syrzreen Publish time 14-4-2006 02:16 PM

** BUKU PRIMA **

Post Last Edit by attokz at 22-4-2012 00:27

aku promote kat u all, novel gerimis kasih, kau mawarku, tak kudugabest giler.... sedih la.. buku ni baru lagi kuar terbitan buku prima..GERIMIS KASIH cite tntg goncang rumahtangga sebab takde anak. KAUMAWARKU pasal cinta akibat buatan orang dan TAK KUDUGA pulak pasaldilema bila bercinta dengan si bapak dan si anak... kalau cite misterithriller tu lebih puas u all baca SAYANGKU ALEEYA dan KERANAMU SOFEA...SECEBIS RINDU pun uji perasaan kita lah...
aku dah baca semua ni...

silencez Publish time 14-4-2006 02:41 PM

http://i47.photobucket.com/albums/f153/jee74/novel/gerimisweb.jpg

tak beli.. cuma tolong paste je cover novel ni.

syrzreen Publish time 14-4-2006 03:21 PM

silencez... ko dapat kat mana tu...

ko dapat kat mana cover-cover buku tu...Baik ko baca... best giler

silencez Publish time 14-4-2006 03:23 PM

Reply #3 syrzreen's post

kat web. harga tu semua rm19.90 tiap satu eh? karang2 la beli. nak menghabiskan baca yg ada ni dulu :bgrin:

syrzreen Publish time 14-4-2006 03:29 PM

mana ko dapat web tu...

mana ko dapat web tu silencez...
harga tu bukan semua 19.90.. ni aku letak senarai harga..
   GERIMIS KASIH......RM19.90
   TAK KUDUGA......RM18.90
   KAU MAWARKU.....RM15.90
   KERANAMU SOFEA.....RM16.90
   SECEBIS RINDU......RM15.90
   SAYANGKU ALEEYA......RM17.90

zorroe Publish time 14-4-2006 05:18 PM

hah... buku baru ke? saya pun nak tau gak laman web ape. best giler betul ke? harap sesape yg dh bace leh kasi sinopsis skit. trimas

buku_ink Publish time 14-4-2006 05:55 PM

memang best!!!

gerimis kasih
aku dah baca novel nie..beli masa book fair ari tu..masa tu kat kedai buku takder lagi..
mengisahkan kisah rumah tangga suhaila dan haziq yang takde anak. berlaku konflik di mana Haziq menuduh Suhaila mandul setelah lima tahun mereka berkahwin.
dalam masa yg sama bos Suhaila, azizi jugak jatuh hati pada suhaila sedangkan dia tahu suhaila dah berkahwiin..nak tau kenala beli..
best la cite nie..kobeli la zorroe..

Acun Publish time 15-4-2006 09:28 AM

publisher mana neh?

silencez Publish time 15-4-2006 11:27 AM

Reply #5 syrzreen's post

syzreen.. hari tu masa tgh browsing ternampak pasal buku2 ni. kalau ramai kata best.. akan difikirkan utk beli. tapi bkn la skrg.. yg ada pun tak terbaca lagi :bgrin:

silencez Publish time 15-4-2006 11:28 AM

Reply #8 Acun's post

acun.. terbitan prima @ buku prima. tak pasti yg mana satu. tapi ada la prima tu hehe.

zorroe Publish time 15-4-2006 10:45 PM

Reply #7 buku_ink's post

terbitan mana buku_ink?

buku_ink Publish time 17-4-2006 08:44 AM

terbitan buku prima

buku prima sdn bhd.

Acun Publish time 17-4-2006 08:05 PM

ada nampak kat Minerva Bookstore tp takut nak beli...tak tau best ke idak....

puteriika Publish time 18-4-2006 01:59 PM

Acun - Memang best!!!!

Saya terjumpa Buku Prima ini di Pesta Buku. Pada mulanya, malas juga nak beli memandangkan semuanya penulis baru. Takut tak best. Tapi setelah mendapat sedikit info dari penjualBuku Prima, saya beranikan diri membeli tiga naskhah buku keluaran Prima, iaitu GERIMIS KASIH, KAU MAWARKU & TAK KUDUGA.
      Balik rumah, saya pun mula membaca novel GERIMIS KASIH, mengisahkan orang yang tidak mempunyai anak. Dari satu bab ke satu bab, jalan ceritanya menarik hati saya. Belum pernah lagi, saya lihat penulis yang banyak memasukkan info, moral dan agama dalam novel itu. Syabas saya ucapkan kepada penulis buku ini ATHIRAH NATASHA... teruskan usaha murni itu. Endingnya memang best!!!
      KAU MAWARKU pun saya dah habis baca, memang menarik. Kisah seorang anak datuk telah diguna-gunakan oleh seorang pemandu teksi. Jalan ceritanya begitu menarik dengan adengan-adengan suspen yang begitu mendebarkan. Tak tak puaslah pasal bersambung. Anyway saya akan tunggu sambungnya mesti best giler, penulisnya SHAHRIAH ABDULLAH.
         TAK KUDUGA sedang dalam proses baca... nanti saya beritahu perkembangannya. Tahniah kepada penerbit baru ini.
         Jadi.... tunggu apalagi acun.....beli cepat! Sebelum kehabisan stok....

KRUfan Publish time 20-4-2006 09:14 AM

Bestnyer....nak cari gak..

zorroe Publish time 20-4-2006 11:00 PM

Reply #14 puteriika's post

amboi.. promot habis puteri. krufan beli la. dah bace kasi komen kat sini.

saya masih berkira2 lagi nak beli ke tidak ni. tapi nampak promosi puteriku buat hati saya rasa.. beli!!

wima Publish time 23-4-2006 10:01 PM

wah....betul ke best ni??
wima nak gi cari jugak....

zorroe Publish time 24-4-2006 09:58 AM

Reply #17 wima's post

beli wima. jangan tak beli. bila dah bace nnt jgn lupa kasi komen

puteriika Publish time 27-4-2006 02:01 PM

Kenapa tak percaya kah?

Saya dah habis baca TAK KUDUGA... wah best betul, anak dan ayah mencintai gadis yang sama. Akhirnya dua-dua tak dapat. Begitu juga dgn SAYANGKU ALEEY, karya WAN NORMI, pun best kisah pembunuhan mister.
    Saya rasa, saya dah mula beralih arahlah. Skrg saya selalu beli novel ALAF 21, rupa-rupa ada juga penulis yang lebih baik daripada penulis ALAF. Penulis ALAF, ceritanya steore type aje. Tak macam PRIMA, walaupun kisah cinta tapi jalan ceritanya tak memboringkan.
   Apalagi wirma.... acun.... cubalah baca. Cukup bulan nanti, saya nak beli dua lagi keluaran ini, iaitu SECEBIS RINDU dan KERANAMU SOFEA. Syabas kpd penerbit baru ni.

KRUfan Publish time 28-4-2006 07:31 AM

Saya nak tunggu lebih ramai lagi yg baca ..n then sila beri komen..
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
View full version: ** BUKU PRIMA **