abangkental Publish time 2-3-2007 10:50 AM

Carta Lagu-Lagu Bosan!

Dulu rasanya dah ada orang yang buat thread ni.

Korang pernah tak dengar lagu-lagu yang bosan giler. Kalau dengar boleh jadi bengang, menyampah dan kadangkala jadi geli dan sakit jiwa pulak. Biasanya lagu-lagu jenis ni amat kurang dari segi kualiti liriknya tapi melodinya tetap catchy untuk menarik perhatian pendengar. Cuma cara penyampaian penyanyinya kadangkala agak mengada-ngada. Lagu-lagu jenis ni budak-budak sangat suka tapi jarang bertahan lama (sebulan dua aja) kalau nak dibandingkan dengan lagu-lagu yang lebih serius ciptaannya. Kalau aku dengar lagu-lagu bosan macam ni terus tukar stesyen radio atau tutup terus.

Carta Lagu-Lagu Bosan aku adalah:

1. Pening -Ezlyn dan Datuk M. Daud Kilau. muahaha... tak tahu la apa nak cakap, bosan tahap cipan...

2. Jangan Marah -Aznil Hj Nawawi... haha tension giler oii lagu macam ni...

3. Prof Klon - Aznil Hj Nawawi jugak... paling tension, cara nyanyian yang ngada-ngada habis... TENSIONNNN!

4. Joget Lambak - Adam, boleh pening kepala aku oii dengar lagu nih... Kejap lagi lagu ni naik carta No. 1 Lagu bosan aku... untuk lagu ni aku kasi 5 bintang bosan dan dapat ikon mad ni 5 kali. :mad::mad::mad::mad::mad: ahhh... TENSIONNNN!

5. Lagu-lagu yang pernah masuk Carta lagu-Lagu bosan aku termasuklah lagu-lagu rap yang diusahakan oleh Zahid AF2, lagu Lotter, Abang Zaidi (lupa nama penyanyinya), Lagu-lagu Senario dan lain-lain yang aku dah lupa, maklumlah lagu ni bertahan 2, 3 bulan ja...

Dari pemerhatian aku, lagu-lagu 1 hingga 4 tu dari geng2 KRU jugak... aduhai...

awek_wolverine Publish time 2-3-2007 10:56 AM

bg aku hampir semua lagu membosankan.....aku kurenggg skit ngan lagu dr artis malaysia ni......cam hampeh tul..tambah2 kononnya hiphop abis la (zahid af2,adam,dan yg sewaktu dgnnya):I

Pak_Jen Publish time 2-3-2007 11:02 AM

aku nyampah giler dger lagu adam ngan farah..taktahu antara 8..apa kezadahnyaaa lagu nih..

goyangpinggung Publish time 2-3-2007 11:14 AM

haku vote for bung jenil nyer lagu fofesor klon ...musannnnnnnnnnn

death_dealer Publish time 2-3-2007 11:18 AM

lagu yg paling aku nyampah..
sayangi daku, peloklah daku...
ape ntah tajok lagu tu..
cam lagu meroyan je..
lirik tangkap muat

seputih_salju Publish time 2-3-2007 11:18 AM

paling menyampah dengaq lagu PAPA JAHAT...:mad: :mad:

Hetfield Publish time 2-3-2007 11:20 AM

lagu2 omputih paling aku menyampah..perasan bagus konon..pigidahhh;P ;P

lolz Publish time 2-3-2007 11:21 AM

Lagu plg hampeh ialah lagu2 dak AF yg x berapa fofular. Maestro nak jimat duit, amik lagu dlm stok dan yg kene reject jer. Tuyg x sedap tue. Tapi klau lagui sedap pon, tp penyayi hampeh baik xyah....

