zehra2 Publish time 20-7-2021 04:12 PM

benda ke.. orang ke.. bunga ke.. bila cantik memangwajar dikagumi.... itu normal:loveliness:

tp personally, jauh daricantik tu.. kitamesti kemas dan bersih,

pokokbunga Publish time 20-7-2021 04:16 PM

ambipur replied at 20-7-2021 03:55 PM
Pompuan cantik klu xbijak cari laki lm2 akn jd huduh gak.yg xbrp cntik pndai cr laki pling untung.ct ...

Kaunter pertanyaan tu makin menarik bila semakin berusia, jeles tgk body dia, anak dah tiga, body meletops… then penampilan pun nmpk makin menarik compared to zaman dia muda2 dulu

ambipur Publish time 20-7-2021 04:24 PM

pokokbunga replied at 20-7-2021 04:16 PM
Kaunter pertanyaan tu makin menarik bila semakin berusia, jeles tgk body dia, anak dah tiga, body...

Kannn..i mmg jeles tp i yakin org yg cntik ni jnis yg positif.

nakkomenjugak Publish time 20-7-2021 04:48 PM

aku dulu masa dalam awalan-mid 20an, follow malaypretty ig tu. Lawa2 je. Aku kerja buat lashes so ramai perempuan cantik aku jumpa. Kawan sekolah aku sorang dah sambar jerung, dah nama pun cantik kan. Kira femes gak la kat ig. Padahal zaman sekolah tu tomboy habis. haha
Sekarang ni dah umur nak masuk 30, badan pun dah tak sekurus dulu. Mat saleh kata, dah hit the wall dah. Peluang nak berjodohan/dating market makin tipis gitu. Takpe ler.

edayildiz Publish time 20-7-2021 05:28 PM

pernah jer dulu la..pastu skrg jarang jmpa yg cantik2 wow ni..takat muka basic macam instapemes yg tumbuh slps hujan jer..muka pun sepesen jer..buat2 gedik..pakai spek beso nampak la mcm geng hipster gitchu..
kalau yg cantik wow mcm mix ke i pun terpaku..pastu tgk diri sndiri pendek chubby trus murung:lol:
balik umah exercise..i selalu gituh kalau dtg murung;P

violetungu Publish time 20-7-2021 05:50 PM

Bg aku cantik ni mcm kita xkenal tp aura dia lain mcm terpanggil2 utk kita tgk..jarang jumpa tp sekali jumpa jeles nak mati.dok kat situ pn blh murung.padahal perempuan tu pki simple yakmat tp cara dia jln cara dia bawa diri tu lain macam la. jenis ni aku curi2 tgk..
   Pernah jumpa di kenduri jgk bila jumpa dia punya konfiden tu aku terus down..dan2 aku balik sebab insecure hoho..jenis ni aku xtgk sgt tp aku trs bawa diri kelautan dalam.

Lagubestbest Publish time 20-7-2021 05:55 PM

time pandangan pertama sehari dua je perempuan perempuan tu semua nampak lawa. yela new stuff kan. Tapi lepas dua tiga bulan.. "meh" juga lawo cmne pun.

meisapoya Publish time 20-7-2021 06:22 PM

Mestilah pandang kalau ada aura. X jemu memandang. Sejuk je hati tengok.

Buritan Publish time 20-7-2021 06:50 PM

kaoru44 replied at 20-7-2021 01:46 PM
Rasanya ramai je rasa mcm tu tt..bila tgok org yg cntik2..rasa mcm langit ngn bumi plak kn..
Smpai...

