ChildrenOfBodom Publish time 1-1-2007 02:43 PM

Goodbye 2006, Welcome 2007

Happy Rockin New Years

Tahun 2006 baru saja berlalu, datang pulak 2007.Pelbagai benda dah berlaku sepanjang 2006 sama ada perkara baik mahupun buruk.Begitu juga dengan scene music rock/metal.Banyak album-album best telah dirilis tahun 2006.2007 diharapkan lebih banyak lagi album-album best dirilis..

Gua nak mengucapkan selamat tahun baru kepada semua pengunjung2 board rock.

Kalau sebelum ni gua bukak thread lagu 2006 yang best, kali ni bolehla tarok lagu-lagu 2007 atau lagu metal yang baru rilis yang best kat thread ni, supaya kita sama2 boleh berkongsi dengar lagu2 yg baru rilis agar tak ketinggalan.

2007 ni jugak banyak band rock/metal yang akan rilis album dan sesetengahnya dah pun boleh didownload. Satu band yg gua baru dengar nama Essence of Sorrow
band power metal dari Finland mengeluarkanalbum bertajuk - Reflections of the Obscure gua agak excited dengar nama band ni, gua nak download dan dengar lagu dari band ni tapi terpaksa menangguhkan hajat kerana kelembapan internet pada tahap yg sial.Gua harap band ni power macam DragonForce, Cellador dan Stratovarius...

2007 ni jgk dijangka band2 otai akan mengeluarkan album, antaranya Megadeth - United Abomination,Gun's N' Roses - Chinese Democracy Manowar - Gods Of War, Judas Priest - Nostradamus, Metallica etc etc..

dan gua jgk tak sabar2 nak menunggu album

Ensiferum - Victory Songs
Norther - No Way Back
Wintersun - Time

dan byk lagi album rock/metal dijangka rilis tahun 2007.

diharap 2007 terus meriah dgn album2 metal...

SELAMAT TAHUN BARU

[ Last edited byChildrenOfBodom at 1-1-2007 02:45 PM ]

death_dealer Publish time 4-1-2007 09:29 AM

selamat tahun baru kenkawan...
metal sampai tua

hooligan Publish time 9-1-2007 01:19 PM

Selamat Tahun Baru...!!

MamaIlya Publish time 12-1-2007 08:25 PM

Happy New Year yg dah x berapa new... :bgrin:

Majulah metal untuk Malaysia...

MamaIlya Publish time 12-1-2007 08:27 PM

Oppss... Lupa nak add... Semoga sub board Rock ni makin hangat dan rancak serancak muzik rock di tahun 2007 ini....

ChildrenOfBodom Publish time 3-3-2007 01:29 PM

skrg gua best lagu Sleipnir dari album Manowar yang terbaru Gods Of War..best siaal sound macam dulu gak.

satu lagi Ensiferum - Deathbringer from the sky antara lagu baru yg best

AceHand Publish time 27-6-2010 12:17 PM

Hmmm...

Happy Rockin New Years

Tahun 2006 baru saja berlalu, datang pulak 2007.Pelbagai benda dah berla ...
ChildrenOfBodom Post at 1/1/2007 14:43 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif

United Abomination... Megadeth tu memang hebat... Tapi Dave Mustaine tu cam tak ada idea jer... Ada sesetengah lagu cam lebih kurang jer ngan lagu Megadeth lelepas...

Jizzz... Klong! Klong!
Pages: [1]
View full version: Goodbye 2006, Welcome 2007