Acikporemkau Publish time 29-1-2022 12:22 PM

Si dia dari negara fadang fasir

Edited by Acikporemkau at 29-1-2022 12:30 PM

Hai awwa awwa sia mau tanyalah
Aku baru berkenal kenalan dgn seorang mamat jordan ni terkenal tanpa sengaja kat ig kami bertukar dm dn no w/a tak tunggu lama dia ajak ngedate aku pn wokeh la kan..
ngedate laa kami pun ,aku tak pernah ada bf baru la nk buka pintu hati berkenal kenal bila umur dah masuk 29 ni ,mat jordan tu dh 30. Dia duduk sini 15tahun dah..1st date ni biasa2 je larh aku tak harapkan sgt..aku citer semua kat mak aku ..mak aku onz je dan mmg tak kisah dgn bangsa apa anak2 dia nak kawan.tapi mak aku macam tak berapa berkenan bila aku ckp mamat ni fully arab jordan+african
Dia kalau boleh nk yg ada mix malaysia
Mulalah dia keuarkan segala sejarah scamer dan mcm2 lagik aku ckp parents mamat ni pn stay sini...mak aku ckp bangsa diorg kasarkalau diorg ni jenis buli menantu camner ..aku dah ok mak aku pulak menakutkan aku.
Siapa ada pengalaman dgn bangsa2 tanah arab..sila bagi tips dn share ye..

musangbodoh Publish time 29-1-2022 12:43 PM

deme ganas...u know wat i mean...arabs geng nie annggap pompuan low class...hmmm xpelah blom kenal blom ttau...dh kena baru tau...{:runo

Acikporemkau Publish time 29-1-2022 12:52 PM

musangbodoh replied at 29-1-2022 12:43 PM
deme ganas...u know wat i mean...arabs geng nie annggap pompuan low class...hmmm xpelah blom kenal b ...

Aku bagi mak aku ig mamat ni
Pastu mak aku terus siasat sampai ler jmpa fb dia,mak aku stalk habis
So far mak aku okay
Tapi mamat ni mmg good looking
Mak aku tak impress pun dia cuma concern dgn nationalty dan akar umbi mamat ni dan aku yakin mak aku akan siasat sampai lubang cacing
Sblm ni kawan aku kenalkan dgn someone pn mak aku siasat ..tapi aku tak berkenan slow gila mak aku pn tak suka lelakiloading:$.. Aku mmg akan ikut je mak aku cakaptadi mak aku tanya pasal mat tu ..dia tak bg aku kerap2 text mamat tu..so aku iyakan jer gmmm

tumpanglalu74 Publish time 29-1-2022 12:52 PM

Memandangkan sekarang ney tengah trending burite zantan ereb kawen anak sotan seberang nu aku rase harapan ko tipis..Melainkan ko pon anak raje.Silap timing kalo sekarang..

Acikporemkau Publish time 29-1-2022 12:53 PM

tumpanglalu74 replied at 29-1-2022 12:52 PM
Memandangkan sekarang ney tengah trending burite zantan ereb kawen anak sotan seberang nu aku rase h ...

Kenapa zissss cu citer aku blank blur+ mak aku dah takut2kan aku wlpn mak aku penyokong mix marriage

tumpanglalu74 Publish time 29-1-2022 12:56 PM

Acikporemkau replied at 29-1-2022 12:53 PM
Kenapa zissss cu citer aku blank blur+ mak aku dah takut2kan aku wlpn mak aku penyokong mix marria ...

Ade topik royal wedding ala2 Aladdin tu kat kampong isu sebelah..Oleh yang demikian pasti sekali ereb2 di nusantara ini amat teruje dengan burite tersebut.Truly sis, this is not the time unless ko boley up kan keadaan lebey tinggi dari sotan ittew..Which nobadi can.

Acikporemkau Publish time 29-1-2022 01:03 PM

tumpanglalu74 replied at 29-1-2022 12:56 PM
Ade topik royal wedding ala2 Aladdin tu kat kampong isu sebelah..Oleh yang demikian pasti sekali ...

