Csupernova Publish time 20-7-2021 06:33 PM

Lady39 replied at 20-7-2021 09:17 AM
Akak pulak berminat nak tau maksud forumer ni pasal EL terutamanya 200000 makhluk berjubah hitam. Se ...

Tak nmpk lah...kecik sgt. Apa dia ckp ya?

rainbowrainz Publish time 20-7-2021 06:35 PM

Iols dah tahu knp drg rebutkan kat sabah..disana ade minyak..drg nak bwk minyak keluar Dr sana..

KIM.K Publish time 20-7-2021 07:32 PM

Lagubestbest replied at 20-7-2021 06:02 PM
penah tgok bideo dia tahun sebelum covid. dia kata dalam mimpi tu dia taraf2 marhaen mak2 je. Sekali ...

Kalau ikut tanda2 dia bagi, tak lama dah. Abang dia pun dah ada anak kecil yg merangkak. Tengah belajar berjalan lagi.

rainbowrainz Publish time 20-7-2021 08:21 PM

Saspenderrr tol leeee...:o

Farnor Publish time 21-7-2021 02:41 AM

rainbowrainz replied at 20-7-2021 06:35 PM
Iols dah tahu knp drg rebutkan kat sabah..disana ade minyak..drg nak bwk minyak keluar Dr sana..

Sekeliling borneo termasuk srwk dan kalimantan borneo..ada galian minyak belum di terokai.. Ntah2 hmpir satu borneo kot di serang.. Minta jauh2 dr bala ni..

rainbowrainz Publish time 21-7-2021 03:11 AM

Farnor replied at 20-7-2021 06:41 PM
Sekeliling borneo termasuk srwk dan kalimantan borneo..ada galian minyak belum di terokai.. Ntah2...

Amerika berebut dengan china skrg ni.. kalau ikutkan apa yg dibaca..china mtk bantuan Filipina..hurmmmm

Lady39 Publish time 21-7-2021 03:15 AM

Csupernova replied at 20-7-2021 06:33 PM
Tak nmpk lah...kecik sgt. Apa dia ckp ya?

Forumer tu kata dia nampak 200000 makhluk memakai robe hitam ikut EL. Tak tahu apa maksudnya.

Gomea Publish time 21-7-2021 03:22 AM

Lady39 replied at 21-7-2021 03:15 AM
Forumer tu kata dia nampak 200000 makhluk memakai robe hitam ikut EL. Tak tahu apa maksudnya.

Ni komen kak ila kan? Rasanya forumer lama tu. Ilahkatibrani amenda ntah tu. Lupe plak

Farnor Publish time 21-7-2021 04:17 AM

rainbowrainz replied at 21-7-2021 03:11 AM
Amerika berebut dengan china skrg ni.. kalau ikutkan apa yg dibaca..china mtk bantuan Filipina..hu ...

China pun skrg tgh skodeng.. srawak..tu hah ada salah satu pulau dkat miri tu dlm permerhatian dorang blm lg kat kalimantan indon dkat srawak. Nak minta tolong dr negara gold digger (philipine) bukan sbah jak jd mangsa..skali ni philipine kena sepak..spekuan guwe la.

rainbowrainz Publish time 21-7-2021 04:34 AM

Farnor replied at 20-7-2021 08:17 PM
China pun skrg tgh skodeng.. srawak..tu hah ada salah satu pulau dkat miri tu dlm permerhatian dor ...

Apakah mimpi Masitah yittew..jeng jeng jeng...

Farnor Publish time 21-7-2021 04:45 AM

rainbowrainz replied at 21-7-2021 04:34 AM
Apakah mimpi Masitah yittew..jeng jeng jeng...

Kureng pastilah pula.. Yg guwe tau ada dia ulas jer pasal mimpi sabah kena bom pastu dia cakap pasal selat melaka lg d fb tak smua guwe ikut prkembngan. Yg lain2 spekuan dr otak guwe sndiri jer..hihiBaca jer jgn percaya jer.

