shawa29 Publish time 4-6-2012 09:21 PM

sebuah natijah terindah
Andai Kau Jadi Milikku

shawa29 Publish time 4-6-2012 09:21 PM

Andai Kau Jadi Milikku

shawa29 Publish time 4-6-2012 09:22 PM

Ailebbiulah.. karya Sang Arjuna

shawa29 Publish time 4-6-2012 09:23 PM

Bercinta lagi..karya Detox

dilaOHdila Publish time 22-7-2012 09:37 AM

an tengah bace HUJAN PUN MENARI (Norhayati Berahim)
watak Muna banyak memainkan peranan dalam novel ni

- menjadi anak sulung dlm sebuah keluarga. Sejah ayahnya kahwin lagi (ustad Jalil) peranan tggung jawab turut dipikul oleh Muna jugak yg sangat sayangkan maknya (cikgu Ara) yang terpaksa menjaga 5 anak2 dengan perasaan dan berbagai dugaan. Pastinya cikgu Ara tabah menghadapi tu semua. Itu yg membuatkan Muna berat hati nak menerima tawaran belajar jauh dari keluarganya. Tambah lagi tertekan dengan sikap mak tiri yang suka provoc ahli keluarganya. Sikap Tuminah (rakan sekampong) rakan sekolah yang selalu irihati terhadap dirinya apabila Dol zim & Qurban begitu menyenangi sikapnya. Baru timbul kesedaran pada diri Ustad Jalil bila berbini dua. Sikap aminah (isteri ke dua) yg tak pernah paham dan sering memberi tekanan pada dirinya. Akhirnya ayah Muna meninggal dalam hujan sewaktu pulang dari surau dan sepatutnya malam tu adalah giliran rumah Aminah tetapi ustad jalil dijumpai oleh org kampung di Kampung Parit Seroja. Rumah siapakah itu?
Baca lah novel ni....memang best{:1_132:}

midori_katana Publish time 16-11-2012 03:15 PM

Sy rekomen korang baca novel " projek memikat suami" ... Kisah yg agak islamik walaupun ada serba sikitbabak 18 sx... Hihihi

yamapi Publish time 19-11-2012 11:23 AM

ailebiulah dgn projek memikat suami ni publisher die sapa.. penulis sapa

ss8384 Publish time 3-12-2012 06:45 PM

Cik bunga & cik sombong best!Kampung girl pon best gak!

rizqie Publish time 23-2-2013 11:43 AM

I love you stupid by melur jelita novel yang terbaik masa kini

tifa_leo Publish time 11-3-2013 10:32 AM

midori_katana posted on 16-11-2012 03:15 PM static/image/common/back.gif
Sy rekomen korang baca novel " projek memikat suami" ... Kisah yg agak islamik walaupun ada serba si ...

sye dh bc, best sgt.. even ade part 18sx tp kelakar... hehehe

babyzam81 Publish time 25-3-2013 03:13 PM

rizqie posted on 23-2-2013 11:43 AM static/image/common/back.gif
I love you stupid by melur jelita novel yang terbaik masa kini

yezza.... saya pun terpikat dgn kemachoan abg pedas yg sgt hot dan budiman itu... sangat jantan la... di sebalik sifat tegas, terselit kelembutan semulajadi seorg lelaki yg jarang2 dpt dilihat pada masa kini... dgn jelingan mata dan kehenseman wajahnya... haihh x mustahil org yg memandang boleh buat jatuh cinta pandang pertama... hehe

lagi satu saya suke karya Sha Ibrahim... novel Dia segalanya.... novel ni mampu buat saya menangis.... betapa sucinya cinta adik beradik angkat yg cuba menafikan perasaan masing2 demi menjaga hati org tua... dlm mase yg sama, cinta diuji dengan penyakit berbahaya yg menyebabkan si adik mengambil keputusan hanya berserah pada takdir... best sgt novel ni.. boleh buat drama tv.. hehe

Honeyda Publish time 9-4-2013 11:59 AM

Nyanyian hati publisher Jemari Seni...mmg best {:1_132:} {:1_132:}

So far novel2 Jemari Seni mmg best tak prnh menghampakan...

liya71a Publish time 4-9-2013 12:05 PM

midori_katana posted on 16-11-2012 03:15 PM static/image/common/back.gif
Sy rekomen korang baca novel " projek memikat suami" ... Kisah yg agak islamik walaupun ada serba si ...

Ok la buat masa ni.. Baca sikit baru.. Pastu x abis lg baca

ice98 Publish time 15-11-2013 01:55 PM

Aku ni jenis susah nak memuji apalagi nak menangis hanya sbb baca novel je.
Tapi novel Tujuh Hari Mencintaimu... antara yg terbaik. Disebabkan penggunaan kata, ayat yg spontan tak terlalu skema, jln cerita yg kemas so dpt baca macam tgh tonton citer tu kat tv. Dgn bayangan pelakon2 yg seswai. Peerrghh!!
Baca pon sorg2 dlm bilik. Amik feel baik punye! Sng kalau terleleh air mate org x nmpk. Hahahaa...

ss8384 Publish time 29-12-2013 04:00 PM

Out topik aku baca novel Aku yang Kau Tinggalkan by Alina Haizar bleh meleleh air mata... Isteri bersuamikan seorang lelaki yang accident dan mengalami gegaran otak serta tidak sempurna. Dipisahkan oleh keluarga suami ketika sedang mengandung...loncation cerita di Italy & watak2 yang diketengahkan seakan hidup didalam dunia si pembaca serta penulis.
Zariel ikhwan & Nia Athirah...
Pages: 1 2 3 4 [5]
View full version: TOP 10 NOVEL PILIHAN KORG serta REVIEW TTG NOVEL DI BOD INI !