Aku ada baca,post tu mak aku pn tanya
Mamat tu ada nak ajak ko join MLM KE:lol:
Bila aku ckp mamat tu dtg dgn kereta branded...mak aku mmg tak impress
Dia org meniaga gak tp aku tak tau detail sgt .. Mak aku lak rasa insecure dari aku
Aku ckp kt mak aku at least aku dh date taklah kena tipu cam love scam ..
Mak aku ckp takut arab sengkek nk kerakyatan dn tumpang senang jer .aku tak harap pun.goyang sikit sbb mak aku lebih2 dah:mad:

tumpanglalu74 Publish time 29-1-2022 02:17 PM

Voley Tuck

Edited by tumpanglalu74 at 29-1-2022 02:25 PM

Acikporemkau replied at 29-1-2022 01:03 PM
Aku ada baca,post tu mak aku pn tanya
Mamat tu ada nak ajak ko join MLM KE
Bila aku ckp mama ...
Avoid berurusan dengan bangse2 asing yang takdak MyKad ney?Jauh sekali untok buad pakwe.I understand U gurlz want to show yang kalo takde zantan melayu, zantan lain pon ade.Give it 2 years tops.U akan menyesal..Jangan sekali2 kawen dengan yang bukan wargenegare takot esok2 engko yang dipergunekan.

However if U dah tahap fizikal dengan dia, I yakin U will be translating this post right now for him.

Here's what, zantan melayu bukan heran korang nak kawen negro la ape sume.Itu le petandenye yang korang tak laku.Dari korang nak bangge teroih orang mencemik..So, worth it ke?

Bior la andartu ke, jande ke sampe ke tuwe.Janji duit ko duit ko, status kerakyatan ko takdak sape pergunekan (dia suroh ko ambek lesen bisnez ke hape esok sebab ko boleh, dia tak boleh), dia suroh ko ambek pinjaman bank pehtu duit tu sume ko bagi kat dia pehtu ko yang menanggong hutang, ko jadi keldai akaun ke untok tolong dorang pusing2 duit jenayah then polis cari ko & paling terok dia ugut nak sebarkan gambor or video lucah ko.Depe ney pendatang asing, bila polis nak tangkap je dorang pon lari keluor dari Mesia..Mudah bukan?

I have seen 1 kakak kat ofis aku jadi hambe negro.Sampe last2 menumpang kete aku sebab kete dia boifren dia tu hangkot gi KL.Kesian aku tengok dia time aku drop dia kat taxi stand.

edayildiz Publish time 30-1-2022 02:39 PM

i seram la kalau org belah sinun..kalau laki turkey i ok..tp kan i bethol xsangka i suka kat laki india dr malaysia:shutup:;P
first time...what happen to me..omg omg..i rasa kena bomoh:funk:

tumpanglalu74 Publish time 30-1-2022 09:09 PM

Edited by tumpanglalu74 at 30-1-2022 09:11 PM

edayildiz replied at 30-1-2022 02:39 PM
i seram la kalau org belah sinun..kalau laki turkey i ok..tp kan i bethol xsangka i suka kat laki in ...
Sis, U tau tak prostitution kat Turki tu legal?Overseen by the gomen lagi.Bahaye kenal zantan sana takot dijueynye kita..I ade jiran anaknye kawen orang Turki.Anaknye tu ade doter dengan ex-hasben, hangkot sana.Jangan si Turki tu taram kat budak tu sudah la.U tau tak tv sana tunjok scene sexy2 camtu je.Pompuan memang jadi sex objek je bagi dorang.I kuat tengok pilem Turki dulu.

edayildiz Publish time 31-1-2022 12:16 AM

tumpanglalu74 replied at 30-1-2022 09:09 PM
Sis, U tau tak prostitution kat Turki tu legal?Overseen by the gomen lagi.Bahaye kenal zantan s ...

