ironmind Publish time 16-11-2009 03:33 PM

gadis skg, cmne korg jg diri ye...

mgkn rmai dah tau bhwa rmai sgt gds yg dah xde dara sblm kawen, tp yg ada dara tu cmne ye korg jg diri?
share skit, at least yg mane masih suci ni blh amik pngajaran
bkn pe, kdg2 org tu jg diri, tp bila join kwn2, terus hanyut
dah semakin rmai kantoi, bdk sklh pun rmai sgt2
ada gak kes yg terjebak sbb nk try, rupanya jd 'hidangan knduri'
so, give your nice opinion demi slmtkn gds2 yg msh blm tjebak
what is the best way to protect your virginity?
tq

p/s:mod, klu thred ni dah ade or xssuai, delete je ok..

bobo_beck Publish time 16-11-2009 03:36 PM

pakai je cawat besi..letak solek byk2..sure perogol pn lari...{:1_141:}

True-X Publish time 16-11-2009 03:37 PM

jgn mengatal ngan jantan laaaa...

senang camtuh pon x leh pikir

bronok Publish time 16-11-2009 03:40 PM

kawin cepat

edaladiva Publish time 16-11-2009 03:41 PM

3# True-X

Betul...aku sokong sgt...masalah sekarang ni ramai yg gatal...Org dulu2 kalau dah takde dara.sekampung boleh tau....heboh..org sekarang kalau takde dara,sapa pun taktau..hantaran plak beribu riban...

shasafiera Publish time 16-11-2009 03:45 PM

yg penting jaga harga dan maruah diri, kebanyakan anak2 dara skrng "anak2 dara murahan"..bersepah merata-rata jaja 'benda dot..dot..tu'
x takot dosa kot..benda sedapppppppppppppp...
nanti kat akhirat menjawab laaa...sedapnye kena seksa neraka.:funk:

aniskirin_nita Publish time 16-11-2009 03:46 PM

jangan nak gatal n gedik..jaga diri..jaga maruah keluarga.ingat bila nak buat jahat..kenangkan muka bapak bapak. fikir yang buruk..buat kerja-kerja faedah. jgn kawan ngan orang x tentu arah. jgn berdua-duaan ngan bakal suami/tunang..banyak syaitan yang menggoda..maruah keluarga x boleh dijual beli.............:mad::mad:

aniskirin_nita Publish time 16-11-2009 03:48 PM

kalau dah rasa dah x tahan asyik nak jumpa jer..kumpul duit buat hantaran meminang ..kahwin cepat2 kalau dah jumpa right person..tak payah buang duit..asyik berjumpa dosa yang dapat...:D

akoknorma Publish time 16-11-2009 03:49 PM

Post Last Edit by akoknorma at 16-11-2009 15:51

soal jaga diri nih..sndri mau ingat lah..mcam mna cranya???
memang takder cra yg btul2 spesifik dlm soal nih..klau kita kta sbb terlalu bebas..tapi ada gak org yg berselimut ttup abis..lobang dah pecah..apatah lgi yg bukak abis kan..satu lagi kawal pgaulan dgn lelaki..tak semestinya rmai..sbb orglelaki nih seorang pun dah ckup utk membuatkan seorang pompuan tuh bleh menghasilkan berorang-orang...INGAT YA..!!! ORANG POMPUAN...JGN JUAL BODI UTK DPT CINTA..SBB..ORANG LELAKI JUAL CINTA UNTUK DAPAT BODI FREE...:curse:

True-X Publish time 16-11-2009 04:01 PM

masalah skrg belum PMR dah nak berpakwe bagai... UPSR pon dah pandai nak jeling2 jantan

syukurlahh aku dulu huduh.. tak de sape nak ngorat.. hahhahah... kl tak mesti aku study pon tergadai... dara tuh ntahlaa kan...

tp aku adelah jugak nak usher bebudak lelaki aku kt skolahh.. .. tp sbb dah kene brainwash ngan mak pak aku.... mmg aku tak bercinta sampailah abis study...

gamaknyer sampai laa ni aku x kawen..;P

harumawar Publish time 16-11-2009 04:07 PM

jangan menggatal,jangan bertepuk tampar ngan laki..
cakap pasal dara,teringat,housemates depan rumah duk serumah ngn laki..
macam kapel2 gtu

ramai lak tu..
musykil la kalo diorg leh jaga dara..
tapi xtau ar kalo diorg dh nikah kan
tp cam xlogik dh nikah duk serumah ngn kapel2 lain..
huhu

nolya Publish time 16-11-2009 04:08 PM

1# ironmind

Gadis2 zmn skr ni ade ke terfikir nak jaga diri.Tak dipedulinya.kalau ditegur mereka kata "kita taulah jaga diri" tapi sbnarnya mereka tak tau buaya2 diluar sana tu lebih pandai pasang perangkap.Tak gitu tak adalah kes buang bayi bersepah2 sana sini.Ntah2 tau ke tidak apa yg dikatakan 'harga diri' tu.Mereka suka kata 'kita enjoy', dosa blakang kira.Tu lah sebab mak ayah harus lebih peka keberadaan anak2 di mana, pergi dngan sape, harus pastikan anak wajib ada di rumah pd sekian2 waktu. Kalau nak dibiarkan anak pandai jaga diri, tak kan adanya.Akhirnya mak-pak juga nyesal diri.

