pawangBuaya Publish time 2-12-2009 11:54 PM

komik komik lama....

aku tak tau benang ni ade ke tak g tapi kalau dah ade saya mengalukan tindakan susulan tuan mod..

sape yang waktu mude mude atau mase zaman zaman sekolah prefer tahun 90an pernah bace komik macam dewata raya, raja rimba, pedang setiawan dan macam macam lagi la.... best owh citer citer tu tapi skang tak tau mane nak cari.... sekarang pun kalau bace yang macam wira tunggal je... last bace pun yang infiniti je.. korang seme ade tak koleksi citer macam ni? mane korang cari? ke yang lame punye? yang aku punye kene bakar.. huhu.. keje mak cik aku r tu...

bzzts Publish time 3-12-2009 12:00 AM

dulu aku cari je komik yang se-akan2 (tapi tajuk baru) kat kedai mamak tu.
nnt dlm tu ada promo jual jilid2 lama.

skrg ada lagi ke tak ntah.

takpun cari je kedai mamak, yg jual longgok tu...

Pygmalion Publish time 3-12-2009 12:51 AM

anak anak wira, pedang setiawan, pastu tak ingat dah apa nama komik ni tapi satu watak dia aku ingat Dewi Puspa...

Pygmalion Publish time 3-12-2009 12:52 AM

Komik Dakwah masuk tak dalam senarai..ingat lagi gang gang arqam datang rumah ke rumah jual komik nih..bagus betul...dapat belajar tulisan jawi dan baca mengenai kisah kisah nabi...

syasyafina Publish time 3-12-2009 01:11 AM

haah.. pernah jugak ada komik dakwah beberapa buah dulu, tak tau mane my dad dpt, tapi best gak katun2 dier.. bermanfaat la..

dusunmind Publish time 3-12-2009 01:42 AM

komik dakwah memangla bermanfaat.

Kia_picanto Publish time 3-12-2009 03:54 AM

dulu simpan alam perwiraI tapi mak aku wat jual paper recycle..
tinggal koleksi abg ipar aku ngan kawan opis je..

J Publish time 3-12-2009 08:59 AM

aku tak tau benang ni ade ke tak g tapi kalau dah ade saya mengalukan tindakan susulan tuan mod..

sape yang waktu mude mude atau mase zaman zaman sekolah prefer tahun 90an pernah bace komik macam d ...
pawangBuaya Post at 2-12-2009 23:54 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif

ini komik cina kah? :o

semacam sudah ada thread ni

pawangBuaya Publish time 3-12-2009 10:03 AM

ini komik cina kah? :o

semacam sudah ada thread ni
J Post at 3-12-2009 08:59 http://eforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

tu la awal awal lagi aku cakap kalau dah ade mintak la tuan mod delete kan...
Pages: [1]
View full version: komik komik lama....