Watcher Publish time 2-3-2007 11:22 AM

aku suker aa lagu prof.klonn ... bestttt ... :lol: :lol:

lagu lenlain .. aku concurr sama ko ... buhsannnnn seyyyyy ... :I :P

seriperak25 Publish time 2-3-2007 11:25 AM

aku baru dengar satu lagu baru ni.. kalau x silap NITA kot artis nya.. tajuknya KUSUT... huh memang kusut kepala aku dengar lagu ni... macam dah x de idea jer... antara list yang aku rasa tahap kebosanan nya melampau ialah<br />
<br />
1) nita - KUSUT (kalau korang dengar,may be korang pun rasa apa yang aku rasa.. hehehe)<br />
2) Faboulus cat - PAPA JAHAT (MCM HAMPEH JER..bila dengar banyak kali menyampah plak)<br />
3) Farhana - sape nyanyi lagu ni ekk...tapi memang aku x leh layan lagu ni<br />
<br />
4) Jac - Cepat-cepat (geli siot bila aku dengar lagu ni, x tau ape sal...
5) aznil - jangan cepat marah (entah ape2 ntah...)

so far ni je la kot rasenye yang mendahului carta top 5 (ikut citarasa aku la) lagu paling bosan+meluat+sakit jiwa pun ada gak... update later... hehehe

[ Last edited byseriperak25 at 2-3-2007 11:27 AM ]

amikie Publish time 2-3-2007 11:26 AM

lagu paling buhsan?yg hiphop tak tentu pasal...ntah apa2 lar...:lol:

sitoYoL Publish time 2-3-2007 11:30 AM

lagu paling bosan.. AMY SEARCH - AKU DAH BOSAN.. :lol:

abangkental Publish time 2-3-2007 11:31 AM

Korang ni benci lagu ke benci penyanyinya... muahaha...

Adam... ha ha tak tahu, apa kau dah buat padaku... ha ha tak tahu... :mad:

Adam & KRU... jangan ketinggalan, tawaran istimewa, kepuasan dijamin, 100% buatan malaysia, dapatkan segera, sementara masih ada... lirik apa ni :mad:

Adam... lalalala mari berjoget, tuan-tuan dan puan puan

Lagu Syerasyi... lagu ok kot, tapi penyanyinya pulak aku tak suka...

puteri7 Publish time 2-3-2007 11:35 AM

semua lagu by AZNIL..bosan piang aku rasa.

pinkunoneko Publish time 2-3-2007 12:04 PM

Originally posted by Pak_Jen at 2-3-2007 11:02 AM
aku nyampah giler dger lagu adam ngan farah..taktahu antara 8..apa kezadahnyaaa lagu nih..

ye betul!!! lirik dia tersangatlah bangang cam budak tadika!!! aku benci giler lagu nih.:@

seputih_salju Publish time 2-3-2007 12:05 PM

Reply #12 sitoYoL's post

;P ;P ;Paku pong dah bosan... :lol:

seriperak25 Publish time 2-3-2007 12:06 PM

lagi satu lagu DUA INSAN BERCINTA (ELLA feat Sazzy) elok2 lagu asal tu best, terus jadi hampeh biler mamat tu rapping dalam lagu ni... x selera nak dengar... pendek kata aku badi ngan semua lagu nyanyian Sazzy (betul ker ejaan aku ni... belasah jer la)

p/s: abangkental, kau anti adam n kru ekk... hehehe....;Paku fanatik adam lol.... tapi x kisah la... citarasa lain2... hahaha.. layan....

pinkunoneko Publish time 2-3-2007 12:09 PM

aku benci sgt dengar lau:

-lagu2 baru ella. suara gedik nak mampos. lagu2 lama dia gak sedap. lagu rama2 tu buat aku rasa nak muntah. :I
-lagu adam & farah - tak tau antara dua. macam aku ckp tadi, lirik bangang sangat.
-lagu rap shazzy. nie pon sama. lirik bangang. nak muntah. lagi2 dengar lagu duet ngan ella 'dua insan bercinta'. aku rasa nak pukul je dorang nih. :@
-lagu jac 'cepat2 tu pon lirik bangang ntah apa-apa.

byk lagilah lagu yg buat aku rasa loya. bodohlah dorang nie. buat lagu tak berkualiti. ish bengang betul aku. baik aku layan mix fm lagi best.

heddxis Publish time 2-3-2007 12:11 PM

aku pung bosan apa yang korang listkan kat atas tu... tapi mostly aku tgk produce by Edry KRU... sian sian...

zealvia Publish time 2-3-2007 12:14 PM

bagi aku quality music skang mmg membosankan...bukan takat melayu je..lagu english pon sama....lagu dulu2 gak best...evergreen.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
View full version: Carta Lagu-Lagu Bosan!