samax Publish time 29-3-2022 02:24 PM

Berbalas chat lucah suami isteri

Biasa tak korang suami isteri berbalas-balas whatsapp et. lucah sesama sendiri.

Contoh, suami ajak ngeseks balik keje karang. Pastu isteri balas...terus berlarut-larutan whatsapp tersebut dengan hal-hal dalam kain:D

Pernah ke?

manehnya Publish time 29-3-2022 03:22 PM

skrg dh x boleh tingal bukti.. nti anak besar baca, malu...huhu...

now2 buat vc jur klu tgh drive

awanysss Publish time 29-3-2022 05:09 PM

aku belum kawen. tp nnti dah kawen aku akan buat camni hahaha
sbb aku suka chatting lol.. balik rumah jadi tak jadik belakang cite;P

bellaa Publish time 29-3-2022 06:36 PM

mesti laa.
takat sexting je bosan gak.

sexting beserta bideo / gambar baru onz
balik rumah terus kena terkam. ;P

doubleharmonic Publish time 29-3-2022 06:39 PM

tak takut tersalah send kat group keja kerrr

minahgempal Publish time 29-3-2022 10:20 PM

Ada jgk buat..tk kerap..selalu yer ckp "sayang..i horny la..blik nti sex ehh"..gtu jek la..tpi smpai cieta hal dlm kain tk pernah lgi..bbual noty2 skit2 ada lah..lagi2 klau laki lma sgt tk blik rumah busy kerja...pernah jgk dlu hntr gmbr seksi2 separuh bogel..tpi laki tak bg hntr lgi gmbr2 gtu..dia kata kdg2 dia terbukak gmbr dpn kawan dia..aib plk klau kwn dia tpndng..so i tk kasi lgi..

samax Publish time 31-3-2022 12:38 PM

minahgempal replied at 29-3-2022 10:20 PM
Ada jgk buat..tk kerap..selalu yer ckp "sayang..i horny la..blik nti sex ehh"..gtu jek la..tpi smpai ...

keh keh..mesti berbunga hati u kan baca ayat horny camtu

samax Publish time 31-3-2022 12:39 PM

doubleharmonic replied at 29-3-2022 06:39 PM
tak takut tersalah send kat group keja kerrr

seminggu kena bahan ngan ofismates;P

samax Publish time 31-3-2022 12:40 PM

bellaa replied at 29-3-2022 06:36 PM
mesti laa.
takat sexting je bosan gak.

betul la..perasaan dia berkobar-kobar nak terkam..isteri standby siap-siap tau

samax Publish time 31-3-2022 12:41 PM

awanysss replied at 29-3-2022 05:09 PM
sbb aku suka chatting lol.. balik ruma ...

naiss... sekarang belum kawen if berbalas text lucah horny bahaya..

samax Publish time 31-3-2022 12:41 PM

manehnya replied at 29-3-2022 03:22 PM
skrg dh x boleh tingal bukti.. nti anak besar baca, malu...huhu...

now2 buat vc jur klu tgh drive

kihkih..anak anak sekarang dah advanced..abis abis dia senyap je tak cakap apa apa

samax Publish time 31-3-2022 12:43 PM

awanysss replied at 29-3-2022 05:09 PM
sbb aku suka chatting lol.. balik ruma ...

blom kawen jangan dibuat..kang lepas text keluar plak lepas rakam abang delete

orangselut Publish time 27-5-2022 11:17 PM

Biasanya bila outstation lama kompem buat.. Yela tu jela yg leh mengubat rindu nak main ngan bini.. Send2 gmbr.. Video.. Vc je payah skit sbb line slalu x clear

bobo_beck Publish time 3-6-2022 03:49 PM

{:loveo{:childlikeo

SonicSiLandak Publish time 30-6-2022 06:46 PM

lagi lawak.. kalau tengah gaduh masam muka.. dok balas teks semua dalam kain dia taip dlm text... mcm2 perangai la korang ni... ish ish ish

ipes2 Publish time 3-7-2022 06:04 PM

sexchat is a healthy interaction dengan pasangan kita dan ia boleh mengelakkan dari terjebak ke dalam isu yg lebih serious eg zina etc. sexchat juga adalah legal service di UK dan EU ini, dan chatlines nye agak expensive. dari segi social Sexchats are commonlah, dan research by APA, Obs & Gyn fields dan other scientific publications dapati more than 80% ppl pernah sexchat dan lebih dari 40% bersexchat secara casual dan carefree. di tempat sy, sexchat is casual dan adalah suatu hiburan dan ommon interaction dikalangan kenalan. dalam context bersocial, kena hati2 kerana social research sudah menunjukkan sexchats bukan sahaja ada kesan baik utk eratkan hubungan tetapi juga kesan buruk

orangselut Publish time 8-7-2022 11:19 PM

ipes2 replied at 3-7-2022 06:04 PM
sexchat is a healthy interaction dengan pasangan kita dan ia boleh mengelakkan dari terjebak ke dala ...

Bahaya nya kalau chat dgn strangers.. Bahaya predators or scammers byk skrg.. Even dgn yg kenal pun bf/gf masa tgh syg menyayang okla..tp kalau break & salah sorang berdendam.. Abis keluar segala aib..

Better chat antara husband wife la.. Mcm aku bila outstation lama kdg2 nak ber nakal jugak.. Cumaaa Hati2 gak jgn tersalah send ke salah group atau org lain mampuss????

mehan Publish time 11-7-2022 10:41 PM

Tapi aku setuju. Drp dok buat benda tak senonoh atau terjebak benda bkn². Okay je guna Teknologi utk have fun dgn wife. Bagi aku lelaki kena start dlu. Kalau takut pixs kantoi org buka or terforward pd org lain.

Boleh lah video call wife. Kalau lama outstation, video call dgn wife sambil pakai underwear je, pun dh rasa horny sgt huhu. Wife pun mesti sukaaaa...

orangselut Publish time 12-7-2022 10:25 AM

mehan replied at 11-7-2022 10:41 PM
Tapi aku setuju. Drp dok buat benda tak senonoh atau terjebak benda bkn². Okay je guna Teknologi ut ...

Ye lelaki kena start sebab perempuan awal2 tu malu / lambat panas.. Tapi bila depa dah start horny hah syok.. Cuma video call ni klu takmo potong stim dua2 belah line kena mantap la.. Klu lagging aduhh

mawardia Publish time 12-7-2022 10:50 PM

Dulu sebelum pandemic memang aku selalu la dgn husband sexting ni esp bila husband keje shift malam. Tp dah sejak wfh byk bethullll group WA and message dari colleagues asyik masuk je tak kira siang dan malam. I ols tak berani lah nak sexting takut salah send.
Pages: [1] 2
View full version: Berbalas chat lucah suami isteri