tatod Publish time 15-4-2023 07:58 PM

Isteri Dedah View Chin Ada Skandal Dengan Staff Nama Mira, Siap 'Check-In' Hotel Ketika Shermine Berpantang

Tidak dinafikan, ramai yang terhibur dengan perkongsian 'content' oleh pasangan suami isteri, Shermine Hau dan suaminya, View Chin yang kreatif apatah lagi dengan gelagat bersahaja Teha atau lebih dikenali sebagai Anak Dato.

Pun begitu, pendedahan Shermine atau Ah Moi mengenai kecurangan suaminya dengan salah seorang pekerja mereka iaitu Mira cukup mengejutkan segelintir peminat mereka.

Namun, ada juga yang sudah menjangkakan perkara itu apatah lagi melihat kemesraan Mira dan View Chin setiap kali melakukan siaran langsung memasarkan produk jualan syarikat.

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202304/15/192739ci66u61zc1wus63f.png
Shermine, View Chin dan Mira

Shermine menerusi perkongsian di Facebook berkata, dia sudah lama menerima ingatan daripada beberapa pengikutnya di media sosial tetapi tidak mengendahkannya kerana percayakan suami dan Mira.

"Yang dulu lagi selalu bagi nasihat suruh saya hati-hati dengan perempuan tu, korang cakap betul. Tapi, selama ini saya memang percaya dorang sebab suami saya cakap ni ialah marketing strategy sebab nak ambil perhatian penonton dan biar korang kecam sebab views naik.

"Tapi rupanya saya dah salah.... Salah sebab saya percaya dengan suami yang kahwin 8 tahun," tulisnya.

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202304/15/194235wz2bbzxwq3cv2c12.pnghttps://fb.watch/jWi0QZrsle/

"Saya bukan tak kerja, saya kena kerja, kena jaga anak, semua adalah saya! Mira tu tau jaga anak kau ke? Kucing pun dia buang kat rumah Teha je! Dari dulu susah-susah, sekarang senang baru letak saya kat tepi? Sampi hati kau, saya ikut awak 8 tahun tau!.

"Sekarang ni saya takde apa-apa... Company pun dia ambil dah. Dia keluarkan saya punya share! Dan saya nak cakap dengan account saya kalau korang perasan ada berapa payment belum dibayar sebab VC dah ambil hampir 100k lebih untuk settle personal bayaran.

"Korang better pergi siasat sebab saya paling risau ialah nanti team saya tak dapat gaji. Saya tak nak team saya susah. Miss tak guna, tak boleh bawa awak semua. Saya memang kahwin salah orang. Saya sangat menyesal kenapa saya tak tinggalkan dia dulu," tulisnya lagi.

Dalam pada itu, Shermine turut berkongsi perbualan Whatsapp antara suaminya dan Mira serta video memaparkan View Chin bertindak kasar terhadapnya.

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202304/15/195134pnyv39nlcbyccvqm.png

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202304/15/200410jo89osd5qwpxwoco.jpghttps://www.facebook.com/photo/?fbid=749529360292371&set=a.553355306576445

"Minta maaf mak ayah, anak dah kecewakan korang dan bagi korang risau.

"Minta maaf team saya, bos punya perangai buat korang kecewa. Saya tahu korang faham Miss, selalu ada masalah mesti cari Miss, Lain kali Miss dah tak dapat tolonglah. Korang take care, okay?

"Saya minta maaf dengan staff lama yang kena dengan VC kacau, saya tahu korang kenapa korang resign. Harap korang maaf," katanya.

Sementara itu, ruangan komen turut dihujani dengan kata-kata semangat daripada pengikut yang selama ini menyokong mereka. - CARI

Sumber: FACEBOOK SHERMINE HAU-AH MOI

kawaiichicken Publish time 15-4-2023 08:19 PM

Dia nih ke yang cctv sepak bini tu?
mira nih i minat dia lawa..manja2 camtu
tak guna betul penyondol :vmad3:

kawaiichicken Publish time 15-4-2023 08:25 PM

cik chiken baca mira ni dapat hadiah mercedes ngan rumah...tak cukup lagisondol laki orang pulak?

