tatod Publish time 3-7-2023 09:53 PM

Dr Say Kongsi Detik Cemas, Wanita Filipina Ajak Bermalam Bersama

Dr Say Shazril mendedahkan pengalamannya melalui detik cemas apabila diganggu wanita berbangsa Filipina ketika berada di negara tersebut.

Menerusi perkongsiannya di Insta Story, wanita tersebut mengejarnya ketika sedang berjalan sendirian di pasar raya.

Bimbang dengan keadaan itu, Dr Say terpaksa lari dan masuk ke kawasan yang diterangi cahaya lebih cerah.

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202307/03/215202ikv5virdgvyhyzb5.png

"Kisahnya saya diganggu seorang wanita di sini. Video ni pun saya buat lepas saya diganggu olehnya yang saya lari masuk Starbucks dengan harapan nak hilangkan dia.

"Sekali bila saya keluar Starbucks, tu berlari dia kejar saya. Lepas itu saya lari masuk kawasan cerah, ‘keberaniannya’ dahsyat," katanya.

Katanya, wanita tersebut bertanyakan hotel tempat dia menginap dan dengan berani mengajaknya untuk bermalam bersama.

"Terus tanya saya duduk hotel mana, duduk seorang ke, jomlah bermalam bersama. Sebelum itu siap sandar kepala dekat bahu. Lepas dah masuk kawasan cerah ni Alhamdulillah dia dah tak ada.

https://www.instagram.com/p/CtYsd_2P8_a/

Tambah Dr Say, selepas insiden berkenaan dia berasa pening seperti mabuk laut.

"Sekian cerita saya. Cuak sebab saya tak tahu menipu. Jadi bila dia tanya nombor telefon tadi, sebenarnya saya bagi nombor betul saya. Hotel pula mujur saya tak ingat nama. Kalau tak pishang," katanya.

Terbaru, Dr Say berkata dia sudah pulang ke Malaysia dan wanita tersebut tidak menelefonnya.

Sumber: IG Dr Say

Belibis Publish time 3-7-2023 10:22 PM

Cemas sebab takut pompuan ke caner?

CiliPadiSedap Publish time 3-7-2023 10:39 PM

Entah2 pondan

OshinDaSolja Publish time 3-7-2023 11:28 PM

pinoy mana la tu yg taste kt dia ni...pinoy mostly taste dkt ang moh je,, dpt tangkap sekor pun dh canang satu kampung lg2 klau American walaupun heolz tu dduk rural Alabama je pun keja bwak tractor ladang jagung...I got white man how bout you girl?? huhuhu

imransulaiman Publish time 3-7-2023 11:39 PM

Hahaha lawak! Tu dah sah confirm pelacur! Lagi nak sembang semalaya!
Kalau tadi perempuan tu cakap "I pay you" barulah boleh bangga!

Kekadang aku terfikir - benak ke apa dorang tu selamba up cerita macam tu kat publik. Memang sengaja bodoh ke apa?

Carcosa Publish time 4-7-2023 12:05 AM

Apa babi weiiii cerita mcm ni pun nak kecoh2 tulis berkarang bagai dkt IG? Batak nak mampos kau ni. Doctor tapi takde class. Omgggg. Ko cerita dkt bini ko jelah. Mmglah IG ko. Tapi yg kena baca tu, sapa? Bkn ko kan? Org yg lalu2 lah yg baca. Mcm sakai sampai lari masuk Starbucks bagai. No telo. Tu baru kena kejar betina (kalau iya lah cerita Hasanah kau tu) dah sorok2, carik tempat cerah bagai.
Kalau org nak terkam bini ko? Kalau orgnak kidnap anak ko? Kecut telo separuh masak??
Ke, kalau jantan yg ngekor, kau terus bugel pasrah menyerah?? Yihhh Pls la classy sikit. So PPRT.

KamikuP Publish time 4-7-2023 09:17 AM

Itu sbb meollss dah lama x folo mamat ni kat medsos.. satu cerita tu dia bole karang berjela2 hujung2 it's all about me ..me ..and me.. so narsisitic much yaachhh.. ekekeke

prince_marhaen Publish time 4-7-2023 11:12 AM

Ponen Stripper terpaling acah-acah inspirasi...padahal memang habitat ponen gila attention macam ni ialah tulis karangan berjela nak justify dia terpaling 'tips'..... agaknya bini dia tak rimas ye laki kuat gebang kuat menceceh ni...

mamajawie Publish time 4-7-2023 03:15 PM

halah3 tah2 ponen lorong kejar ko sbab nk berenjut astu acah2 terpaling hot..ko ni memang mudah (diindonesiakan)
Pages: [1]
View full version: Dr Say Kongsi Detik Cemas, Wanita Filipina Ajak Bermalam Bersama