CARI-MRO Publish time 6-11-2023 05:27 PM

Nelissa Nizam Keluar The Gadys, Nak Fokus Berlakon Je

Nelissa Nizam lebih selesa melebarkan sayapnya dalam industri lakonan berbanding muzik.

Nelissa pernah menyertai kumpulan The Gadys sebelum 'berpisah' dengan penyanyi wanita berkumpulan berkenaan.

Disoal sama ada dirinya ingin meneruskan kerjaya dalam bidang muzik, Nelissa berkata dia lebih selesa berlakon dan ingin fokus kepada satu bidang sahaja buat masa ini.

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202311/06/172553mial66g2ig8ln6xj.pngFoto: IG

"Saya mungkin akan berada di filem kerana saya sudah berasa selesa. Sekarang saya hanya nak fokus dalam lakonan sahaja dulu, kalau ambil semua, macam banyak.

"Saya tahu tanggungjawab sebagai seorang penyanyi itu sangat besar, saya sangat menghormati industri dia orang.

"Sepanjang dua tahun dalam kumpulan itu, jadual saya sangat padat dan saya terpaksa membahagikan masa untuk latihan bernyanyi, filem dan belajar.

https://www.instagram.com/p/CymlwARScat/?img_index=1

"Saya sendiri memutuskan untuk keluar dan ahli yang lain sangat memahami," katanya kepada Harian Metro.

Nelissa juga berkata, dia bersyukur rezekinya sentiasa mengalir dalam bidang lakonan dan secara tidak langsung dapat mempertingkatkan mutu lakonan.

https://www.instagram.com/p/CyuyE75SVqu/?img_index=1

"Tawaran untuk berlakon memang tidak putus, saya rasa sangat bersyukur sebab saya banyak terdedah dengan pelbagai perkara di luar. Saya gembira dengan diri saya sekarang," katanya.

Terdahulu, Nelissa yang pernah menjadi mangsa gangguan seksual di set penggambaran pada awal pembabitannya dalam industri lakonan berkata dia akan lebih berhati-hati dalam bergaul dengan rakan sekerja. -CARI

Sumber: Harian Metro

kaedahnya Publish time 6-11-2023 05:30 PM

masa bila dressup macam ni tu? haluwin haritu ke? nak jadi faramendosa ke?

missyL Publish time 6-11-2023 05:53 PM

Kesian plk
Berlakon ok je die nie x kayu
Xpyh la the gadys2 bagai.
Sendu je pn
Teroskn berlakon je la

jihah_kudat Publish time 6-11-2023 06:12 PM

aku selalu confuse dia dengan kakak dia yang jual baju tido tu macam kembar
dia berlakon okay..aku rela tengok dia dari anak afdlin tu berlakon.pakai seksi tu payah la nampak tryhard nau..;P

heythere123 Publish time 6-11-2023 06:28 PM

the gadys tu pon macam group influencer wannabe je. Bukan nyanyi sangat pon. Now pon tinggal 2 orang je, tapi si azni tu comel

I.K.A888990 Publish time 6-11-2023 07:17 PM

mcm iras ayda jebat dia ni
berlakon okayyyy
tak pernah dgr dia nyanyi

anony-mous Publish time 6-11-2023 08:18 PM

Sapo ni?? Yg ckp xkisah laki simpan gmbar dia ke? Ke lain? Patut la gigih seksi . Hmm

merah_arjuna Publish time 6-11-2023 08:44 PM

Busuknya muka

Carcosa Publish time 6-11-2023 09:00 PM

Norma nye muka engko dekkk.
Tersangat la norma ya. Taktau nak categorise kan ngko cemana lagi, dek. Terlampau biasa muka kau.
Mcm kertas A4. Plain gitu.

maroon_nerd Publish time 6-11-2023 11:00 PM

Dia ni muka kedesaan sangat. Tapi boleh tahan seksi gak. So kat situ cam tak synchronize.

ReginaGeorge Publish time 6-3-2024 12:59 PM

Rupanya fujiyama ni anak buah stacy akim. Nyanyi mcm nak tercirit. Buruk benau suara.. muka lari jauh dari stacy.

noell Publish time 6-3-2024 01:07 PM

neh ka group yg nyanyi mcm pi karoke tuh??yg muka mcm chinese tuh konpiden dia setinggi gunung fujiyama tp versi gunung meletus keluaq api punya:mad:

becir Publish time 6-3-2024 01:07 PM

ReginaGeorge replied at 6-3-2024 12:59 PM
Rupanya fujiyama ni anak buah stacy akim. Nyanyi mcm nak tercirit. Buruk benau suara.. muka lari jau ...

tak larat i tengok klip diaorg nyanyi ni..secondhand embarrassment kot..ngan dress up feeling2 pincess adoyai..

cmf_premierleag Publish time 6-3-2024 01:30 PM

The gadys sume ni duk kondo mewah, lifestyle kemain lag...fly sana sini...tp keje ala kadar je...dibela ke?? Akak tanya je

Lulu_717 Publish time 6-3-2024 01:45 PM

Tak sanggup tgk video sampai habis. Malu sendiri pulak rasanya

justchu Publish time 6-3-2024 02:05 PM

Rupanya fujiyama ni anak buah stacy akim. Nyanyi mcm nak tercirit. Buruk benau suara.. muka lari jau ...

kenapa dorang dress up mcm disney? :lol:
tp nyanyi lagu fujiyama dangdut bawah kolong haha

ReginaGeorge Publish time 6-3-2024 02:20 PM

Tak lut kecaman ke bongkak?

adra5028 Publish time 7-3-2024 08:22 AM

mmg kumpulan betui2 penyanyi ghopenye the gadys ni..hahaha..suara ke dasar laut masing2..adoiibuat modal bagi hujan turun je la..elok buka video tu..hujan turun selebat2nya

syamzana Publish time 7-3-2024 08:33 AM

adra5028 replied at 7-3-2024 08:22 AM
mmg kumpulan betui2 penyanyi ghopenye the gadys ni..hahaha..suara ke dasar laut masing2..adoiibuat ...

mula2 tgk klip kat ig igtkan depa parody sbb komen sorg2 plak ngekek2 iols gelak. ada la sorg komen the gadys tp yg reply mcm2 :lol: sgguh ingatkan depa gurau bewok.
dahsyat tahap keyakinan derang ni;P

rain2169 Publish time 7-3-2024 08:34 AM

Nelissa ni berlakon citer apa ek?
ok ke dia berlakon.
Pages: [1] 2 3
View full version: Nelissa Nizam Keluar The Gadys, Nak Fokus Berlakon Je