Yeppp.. dulu tgk org cantik.. jelesnyaa.. tp laa ni lantaklaa yg penting laki aku anak aku sayang udah.. mak pak aku tetap kata aku plg cantik udah

whadda Publish time 20-7-2021 07:07 PM

Ai nak tambah satu tips lagi taknak nampak tua.. jangan amalkan minuman harian nescafe/kopi/caffein.. sebab ape yg ai perhatikan kawan ai ni jenis merokok tapi tak mimum nescafe.. nampak tegang wajah dia.. collagen lambat hilang.. perempuan tau ni.. compared dengan kawan2 ai yg lain yang kaki minum nescafe tapi tak merokok agak menua sikit muka.. termasuk la ai yang kaki nescafe ni

sally03tomato Publish time 20-7-2021 08:10 PM

Tak pernah pulal gitu.. sebab diri sendiri dah menarik kot.. hahah

rospinki Publish time 20-7-2021 08:50 PM

Aku gi mana2 tk rajin melilau tgk org keliling. Sebab aku tk suka diperati maka tk suka juga memerati org lain. Org akan tau kecantikan yg sebenar bila benar2 kenal kau saja. Apa pun yg kau nampk hanyalah pandangan. Tapi..aku juga aka puji terus seseorg tu kalau dia cantik..prgi kt dia ckp adik cantik or kakak cantik. Pastu hritu kat epot sana kan ramai fundan2 jadi groundstaff..ada sorg fundan tu manis rupanya melentok2..haa aku gi lalu depan amboi cantik nya ngko..kemain suka dia:loveliness: tp mmng cantik plus dia nmpk baik itu bonus link dia;P.

AyaqMeloSuam Publish time 20-7-2021 10:58 PM

Selalu jer.. kkdg iolls puji dorg depan2.. sb ioolls suka tgk benda2 yg cantik..

Tinot7 Publish time 20-7-2021 11:26 PM

Dolu2 pernah gak masa pi soping, mak iols dan iols naik escalator.. depan kami ada 2 org body va va voom.. rambut panjang mengurai.. rupa dari blakang masa depa toleh kepala pun nampak cun habes..

Iols baru nak habaq kat mak, cun giler minah 2 org kat depan weols...

Skali depa bercakap.. kluar suara garau..
Lepas depa berlalu pergi.. mak iols pun habaq.. ingatkan pompan tadi..

Giteww..

MsPercy Publish time 20-7-2021 11:29 PM

Biasa klo i jalan2 kat mall. Selalu tgk pakaian dorang..lawa2. Rase mcm nk jgk baju tu.
Ade je yg selekeh. Tp normal la manusia dlm dunia ni ade yg kemas dan selekeh.

Napansahut Publish time 21-7-2021 04:59 AM

Masalahnya aii nih dahla suka makan work outnya malasss...

nono86 Publish time 21-7-2021 07:35 AM

chenta_dewi replied at 20-7-2021 02:42 PM
Perempuan suka je tgk perempuan cantik..bezanya ada yg dengki ada yg enjoy the view..

Lg satu pem ...

Kalu aku tak tenang dah,, insecure memanjang..

chenta_dewi Publish time 21-7-2021 09:05 AM

nono86 replied at 21-7-2021 07:35 AM
Kalu aku tak tenang dah,, insecure memanjang..

Aku tenang kebanyakan masa .. sbb dia layan baik sgt..sekali sekala je nak perhatian..nama pon pempuan..

Catpaw Publish time 21-7-2021 11:29 PM

Ikut la orang tu lawa ke idok...malas dah nak kisah, ikut pandai dia la, bukan bagi faedah kat i kohkoh.

Yang penting orang sekeliling i baik budi pekerti, indah akhlaknya. Huduh2 perangai cam bebudak keje nak gaduh nak dengki ngan org meols who are youkan jah... {:mlbye:}

awanysss Publish time 22-7-2021 12:15 PM

i begitu la.. lagi lagi kalau pergi wedding..
semua yg baya2 i cantik je.. i mcm makcik2 pulak..
terus rasa sedih.. kenapa dilahirkan tak "sempurna" mcm mereka2 itu;P
Pages: 1 [2] 3
View full version: Mata Wanita Melirik Menengok Wanita Lain Yang Lebih Cantik - Beautiful Creatures