cinta_ungu Publish time 4-6-2009 11:18 PM

kalo kite berada di antara kwn2 kita...mmg terasa rendah diri sebab diorang sume cantik + cute...
mmg kite rase kite nie tergolong dlm golongan tak cantik...

tapi bersyukur sebab sifat2 fizikal sume masih sempurna...:)

[ Last edited bycinta_ungu at 4-6-2009 23:43 ]

muffins Publish time 4-6-2009 11:24 PM

Reply #300 kinki's post

ader kat perlu nanyi lagu 'we are not alone... mekel jekson..??'

:lol: :lol: :lol: :lol:

yetta Publish time 4-6-2009 11:25 PM

aku x ugly...tp aku pun x cantik...

kinki Publish time 4-6-2009 11:25 PM

ungu

sebenarnya setiap ciptaanNya tu bersifat unik dan tersendiri.......semuanya indah.....

tapi manusia yg tak tahu menilai dan menghargai.....
sebab kita hanya memandang 'pakaian' iaitu luaran manusia.....
mmg satu perkara yg bagus dpt rasa apa yg ungu rasa....:)

sosimple Publish time 4-6-2009 11:25 PM

dah semua nak rebut2 jd x cntik ;P ;P ;P

kinki Publish time 4-6-2009 11:25 PM

Reply #302 muffins's post

we are not alone ke you are not alone wey??? :lol: :lol:

muffins Publish time 4-6-2009 11:41 PM

Reply #306 kinki's post

entah... asalkan ade bunyik...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cinta_ungu Publish time 4-6-2009 11:54 PM

Originally posted by kinki at 4-6-2009 23:25 http://eforum3.cari.com.my/images/common/back.gif
sebenarnya setiap ciptaanNya tu bersifat unik dan tersendiri.......semuanya indah.....

tapi manusia yg tak tahu menilai dan menghargai.....
sebab kita hanya memandang 'pakaian' iaitu luaran m ...

erm..betul tue..
masing2 ade kelemahan & kelebihan..:D

ade yg cantik tp kureng sket perangainya...:L
yg x cantik plak baik perangainya..mungkin sebab sedar diri x cantik jd akhlak kena laa cantikkan.. :$

tp dulu kite punye tahap rendah diri mmg giller laa..
kalau duduk ngan kawan2 tue pernah terfikir siannye diorang kena kawan ngan org yg x lawa cam kite..
mcm2 laa kite fikir..time masuk u fikir plak ade ke org nak kwn ngan kite..
klakar je bile kenang balik bleh fikir sampai camtue...

tp akhirnya ade jugak kwn yg x pandang rupa..
walaupun diorang tue cantik...:loveliness:

choolakaw Publish time 30-9-2009 01:43 PM

aku not sure larrr...somestimes aku raser aku cun somestimes aku raser aku burukk:Ltapi macam korang cakap bersyukur cukup sempurna fizikal.....

LeyyaHanna Publish time 30-9-2009 03:18 PM

Dulu mungkinlah..but not now...

everybody is saying that.. " I'm Gorgeous.." (ceh wah...)

imsonaif Publish time 30-9-2009 06:11 PM

prety ugly
sbb kalo tgk org lain mst akn ckp dlm hati
"cantiknye pompuan tuh...":)

a.ceCCo Publish time 30-9-2009 07:41 PM

prety ugly
sbb kalo tgk org lain mst akn ckp dlm hati
"cantiknye pompuan tuh...":)
imsonaif Post at 30-9-2009 18:11 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif

same here :)

shima85 Publish time 30-9-2009 09:12 PM

Post Last Edit by shima85 at 30-9-2009 21:57

1# kinki

nope...saya dicipta dengan sempurna oleh pencipta kita..sy suke mata sy,taik lalat sy,bibir bla bla bla (walaupun hidung saya tidak mancung ;P ...tapi...syukur alhamdulillah)...sepatutnye kite sayang diri kite seadanya....:)

amerthyst Publish time 1-10-2009 10:39 AM

aku ni sesedap mata memandang.. lawa giler tak.. huduh pun tak..

