paes Publish time 6-5-2008 01:27 PM

Sejauh Manakah Anda Menyokong Band yang Anda Minat?

Salaam..

Seperti soklan di tajuk diatas, Sejauh manakah nkorang akan support Band yang nkorang minat?

Contohnya, 1: tak donlod lagu pirate, tapi beli kaset / CD original,

atau 2: Sanggup berlapar demi nak kumpul duit buat beli tiket konsert diorang bulan depan,

atau 3: Lantak nko le, aku dengar lagu donlod je, takde nak pegi konsert-konsert hapakejadah sumer...

... Dimanakah kategori kesetiaan dan kefanatikan anda?

pink_lavender Publish time 6-5-2008 01:53 PM

Reply #1 paes's post

takde band yg betul2 minat.. main redah je...:)

realmatrix Publish time 6-5-2008 02:00 PM

aku yg xde dlm list... aku tak penah minat band.. aku minat lagu...kalau lagu tu aku rasa best tak kire la linkin park park ke, meet uncle hussain ke, dafi ke, m daud kilau ke, jeffrydin ke, aku akn dengar ulang2.. kalo ade konsert yg ade banyak lagu aku minat mungkin aku pikirkan...

zuzutechno Publish time 15-11-2009 11:26 PM

dgr gtu2 je....
and dgr lgu nyew tiap2 hri
sampai hafal music and lirik dia

sharingan86 Publish time 16-12-2009 01:48 PM

aku download lagu. kalau aku suka lagu2 dr certain bands, aku beli album.
bands yg aku betul2 minat, kalau datang sini buat konsert, memang wajib pergi kalau schedule aku free
tshirt bands yg aku suke, memang aku beli
tp aku takdela obsessed sampai satu bilik decorate dgn poster2 diorang, or jumpa diorg face-to-face sampai nk pengsan or anything like that lol. tp time terserempak dgn kirk hammett time diorang turun sini itu hari aku hampir heart attack gak ah. tak sempat bergambar ke ape, dia kena rush masuk backstage by bodyguards x_x

AceHand Publish time 17-12-2009 12:17 AM

Oh!

Salaam..

Seperti soklan di tajuk diatas, Sejauh manakah nkorang akan support Band yang nkorang minat?

Contohnya, 1: tak donlod lagu pirate, tapi beli kaset / CD original,

atau 2: Sanggup berl ...
paes Post at 6/5/2008 13:27 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif

Sudah semestinya aku akan dapatkan album yang original semer album dari dulu sampa sekarang... Kecuali yang kompilasi lar... Tu paleng aku nyampah... Lebih nyampah bila ada seli 1 - 2 lagu baru dalam album kompilasi tu... Walaupun peminat rasa nak tempeleng dia worang ni ada gak bila dia worang buat camtu...

Konsert tak bleh ler... Aku ni tak suka nak bersesak ngan worang ramai... Kalau bagi tiket free pong aku simpan jer ler kot...

Jizzz... Klong! Klong!

ska_n_dal Publish time 14-3-2010 02:12 PM

juz nak dengar lagu derang tiap2 hari je...tapi still download free....x prnh beli ori....tampal gambar poster pon x prnah:lol:

AceHand Publish time 30-3-2013 07:27 PM

Hmmm...

sharingan86 posted on 16-12-2009 01:48 PM static/image/common/back.gif
aku download lagu. kalau aku suka lagu2 dr certain bands, aku beli album.
bands yg aku betul2 minat ...

Antara album yang dibeli...?

Jizzz... Klong! Klong!
Pages: [1]
View full version: Sejauh Manakah Anda Menyokong Band yang Anda Minat?