nswin Publish time 16-11-2009 04:48 PM

ms zaman remaja, ramai gak member2 aku yg sosial tp aku ckit pn tak t'pengaruh ngan cara mereka coz sosial2 ni bkn cara aku. aku lebih suke dok umah ngan famili. aku tak suke merambu tak tentu pasal. pendek kata, sehingga ke arini aku msh lg leh jaga diri sendiri.

tapi aku tgk dak2 skrg, ckp je tau jaga diri tp hampeh. otak letak kat buku lali. gatai nak mampuih. benda bahaya depan mata pn, tak leh nak pikir. nak kata pengaruh kwn2, aku rs tak logik coz kita punya pilihan smde nak jd baik @ jahat. kita sendiri yg mencorakkan ms dpn kita sendiri. tapi aku rs diorg ni buat perangai just utk dpt perhatian. just suke2. bangga bila org kenal mereka ngan kejahatan yg mereka da buat. kiranya, bila tunjuk hebat camtu, org tak berani dekat ar tu. nak jadi samseng.

dak2 p'puan zmn skrg mmg bangga jd samseng. beza ngan dak2 dulu. dak2 dulu kalo kene panggil naik pentas, kene rotan dpn kelas, kene b'diri atas kerusi, da kira sesuatu yg memalukan tapi tidak pd dak2 zmn skrg. kalo d tegur, mau ada yg kene maki. ganaz dan sadiz. ilang sifat sbg seorg gadis melayu.

girlphg Publish time 16-11-2009 05:01 PM

kekadang aku explore juga dlm myspace... tgk lifestyle gadis2 sekarang...
memang sangat menakutkan... diorg letak sex no 1...
huhu... cheap sgt aku rasa... ramai nya gadis melayu.. .yg for surenya beragama Islam...
post pic2 aksi hot2 diaorg... bagi dorg dara dah tak penting....

skymania Publish time 16-11-2009 08:26 PM

buat cam member aku masa skool dolo...kalu BF nak raba2 blah atas..ok..boleh jeh...nak pegang yg bawah..mmg makan penerajang..:lol:

Chinook Publish time 17-11-2009 12:26 AM

buat cam member aku masa skool dolo...kalu BF nak raba2 blah atas..ok..boleh jeh...nak pegang yg bawah..mmg makan penerajang..:lol:
skymania Post at 16-11-2009 20:26 http://mforum5.cari.com.my/images/common/back.gif

atas ke ..bawah kee...tengah kee...tepii kee...jangan baiii ,,,jaga maruah tu...kalau boleh pompuan yang masih dara tu elak keluar malam...nak dating siang je....lagi satuu iman kena kuat baiii

micha Publish time 17-11-2009 02:36 AM

atas ke ..bawah kee...tengah kee...tepii kee...jangan baiii ,,,jaga maruah tu...kalau boleh pompuan yang masih dara tu elak keluar malam...nak dating siang je....lagi satuu iman kena kuat baiii
Chinook Post at 17-11-2009 00:26 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

tp sex tersangat la best!!!!!!!sbb tu rmai pmpuan gatal vagina.

ironmind Publish time 17-11-2009 09:31 AM

best tu yg bahaya

bobo_beck Publish time 17-11-2009 11:48 AM

Edited by bobo_beck at 11-3-2020 02:34 PM

Post Last Edit by akoknorma at 16-11-2009 15:51

INGAT YA..!!! ORANG POMPUAN...JGN JUAL BODI UTK DPT CINTA..SBB..ORANG LELAKI JUAL CINTA UNTUK DAPAT BODI FREE...:curse:
akoknorma Post at 16-11-2009 15:49 http://mforum3.cari.com.my/images/common/back.gif
{:laugho{:laugho

bobo_beck Publish time 17-11-2009 11:50 AM

16# Chinook

dating siang pun blom tentu bai...dorng mna kira siang mlm....senang xyah kuar sms or chating je..pastu meminang...kawin then nak kuar mlm siang xkesah...mak bapak cari pun ok gak...
Pages: [1] 2 3
View full version: gadis skg, cmne korg jg diri ye...