pecayalah kalo aku cakap pompuan yg semulajadi lawa tu bertuah la.. besenye kalu dah lawa hidup mesti senang, pasal ramai jer org kaya nak jadikan bini.. contoh kawan2 aku yg lawa.. seme laki bukan calang2.. yg jadi no 3 datok pun ada.. dah dia anggup kann.. duit funyer fasal lah.. tapi kawan2 aku yg muka so so... kalau education tak kemana, kawen dgn pekerja kilang lah, drebar lah.. cuma yg muka sos o yg bijak tau dah muka tak boleh jual, belajar pandai2 supaya bleh cari duit sendiri.. ada gak kawen dgn org kaya.. sbb dgn duit dia kerja best2 tu dari huduh bleh jadi lawa.. nak kata lawa gilerr tu tak la tapi tak la huduh cam masa dulu2.. mana taknya duit dah byk gi la putihkan kulitla.. betulkan gigi la.. so aku jumpa eh minah ni dulu gigi bersepah, kulit itam, skang jumpa.. waa mabeles.. hidung penyek masih penyek tapi kira can do lah sebab dah putih, pakaian dan penampilan pun ada class, terus nampak anggun dan presentable

wah panjang aku tulis ni..

so korang.. yg rasa diri udoh2 tu.. jgn la main cakap2 jer.. usahala tgk manaboleh di improvekan, tapi jgn main plastik segeri ke botox2.. kosser yg tu.. kot rasa kulit legam, makan la glutawahite ke apa.. kot ada parut jerawat bertempek, gila laser kulit, kot rasa jongang ke apa, gi la pakai braces.. pompuan boleh lawa kalau berduit.. walau rupa tak cantik tapi kalau kemas, kena gaya penampilan, seseorang tu boleh nampak menarik walaupun muka tak la cun macam Fazura ke... Bunga cintra lestari ke... Dewi sandra ke.. Yg penting personaliti dan pembawakan diri, imej kena MENARIK..

there is no ugly women, just poor women.

kinbite Publish time 1-10-2009 11:20 AM

ummm, kecantikan itu tidak menjamin kebahagiaan.

aku huduh je.. tp still ade org nk, okla tu kan? hehe. tua nanti kerepot gak.

amerthyst Publish time 1-10-2009 11:29 AM

kalo avatar tu ko, kira tak huduh tu.. lawo.. sket lagi kalo ko ngaku tu ko, ada la yg dalam porem dok intai ngorat..

kecantikan bukan jaminan kebahagian.. bahagi tu subjektip beb...
tapi kecantikan ni biasa dapat pancing buaya besar.. ada gak kawan aku yg cun tak kawen dgn org kaya... org biasa.. hidup pun biasa jer.. sbb pilih cinta.. tak pilih harta...

aku ckp cantik ni tarap mmg cun tau.. yg cun setarap wardina ke, mek ti ker gitu, jenis muka tu kalu org laki tgk, muka bekenan teros...

kinbite Publish time 1-10-2009 11:44 AM

dpt pancing buaya besar pun tp rupa yer buaya darat buatpe? merana jiwa raga.. huhu

cak! Publish time 1-10-2009 12:09 PM

tuan umah..dont think u ugly..i see u r cute..nice..i'm waiting for u..:$

kinbite Publish time 1-10-2009 12:35 PM

haa, kan dh ade peminat tu.. bertuah tuan rumah. hihi

menatang Publish time 1-10-2009 01:13 PM

aku tak rasa diri aku hodoh..kalu tiap kali aku tgk cermin,aku akan puji diri sndiri..wahh aku ni mmg cantik..pastuh smngat untuk menjaga kecantikkan diri smakin berkobar2 dan tahap keyakinan jgak akan meningkat..:$
Pages: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24
View full version: Do you think you're not pretty/attractive?