_kelly Publish time 9-4-2022 11:44 PM

mamastoney replied at 9-4-2022 11:23 PM
Dia dah jahanamkan masa depan ank dia, semudah itu dia nak ank2 maafkan dia. Bapak mcm ni sepatutn ...

muka tak malu dan takde penyesalan langsung tapi ni bukan citer pakcik tiktok ni la..ni citer lain, masuk berita tahun lepas kot tak salah

AKAZ85 Publish time 10-4-2022 09:33 AM

Tak mungkin laa anak2 tergamak tinggalkan si ayah ni. Kalau xde hal mesti pakcik ni bahagia meniti hari tua hidup dengan anak menantu dan cucu2

AKAZ85 Publish time 10-4-2022 09:36 AM

mamastoney: Better dengar cerita belah ank ...

Sekarang bekas bini dengan anak2 bahagia dah bukak kedai makan kat btho.. Sedap2 pulak tu menu.. Manakala tokki....

uda Publish time 10-4-2022 10:50 AM

anony-mous replied at 8-4-2022 04:27 PM
Betul , x ada la ank yg normal nk block no parent. Kaki pukul? Kaki judi? Kaki prempuan?

Betul, memang anak yang tak normal putuskan hubungan dengan ibu bapa.

This is from my own experience. 2 orang adik beradik telah tinggalkan keluarga. 1 orang dah 10 tahun dan 1 orang 2 tahun, balik ,then pergi semula.
Alasan 1: Bapa tidak setuju dia berkahwin dengan lelaki pilihan dia. Yg ke 2: hidup dalam maksiat. Bila ditegur terus keluar rumah. Sekarang ni dia block semua no hp kami.

Padahal daripada kecil memang mereka di beri penuh kasih sayang, dibelikan semua apa yang mereka mahu tatapi bila besar, ini jadinya.

nafham Publish time 10-4-2022 12:37 PM

udah lah pakcik. org dah tak sudi tak payahlah nak merintih bagai harapkan anak2 kembali. they have their own unforgiveable reason khuen... usai menghayati watak anak2 beliau, anak2 just dont want have anything to do with you pakcik oi... anak2 pun dah bahagia dgn kehidupan dorang tanpa perlu toleh kisah silam mereka tatkala pakcik masih wujud di sisi mereka. Ni dah sakit bagai, sempat lahi eh main tiktok? ingatkan terus keluar bersamamu TV3. ;P

hasniey Publish time 10-4-2022 06:52 PM

Kalau dulu anak2 ok pastu tiba2 berubah ni suspicious sikit
Pakcik buat apa dulu?curang ke?kaki pukul?kaki dadah?

Zack8hunter Publish time 10-4-2022 10:52 PM

hebat gak pokcik ni bertiktok..siap ada muzik latar bagai.. Semoga dipermudahkan dan diberikan keadilan utk semua pihak

saviour_09 Publish time 11-4-2022 03:27 PM

gigih tiktok tengah sedih ye pak :$

before that browse dulu lagu2 sedih baru naik syeikh nak nangis :lol:

wirazam Publish time 13-4-2022 08:17 PM

prettyuglybabe replied at 8-4-2022 03:59 PM
nak dengar cerita belah bini dengan anak-anak pulak..

Setujuuuuuu sgt...netizen skrg nih jenih mudah percaya citer sebelah pihak ke...then lepas dah tau citer pihak satu lagi..baru nak ubah pendirian..come on lar..ni nak masuk pertengahan 2022 dah..bukannya tahun 1980an lagi

SedihPedih Publish time 14-4-2022 08:24 AM

cerita tak habis ni....pasti ada reason jg begini

sarahmirza Publish time 14-4-2022 09:14 AM

Tak percaya la anak2 dia buang dia mcm tu je tanpa sebab... Mesti ada kisah silam yang terkesan dijiwa anak2...

Kita tunggu reply si anak pulak.....kalau ada la..

achinto Publish time 14-4-2022 04:23 PM

i just nak cakap pakcik ni lagi advance bersosmed dari ai. ai tiktok pun takde.

Revolver Publish time 16-4-2022 07:21 PM

Merintih depan hp...
Tunggu tik tok anak dia dulu baru boleh nk ikut sedih ke idak

Carcosa Publish time 20-4-2022 11:39 PM

Bagus acik2 porom tak jump to conclusion:)
Tahlah, meols mcm don't buy it. Mcm exaggerate nau2 pakcik ni. Tah hapa dia buat dkt bini dgn anak tu. Takkan lah kalau dia tu elok molek dgn family, time dia koma, bini blah gitu je. Mcm kencing je pakcik ni
:curse: Sorry aku tak percaya.

lurve82 Publish time 21-4-2022 07:37 AM

Pakcik dulu buat apa dkt anak2 pakcik?

shy79 Publish time 22-4-2022 07:39 AM

wow sekarang ni tak kira tua muda ada acc tiktok yer..
yg tua pun merintih2 dlm tt..
gigihnya buat content pakcik..
tp apa yg dapat? simpati netz?
ker dapat duit dlm tt ni..
serius ai nk tau sbb xder acc tt ni

cikmi Publish time 26-4-2022 08:51 PM

prettyuglybabe replied at 8-4-2022 03:59 PM
nak dengar cerita belah bini dengan anak-anak pulak..

kannn..mesti ada sbb kenapa tetiba anak2 buat camtu

cikmi Publish time 26-4-2022 08:56 PM

mcm kawan aku....bapak dia bercerai dgn arwah mak dia sbb ayah dia curang. lps bercerai, xder maknanya nk tanggung anak2. sibuk dgn perempuan lain...sampai kawan aku dh kerja pun, masa mula2 kerja, nk minta ayah tlg belikan kereta, tlg byr downpayment je pun..eh sbb anak tiri pun dok minta, blh dahulukan anak tiri yg bukan darah dagingnya pun. kesian kawan aku...mujur ada pakcik makcik yg baik hati, tlg dahulukan dulu utk byr down payment.
Bila nmpk kawan aku dh keje elok, dah beranak pinak...eh tetiba tuntut plak tugas seorg anak utk tanggung ayah..yg paling kesian...one day ayah kawan aku call kawan aku...tanya pasal detail diri dia... tup2 dpt surat kata ayah dia buat loan guna nama dia...tak pasal2 tiap2 bulan menanggung hutang si ayah
Pages: 1 [2]
View full version: "Kenapa Anak-Anak Sanggup Tinggalkan Aku," Bapa Raih Simpati, Dakwa Nombor Telefon Pun Dah Disekat