loki92 Publish time 18-6-2007 12:25 AM

masalah parking..

aku nih baru lagi dalam cari.com..helo..

erm, focus..

camnih, aku dari kecik sampai sekarang(umo 15) pakai spender parking anu aku tu ke bawah..bapak aku tak penah pon bagitau anu kena parking atas..tapi sejak masuk sklh menengah, masa tukar baju pj..aku tengok sume budak parking atas..aku nampak sebab spend diorang ketat pastu tegang..so aku pelik, masa layari laman web, terjumpa plak cari.com dan terbaca beberapa tajuk tentang parking nih..aku baru tau yang normal adalah parking atas..aku try parking atas, tapi sakit dan tak selesa..bila dah lama ok sket..aku try kat umah je ar, waktu nak tido aku tukar posisi..bila kuar umah aku letak bawah balik..aku nak parking atas, tapi sebab dah lama kat bawah, dia bengkok sket ke bawah..bila aku parking atas, anu aku bila tegang teramat lah besar dan terangkat seluar aku..anu lagi kedepan daripada dada aku..aku bila kuar umah parking ke bwah balik..bila tegang naik atas, tapi bengkok ke bawah..

dalam kata lain, nak parking atas, tapi dah biasa parking bawah, bila parking atas bila tegang besar sesangat terangkat seluar..so plzz help me, aku nak sangat parking atas dan jadi normal..

matlampir Publish time 18-6-2007 01:04 AM

salah board rasanya nih...sesuai kat board sini.."Teens and Sex Education "..maybe boleh membantu:loveliness:

razhar Publish time 18-6-2007 01:08 AM

tajuk..wa ingat nak parking keta..

bubpallo Publish time 18-6-2007 08:30 AM

Originally posted by razhar at 18-6-2007 01:08 AM
tajuk..wa ingat nak parking keta..

Tak pon parking kat umah dulu time nak kuar g jenjalan, tak payah bawak....kik3...;P ;P

meitantei Publish time 18-6-2007 09:24 AM

Ermm.... aku rasa normal la, parking bawah ker atas. Ko parking bawah, ader ganggu biler ko buang air ke tak? Ade ganggu pengeluaran air mani ke tak? Kalau takder, normal la. Tak kisah la ko parking atas atau bawah.

Walau bagaimanapun, aku tak tahu aper rupa ko punya, jd susah skit nak bagi komen yg tepat. Aku cadang ko gi jumpa doktor la...

princess_bubble Publish time 18-6-2007 09:35 AM

erm....ade cara2 nak parking ke??? :)

fish_o7 Publish time 18-6-2007 09:54 AM

nilah nasihat palin terbaik aku akan kasik ko ..... jgn pakai spender ....start pakai boxer... pastu elakkan pakai seluar terlalu ketat ....

biler pakai boxer ko tak yah laa nk risau pasal parking .....adik ko dlm tu leh main dgn riang ye lah .... luas dan tk ketat...... huhuhu

epitome Publish time 18-6-2007 10:07 AM

kalo parking dah penuh kat bawah.. pegi cari parking kat atas pulak

princess_bubble Publish time 18-6-2007 10:40 AM

boxer tue betul2 buat aku turn on :Dhubby i bila pakai nyum 3x ;P

bubpallo Publish time 18-6-2007 11:14 AM

Originally posted by princess_bubble at 18-6-2007 10:40 AM

Boxer tu aper mender?:o :o

JFK Publish time 18-6-2007 12:13 PM

Reply #1 loki92's post

kalo bab parking ni aku rasa bod 'car and motorcyle' lebih relevan..

princess_bubble Publish time 18-6-2007 01:32 PM

BOXER??? erm suar dalam tapi macam suar pendek:D

bubpallo Publish time 18-6-2007 02:29 PM

Originally posted by princess_bubble at 18-6-2007 01:32 PM
BOXER??? erm suar dalam tapi macam suar pendek:D

oooooo.......x penah pakai, so ta taw lew...hurmmm....slama ni paki suar dlm besa pon x penah ader mslah ngan parking lg ler........hurmmmm.... Princess ader msalah ngan parking tak?......;P ;P

agelgold Publish time 18-6-2007 04:47 PM

masa tidur jangan susah-2 nak parking. toksah pakai spender. gelap masa depan

ronnishi4369 Publish time 18-6-2007 06:05 PM

Originally posted by princess_bubble at 18-6-2007 10:40 AM

press..ko dah kawen???bilee?

irmamanggis Publish time 18-6-2007 06:21 PM

Reply #8 epitome's post

;P ;P ;P ;P ;P ;P ;Pini dah lari tajuk nie....

Urban_Iz Publish time 18-6-2007 10:33 PM

aku dari kecik sampai darjah satu parking bawah...tapi since darjah 2 sampai sekarang aku parking atas dah...dan disebabkan aku parking atas, zakar aku melengkung ke atas...tu yang best tu rupanya macam pisang...;P ;P ;P

p/s: aku oernah baca artikel, bukan zakar yang di parking ke bawah akan cenderung ke bawah walaupun stim akibat tekanan yang diterima bila stim??? dan bukan kah ianya akan menganggu apabila melakukan hubungan seks nanti???

aku rasa kan, lepas habis sekolah menegah nanti ni aku nak pakai boxer lah...

nazijo Publish time 19-6-2007 10:15 AM

kelakar la thread ni...parking pun bole jd cerita..:lol: :lol: :lol:

aku parking ikut time..ntah la aku pun x sedar cam ne die parking..janji aku selesa..

nasihat aku pakai la boxer selalu..kat umah ke pakai la boxer..x payah pakai spender..bg die space nak bernafas..heheheh

JFK Publish time 19-6-2007 10:59 AM

bernafas dlm lumpur...

skyzero Publish time 19-6-2007 11:11 AM

Reply #12 princess_bubble's post

tapi boxer mahal la...spender murah jer leh dpt byk..:lol:
Pages: [1] 2 3 4 5 6
View full version: masalah parking..