orkid_amani Publish time 15-4-2023 08:47 PM

Adddoiii tergelak aii kat fb komen sampai hati Mira robohkan tokong Shermine..kalau Melayu kn panggil perkahwinan tu masjid..sbb Cina panggil tokong

talia Publish time 15-4-2023 08:48 PM

Edited by talia at 15-4-2023 08:50 PM

bakai
bunggung
bulu

letih gelak baca whatsapp view chin {:1_555:}

tp kesian kat wife dia, fight habis2an

AvengersPanther Publish time 15-4-2023 08:49 PM

Laaaaah pulak dah…

kerani_je Publish time 15-4-2023 09:01 PM

Minah ni rempit nau gaya. Adoi xtau malu melayan bos cina yg hanye nk buat main2 je lepas kn nafsu. Kesian rupa ada,bakat pun ada bleh jadi host bleh live tapi sia2 je. Mmg la ko dpt rumah n merc bos ko bg tapi dgn hasil mcm tu. Kesian barai mcm tu je.

kaedahnya Publish time 15-4-2023 09:04 PM

kereta rumah duit mira dah bawak lari dulu. tak tau la miss ni akan report polis ke tidak perihal lakinya tu. aku nak syak laki ni jadi camtu sebab dadih pun ada sebab miss ni ada sebut kat fb dia.

Dzahin_poch Publish time 15-4-2023 09:23 PM

Sanggup pulak serah diri jat jantan cina mcm tu. Dgn bini pon dia paksa bg ubat kuat s*xs bodoh punya betina

Thunderclouds Publish time 15-4-2023 09:25 PM

KRT ni isu semasa ka?
Btw,xkenal.

Jennyrol Publish time 15-4-2023 09:37 PM

I suka watak ah moi dgn anak dato tu.. yg mira tu mmg nmpk gedik.. tp xsangka gedik siap sailang laki boss

jiwakacau06 Publish time 15-4-2023 09:43 PM

bodo la mira ni...pnt jd skandal smpai copy paste rambut bini...

ezacbee Publish time 15-4-2023 09:49 PM

Aku baru tengok kat tt.. gila budak mira ni. Dari dulu memang nampak gedik. Anak dato pun kena fitnah. :shakehead3:

Madel Publish time 15-4-2023 09:58 PM

Aku dah lama unfollow page View Fashion ni
sebab meluat pulak tnguk si Mira ni tergedik2, sentuh2 si View Chin.
Pastu suka pakai baju singkat, seluar ketat2
Boss Chin pun kalau korang perasan selalu kasi Mira present mahal.
Si betina Mira menghimpit sbb nak duit, nak jadi lady boss
Si jantan konex tak sunat cuma nak geli2 aje, jadi kan Mira sex toy.
Sat lgi kalau dah dikasi dadah, di sepak terajang, disuruh 3some mcm Miss Amoi tu kena
Baru padan la muka nko Mira.

cranell Publish time 15-4-2023 09:59 PM

kulup tak sunat pilihan mira.

kechikchomel Publish time 15-4-2023 10:00 PM

ezacbee replied at 15-4-2023 09:49 PM
Aku baru tengok kat tt.. gila budak mira ni. Dari dulu memang nampak gedik. Anak dato pun kena fitna ...

Anak dato' kena fitnah apa?
Iolss memula tgk mira ni pun rasa dia ni gedik

jiwakacau06 Publish time 15-4-2023 10:03 PM

Madel replied at 15-4-2023 09:58 PM
Aku dah lama unfollow page View Fashion ni
sebab meluat pulak tnguk si Mira ni tergedik2, sentuh2 si ...

jntan katik pn sex drive tinggi...heran btl selera mira ni...muda lg...thun 97...mmg bkalan jd simpanan jantan kaya sja... esk2 nk kawin jntan ungkit...jd mcm tikah suhaimi....

Madel Publish time 15-4-2023 10:10 PM

jiwakacau06 replied at 15-4-2023 02:03 PM
jntan katik pn sex drive tinggi...heran btl selera mira ni...muda lg...thun 97...mmg bkalan jd sim ...

Dia dah bertunang rasa nya dak Mira ni
mayb dah putus la tu, tu sbb beriya berskandal dgn boss sendiri.
Baca msg whatapps view chin ni pun nmpk mcm fetish sex..hari2 tnya pakai baju kolor apa.
terangsang agaknya dgn kolor baju Mira pakai:lol:

meowww05 Publish time 15-4-2023 10:43 PM

Lenggok bdn Mira dekat gmbr tu pun dah mengalahkan bini yg sah, huhu. Boleh nmpk dari live dan gmbr yg dorg post tu.

Tabah la Ah-Moi.

imransulaiman Publish time 15-4-2023 10:50 PM

Baju merah cium View tu Mira ke?
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
View full version: Isteri Dedah View Chin Ada Skandal Dengan Staff Nama Mira, Siap 'Check-In' Hotel Ketika Shermine Berpantang