amievil Publish time 5-5-2009 08:54 PM

Myvi... kenapa ehh?....

Korang perasan x orang2 yg bawak myvi ni... majoritinya semua muka berlagak. Berlagak mengalahkan orang bawak 5 Series. Dorang x perasan ke kete yg dorang bawak ni rupa dah macam katak. Handling macam sampan. 1.3, belakang pakai brek drum. Peng sini... peng sana... masuk jalan orang ikut sukati mak bapak dorang je....

SANKURIANG Publish time 5-5-2009 08:59 PM

Kua ni apa hal? Mabok todi berapa gelen ni? Marah kat driver Myvi ke?...sorry la org mcm ni tak tau nak berforum....

sunfizz Publish time 5-5-2009 09:05 PM

Balas #2 SANKURIANG\ catat

la biarla :lol: :lol: :lol:

ko polis ker :P :P :P

master_reiji Publish time 5-5-2009 09:08 PM

apehal mamat ni...nak marah2 plak..
dia tak mampu nk beli myvi kot...
wakakakaka....
jeles tgk myvi org cntk2...

bzzts Publish time 5-5-2009 09:17 PM

myvi kan maveles... kete kecik, enjin power besau... tu pasal bangga, idong leh kembang sama besar lobang ekzos.... leh pecut dan mampu cucuk v6 kat hiway... (tapi kejap je la... )

ayiem Publish time 5-5-2009 09:18 PM

Alo bro....cakap siang pandang-pandang, cakap malam dengar-dengar.....jangan main serkap jarang jer...kalau setakat nak timbulkan provokasi....lu baik masuk politik...sekurang-kurangnya gua bangga gua pakai myvi...walaupun enjin 1.3, brek belakang drum, sekurang2nya gua beli kete tu pakai duit gua....bukan pakai duit lu!

kancil_hitam Publish time 5-5-2009 09:23 PM

Ye ke ek.ntah aku rasa bukn driver myvi jer camtu tp kdg2 kancil's driver pn perasan bw evo huhuu..(wpon aku bw kancil gak)
cumanya aku paling tak tahan klu wira 'tiruan' perasan bw evo.tu mmg selalu aku jumpa hehe.sori la tp x semua mcm tu

kaki_ayam Publish time 5-5-2009 09:26 PM

mmg ade sesetengah pemilik myvi ni belagak...
slalu time balik keje kena himpit ngan pemilik myvi yg kerek ni...
tapi x semua...tapi kebanyakkan la...
so jgn la marah ek ayiem kalau kox buat mcm ni....jgn nk terasa lebih2...:lol:
mmg wujud pun drenar myvi seperti yg d kata tuan umah ni...

QAX Publish time 5-5-2009 09:28 PM

priki... bagi pelempang sket budak neh.... :lol:

metalique Publish time 5-5-2009 09:29 PM

Reply #8 kaki_ayam's post

mase balik jb hari tu.. jalan ke UTM... ade wira evo datang kearah aku dgn laju.. siap cucuk2 lagi...... dah la keta byk... skali bile ade peluang... wira tu potong... la, rupenya tgh berlumba dgn myvi...

ekceli, x de moral pn cite aku ni... haha :lol:

nanie Publish time 5-5-2009 09:33 PM

mmg ade segelintir driver myvi cam ni. tp tak semua la :loveliness: :loveliness:

QAX Publish time 5-5-2009 09:34 PM

Originally posted by metalique at 5-5-2009 21:29 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif
mase balik jb hari tu.. jalan ke UTM... ade wira evo datang kearah aku dgn laju.. siap cucuk2 lagi...... dah la keta byk... skali bile ade peluang... wira tu potong... la, rupenya tgh berlumba dg ...

la tmpt aku tuh... tapi takat neh aku tak penah lagi belumba ngan wira... ;P

bzzts Publish time 5-5-2009 09:46 PM

Reply #10 metalique's post

jatuh stended wira ... aahahaha.... :lol:

cluesan Publish time 5-5-2009 09:53 PM

bawak Myvi pakai emblem Toyota. bawak kancil pakai emblem daihatsu. bawak wira pakai emblem mitsubishi.... ingat org bodo ka? :laugh3:

cerita ini takde kene mengena sama ada dengan tuan umah mahupun cerita tuan umah. :lol:

metalique Publish time 5-5-2009 09:58 PM

Reply #12 QAX's post

jalan pontian lame... dari mcd pastu susur turun ke tmn u(kiri),UTM(kanan) tu...

myvi silver, sport rim hitam.... .. aku 9 tahun duk tmn u tu... :$

ko mesti kenal kan myvi putih JKT2217... dak utm... :o

satriastendet Publish time 5-5-2009 10:00 PM

Aku suka jugak berlumba dgn myvi tp kt highway laaa... Sj cucuk myvi suruh diorg drive tu laju2 lg smpi habis meter.... Kt bandar x leh la berlumba, utamakan keselamatan pengguna jln raya yg lain.

fatt Publish time 5-5-2009 10:09 PM

aku ni takla memiliki myvi..tp selalu drive gak myvi mak aku..
aku rasa power enjin keta aku (kelisa) lagi bagus..klu tekan minyak dah cepat je lari..
klu myvi dah tekan sampai ke lantai pun mc terkial2 jek nak sampai speed yg aku nak..
mau2 lagi klu aku tiba2 nak potong keta yg lembab kat depan..
hangin jek..:mad:

tahla..actually drive keta ape pun tak kisah..takleh gak nak prejudis kata sume org pakai myvi ni poyo..

aku rasa poyo lagi klu org yg pakai keta mcm ala2 ni tapi bikin mcm keta import..nyampah aku..
harap ekzos je beso..bising mcm org pekak badak..
klu kat lampu isyarat tu bila hijau keta aku gak yg lari laju tinggalkan dorang walhal keta aku kelisa standard jek..:lol:

apo2 jela jang..suka hati lu la..:lol:

strawbenna Publish time 5-5-2009 10:43 PM

derang blagak ek?aku kena cek lain cm ni:lol: :lol: :lol:

z3t_ex Publish time 5-5-2009 10:44 PM

b'lagak ker?
hidung mcm serombong kapal pn..
aku x kesah pn..
aku lagi pandang keta sendiri..
:lol: :lol:

tapi..
skali driver tu buat hal,
aku bls balik..biar pn keta tu peti ais b'gerak..
:lol: :lol:

fatt Publish time 5-5-2009 10:48 PM

Balas #19 z3t_ex\ catat

peti ais bergerak=juara? ;P ;P
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8
View full version: Myvi... kenapa ehh?....