copy_paste Publish time 12-5-2022 10:52 AM

duit raya anak mmg aku pakai,tapi hujung tahun aku bayar balik bank in dlm bank anak siap bonus dan faedah,
kena amanah duit raya anak mana boleh usik tu masa depan diorg,

cmf_PariS Publish time 12-5-2022 11:35 AM

duit raya anak style aku.. kira sesama... aku bg dia beberapa rat utk enjoy apa ko nak.. at least 1k msuk ASB setiap tahun... age dh nk masuk 10.. so asb ikut age dia hhehe... duit anak simpan leklok.. masa depan tu penting...

_blackbird Publish time 12-5-2022 11:36 AM

bila semua benda nak buat content demi secebis perhatian dari netizen gini lah jadi nya. iols neutral je kalau mak pak nak sakau duit raya anak. anak dia bukan anak iols pon lantak la.

renko Publish time 12-5-2022 12:54 PM

monyet ni mesti gigih usung anak g sana sini nk beraya umah orang
konon erat kan silaturahim
padahal nk collect duit je pastu kebas duit anak tu
puihhhhhhh

Cokoro Publish time 12-5-2022 01:16 PM

Boleh guna tp kena ganti lah balik. Semualah nk djadikan content

n3ar Publish time 12-5-2022 01:56 PM

bagi aku;

1. kalau mak bapak tu memang miskin betul, tak salah pakai duit raya tu utk keperluan anak macam susu, pampers... kalau betul miskin la, sampai makan kena catu ke apa..

2. kalau berkemampuan, tu hak anak so kau la tanggung, duit anak tu masuk la tabung haji ke, sspn ke, asb ke..

3. kalau tengok dlm hal ni, nampak sangat mak bapak dia yg bingai bongok, nak kata tak berkemampuan, ko g upload dlm sosial media pulak..kalau betul2 miskin dia takde masa nk bersosial media ni..

so kesimpulannya, mak bapak yg viral ni bodo

makton Publish time 12-5-2022 03:46 PM

dah pakai duit anak tu, diam2 sudah lah. ada duit lain nnti ganti la balik.
mak bapak bangga tunjuk bodo sendiri

kaoru44 Publish time 13-5-2022 06:18 AM

Semua nk tunjuk..lepas tu kena kecam sentap..
Pages: 1 [2]
View full version: Debat Antara Netizen, Ibu Bapa Beli Barang Keperluan Bayi Pakai Duit Raya Anak