Jaza2008 Publish time 8-10-2010 09:38 AM

Umah Sembang-Sembang BOD Bakat&Penulis-Ver.V

Assalamualaikum warahmatullah hiwabarakatuh.......

Selamat Datang ke umah baru sembang-sembang bod Bakat & Penulis yg ke LIMA....

Selama/sejauh mana hati/perasaan kita menerokai segenap pelusuk minda penulis2 semua...
maka terdetiklah segala keriuhan idea2 dan pendapat2 serta pandangan2 tuk dikemukakan buat si penulis yg terhebat. Jadi terniat dihati ingin berkongsi rasa dan idea minda sendiri tuk semua agar kemeriahan dapat dicapai dan kemesraan terjalin antara hati dan perasaan kita lantaran imaginasi masing-masing terbentuk angkara idea2 puitis dari sang penulis2 hebat di sini.....
Oleh itu saya, Jaza ingin mengalu-alukan pembaca/peminat/pengunjung semua bersama2 berborak2 disini demi keamanan sejagat.....

-->yg penting .... aku nak korang semua poskan apa saja komen korang berkaitan apa saja topic yg berguna sementara menanti n3-n3 baru dari penulis dilampirkan tanpa ada sepatah pun perkataan/bahasa lain selain dari BAHASA MALAYSIA........:lol:

-->Segala isu dan pendapat yg bernas akan dilabelkan tuk mendptkan hadiah kredit dari Mod bertugas....(pandai2 la aku ni, karang kedit aku yg kena cantas....)hehehehehe....

{:1_152:} {:1_152:} JOM..JOM..JOM...masuk sini sambil berborak mesra.....lupakan kisah pilu dan amarah dihati....{:1_152:} {:1_152:}
Pages: [1]
View full version: Umah Sembang-Sembang BOD Bakat&Penulis-Ver.V