rupa seksi pun

Entah2 marketing aje..Depa laki bini bkn boleh percaya..Sakit2 tu pun sebelum ni ckp sihir la ape la entah betul ke x entah..Sejenis penonggeng ugama ni i x rasa kesian pun..Nk padankan aje muka laki bini..Demi duit sanggup je create benda2 yg x ada..Asalkn masyuk. Sape je nk sangapkan bini die rupa awam badan sekeping tu..Tgk la nnti last2 senyap aje x ade perkembangan pun pasal mamat yg kunun tumpahkn air money kat gambar bininye..Tutup kes mcm tu je..Ape je x di buat marketing depa ni..Sama mcm aliff teega tu la..Last2 skrang bukan main lovey dovey dgn si ecah..Entah wujud ke x bini no 2 atau sekadar kmbing hitam utk marketing..

menjad Publish time 28-2-2024 09:46 PM

Mudah jer dik. Jangan uplod gamba bini kat socmed. Nih semua benda ko nak.post nak tunjuk. Last2 ko penat sendiri.

Carcosa Publish time 29-2-2024 01:03 AM

Kau adalah siapa???
Kalau kau tak berkompang mcm ni, aku xtau pun gambar bini kau org buat melunch-breakfast.
Suka ek org lagi ramai tau?? Dayus much??

liyamariska Publish time 29-2-2024 04:36 AM

apsal cite mamat ni cm citer hasanah rekaan fantasi imaginasi terlampau dia sendiri?

dh makin mengarut ke tahap bukan2 sbb cm tak logik citer dia nih...

TomyamPuteh Publish time 29-2-2024 07:14 AM

Aku ingtkn Hafiz Rushdi dan bininya Olaf.

adiksha Publish time 29-2-2024 12:20 PM

in general la kan...jaman now aku susah nak pecaya influence ke influenza ke ape
pasal kdg² jenis nak naikkan rating sanggup watpe aje
create la cite bini kene rogol la, kene itu kene ini
laki nak madu la jadi racun la
semata2 content
bole je upahkan org kannnn
jaman now......

gam_gajah Publish time 29-2-2024 01:35 PM

mamapea replied at 28-2-2024 03:24 PM
aku x blh nk berhusnuzon la dgn lakibini ni...xtau la sbb apa...diorg buat baik ke apa ke aku rasa s ...

Sama la. Sorang lagi yang aku tak boleh tgk muka, si anaszahrin tu

black_handbag Publish time 29-2-2024 01:38 PM

mesti ko saje buat cerita ni sbb nak naikkan nama ko laki bini yg dah sendu kan
aina tu sejak kawin dgn ko makin kurus mcm jerangkung. agaknya kalau bogel tinggal tulang je. masa dia anak dara lawa aina tu suka tgk. pandai mak ayah dia jaga

tak tau nape sejak dgn ko makin spt hantu rupanya. sudah sudahlah dok jual bini ko tu

black_handbag Publish time 29-2-2024 01:40 PM

anony-mous replied at 28-2-2024 05:32 PM
Erk bini ko pon dah ketara kertu rupa, n x lawa mcm dlu. Bersepah yg muda2 lg lawa. Entah sapa la pu ...
kan i setuju.. bini dia mmg lagi lawa sebelum kawin. masa tu masa tahpiz ni dok up mcm2 cerita bodoh canang percintaan diorang, i tgk aina tu rasa mcm bertuahnya dia. lawa aina masa tu. mcm mmg dia layak la

sekali dah beranak pinak ni dah serupa bolemia. elok ko bwk bini ko tu jumpa dietitians ke apa cek apa sakit bini ko makin melengkung aku tgk

bulalof Publish time 29-2-2024 01:58 PM

bodoh nya nak cerita benda camni utk pengetahuan public. wal hal boleh je diselesaikan secara tertutup.

nanasno Publish time 29-2-2024 02:32 PM

korang tengoktak short film dia. siap amik beto, zakiah anas, ustad mahadi nur sapa tah nama dia tak ingat, sume pelakon power. banyak siot duit dia. tp mcm tak paham kenapa buat short film tu. ingatkan jual barang untuk customer. tapi dok sebok ke stokis2 dia
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9
View full version: Gambar Isteri Dijadikan Modal Melanc*p, Hafiz Mahamad Tuntut Permohonan Maaf Dan Ingin Hantar Pelaku Tunai Umrah