Leybra Publish time 25-7-2009 06:08 PM

[1T1L] Leybra - Lagu Kita

Post Last Edit by Leybra at 27-7-2009 13:11

http://www.box.net/shared/0mhqlzeim3

Rekod memain je ni... Saja nak lepas gian menyanyi..

alyana Publish time 25-7-2009 07:03 PM

satu jewr kewr cover?katewr nak hantar 3? :loveliness:

shaqadelic Publish time 26-7-2009 02:58 AM

Post Last Edit by shaqadelic at 26-7-2009 03:00

salunya.. bile tergelincir sikit2, kalau ade feel n sore sedap, who cares.... tp gelincir part chorus tu sampai terbabas

overall, verse sgt bes dan feel ngam, chorus x sangat. better kalo key backing lg rendah rasenya

Fairuz_Hafeez Publish time 27-7-2009 03:57 AM

wow ! mula2 dgr .. seperti kata yana ... diakui bagus .. kira dah macam album dah ... tp bila masuk korus ... aduhai ... terkerut2 dahi gue mendengarnya ... gua rasa lu punya konfiden lemah masa nyanyi lagu ni .. ye la dah suka2 nyanyi ... mana leh suka .. kena serius !!!

he he ...

gua rasa lu kena cari teknik yg betul utk high note ... supporting dr paru2 kurang ni ...
banyak tercarik dan terkoyak ... x sanggup dgr wooo ....

lu punya improvisasi dan rempah ratus terkadang cam nasyid kekadang cam anua zeng ...

okey ... gua ada satu tips untuk lu ... lu masuk sg atau kolam and lu jerit kuat2 ... klu susah sgt ... cari baldi sii air penuh .. and selam ... sampai tutup telinga then jerit kuat2 ... awas air masuk hidung ... ini untuk menaikkan hig note ... gua kesian kat lu .. itu pasal gua kasi juga petua mahal gua ni ... gua dah ikut dah petua ni .. buat kat sg kat kg gua ... skarang gua leh nyanyi lagu sejati, teguh, lagu untukmu (bukan laguku untukmu) dan juga fantasia bulan madu tanpa masalah (cuma kualiti sore je tak jadi) ... dulu masa 20-an .. lagu sejati punsusah nak lepas ..

apa2 pun ... ko antara yg ada voice tone yg tersedap .... (tp dalam range suara yang ko leh tenang nyanyi je) ...

and last ... selam dalam baldi, jerit kuat2, lakukan 2 kali seminggu ... bulan depan lu rekod balik lagu ni .... gua nak dgr yg lebih mantap ...

ps : ko beli kat mana minus one ni ? nak satu !

choww !!!

salam ...

alyana Publish time 27-7-2009 03:34 PM

kataneywr, kalau buat jerit kuat2 kat dalam sungai atau baldi, boleh kena strok, maknenya urat pembuluh darah kat otak boleh pecah... sama effectnya kalau tutup hidung pastu paksa hembus, atau meneron ketika dibilik air dgn terlalu kuat.... adakah ini fakta atau myth?.

bungbra tone dia bukan tone berat... dia tone pop , tone yg lembut, butkelunakan. cuma kadangkala effect kermit da f , terlalu obvious, nyatanya sebab nak deep dan keraskan tone, bagi darker effect... rasanya maybe kalau dibuat kat satu word tu boleh, jgn sampai satu dua sentenceqannn...

to bung fairuz, bila masa pulak ai kata bagus?? :$.. kat versi ni, kiranya versi bungbra main2 jewr... not singing actually... ala2 mendodoi wanita pujaan gittew. :loveliness:

sham159 Publish time 28-7-2009 02:54 AM

You kena work on your upper and highest notes...ada yang crack...memilukan...banyak teknik..you should learn

[

quote] Post Last Edit by Leybra at 27-7-2009 13:11

http://www.box.net/shared/0mhqlzeim3

Rekod memain je ni... Saja nak lepas gian menyanyi..
Leybra Post at 25-7-2009 18:08 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif
Pages: [1]
View full version: [1T1L] Leybra - Lagu Kita