ohh legal ke kt sana..i xtau psl tu..
kiranya org belah sana mmg peel dorg mcmtu ye..ingtin turkish man ni dh dipengaruhi oleh lelaki belah europe sana..xpela cari laki malaysia jer la:sweat3:

tumpanglalu74 Publish time 15-2-2022 07:51 PM

Edited by tumpanglalu74 at 15-2-2022 08:06 PM

edayildiz replied at 31-1-2022 12:16 AM
ohh legal ke kt sana..i xtau psl tu..
kiranya org belah sana mmg peel dorg mcmtu ye..ingtin turkis ...
Alhamdulillah sis kalo gitu.Anyway aku nampak si tuan topik pegi bukak topik baru kat taman masalah peribadi sebelah ni.Pegi hapdet kat situ pulak.Awat dia tak hapdet kat sini? :o

edayildiz Publish time 15-2-2022 09:06 PM

tumpanglalu74 replied at 15-2-2022 07:51 PM
Alhamdulillah sis kalo gitu.Anyway aku nampak si tuan topik pegi bukak topik baru kat taman masal ...

la pulak xsettle lg mslh sheols rupanya..nnti i p usha:lol:

Normabaru Publish time 20-2-2022 08:40 PM

edayildiz replied at 30-1-2022 04:39 PM
i seram la kalau org belah sinun..kalau laki turkey i ok..tp kan i bethol xsangka i suka kat laki in ...

Amboiii kaka Tanya kata main kucen..rupanya anneh kucen itu;P

edayildiz Publish time 20-2-2022 09:12 PM

Normabaru replied at 20-2-2022 08:40 PM
Amboiii kaka Tanya kata main kucen..rupanya anneh kucen itu

;P;P
first time suka kt bangsa ni..alah ter crushh jer la..heols buat tak nmpak jer i ni kaka..lgpun toklaki org;P;P
tp i berdebar nk mampus kt opis..weols satu opis..dan heols pangkat pakcik2 dah pun..kalau heols xmasuk ofis rasa mcm sendu jer hidop i yini..tp heols dh last mgu ni.resignn ler pulakk..
heols mcm nak xnak jer lyn i kt ofis. bckp pun tamo..i is geram jgk tp heols risau bila i xmasuk ofis..dia cari i beria..punya la i suka kaka..i cuti dua minggu aritu..x happy sbb rindu ofis..tiberrr:lol:

Normabaru Publish time 20-2-2022 09:13 PM

edayildiz replied at 20-2-2022 11:12 PM
first time suka kt bangsa ni..alah ter crushh jer la..heols buat tak nmpak jer i ni kaka..lgp ...

Hahahahah bongok la ko ni..bongok ayam2 gitu:lol::lol::lol:

edayildiz Publish time 20-2-2022 09:23 PM

Normabaru replied at 20-2-2022 09:13 PM
Hahahahah bongok la ko ni..bongok ayam2 gitu

;P;P haha
kakak norm take care..kes makin byk ni skrg..i pun smlm baru test sbb selsematime mlm..byk hr gak dk selsema..sibaikkk strt smlm dan arini ok sikit:$

Normabaru Publish time 20-2-2022 09:32 PM

edayildiz replied at 20-2-2022 11:23 PM
haha
kakak norm take care..kes makin byk ni skrg..i pun smlm baru test sbb selsematime mlm. ...

Tq for ur concern dik eday..

Kaka alhmdlh sihat so far..
U take care too..jgn fantasi byk sgt:P

klu fantasi psl kucen takpe.hihi:lol::lol:

tumpanglalu74 Publish time 22-2-2022 01:13 AM

edayildiz replied at 20-2-2022 09:12 PM
first time suka kt bangsa ni..alah ter crushh jer la..heols buat tak nmpak jer i ni kaka..lgp ...

Astaga..Laki orang ke?Usah dilayan.Ko patot kenal2 dengan bini dia..

scorpionkiki Publish time 22-2-2022 04:01 AM

I pernah berjiran dgn org jordan masa i duduk di london dulu. I suka ja depa. Depa kasaq sikit tp sayang bini. Tp good looking dua2 laki bini. Mata hijau sorang, biru sorang.
Pages: [1] 2
View full version: Si dia dari negara fadang fasir