ElizabedahTan Publish time 21-7-2021 07:43 AM

Nham22 replied at 20-7-2021 01:45 PM
Dalam PMYT sis... Tp yg bermimpi tu pon xtau ape maksudslogan itu sendiri... Die pon xdpt hura ...

OK.... semalam iols dah khatam video2 makcik tu. Mimpi dia jd realiti tpi dia x boleh tafsirkan dan dia sendiri ngaku dia bukan golongan "terpelajar" atau agamawan. Org pulak kutok2. Sian dia..

gue Publish time 21-7-2021 07:44 AM

Salam, gue tumpang pos kat sini. Last hari tu gue post pasal gerakan komunis dan kkm dlm benangmitfahul jamilah terus mod humban kedlm archive atas permintaan tt. Mungkin isu ini sgt sensitif dan tidak menyenangkan ticer mitfahul jamilah. Sorry bebyk ye ticer.

Hari ni gue dah nampak satu event besar yg bakal kita hadapi dan jom kita kaji dan selidik apakan benar bakal berlaku.
Baru2 ni mengenai pertemuan negara2 g7 di cornwall uk. Ada pendapat di fb mengatakan negara2 g7 ini adalah negara2 yg terlibat dlm kejatuhan khilafah uttmaniah 1924.
Logo g7 kali ni adalah ombak dan gunung, mereka juga bergambar dfn gembiranya ditepi pantai dgn berlatar belakangkan gunung. Apa maksudnya?

sakurahati Publish time 21-7-2021 07:44 AM

Aku pun dah mula terganggu dgn mimpi mashitah ni. Takut baca komen2 dekat youtube rupanya ramai jgk org lain mimpi pasal perang dan dunia bergelap. Tapi cuma dorang tak hebohkan. Keadaan di Laut China Selatan mmg kritikal sekarang ni.

gue Publish time 21-7-2021 08:12 AM

Mereka meraikan kejayaan dimana mereka sudah berjaya mencipta sistem ekonomi, legal system, demokrasi, education , social, healthcare sistem mengikut acuan mereka. Dan mereka tahu masa mereka sudah tamat kerana mujadid / kebangkitan islam bakal muncul di timur.
Apa yg mereka akan buat adalah mengundurkan diri dan melarikan diri dari mujahid islam yg bakal mengejar mereka. Jadi mereka telah bina benteng2 utk menyelamatkan diri, dimana?
Ada yg mengatakan puak2 elitist ini akan mengundurkan diri ke ordo city. Satu bandar canggih yg terletak di pedalaman mongolia. Semua infrastruktur di sana sgt besar dan canggih, tetapi tidak didiami dan dipanggil ghost city. Ada byk ghost city bertebaran di china . Dan mereka bakal berpindah ke sana.
Apa terjadi pada sistem mereka. Sistem ciptaan mereka bakal hancur mereka sendiri yg akan hancurkan. Bermakna kita yg telah berada didlm sistem ini juga bakal menghadapinya , inile event besar yg kita kena hadap.

gue Publish time 21-7-2021 08:16 AM

Contoh telah ada seperti demokrasi sudah tidak wujud diMalaysia, cuma kita tidakcsedar kerana didivertkan dgn isu covid.
Pendidikan bakal hancur , mana mungkin online learning boleh bertahan. Sekolah univ bakal bungkus.
Healthcare sistem juga bakal collapse, even isu covid kita tidak mampu settlekan.
Dan yg paling besar sistem kewangan dimana ringgit malaysia makin hari makin lemah, sedar2 sudah tiada nilai. Masa tu chaos satu negara apabila wang kertas tiada nilai.

gue Publish time 21-7-2021 08:20 AM

So boleh bygkan chaosnya.
Adakah sistem ini akan terus hancur. Gue rasa sistem ini masih ada tetapi hanya didlm kota/ benteng elitist sperti ordos city. Di malaysia pun sudah ada ghostvtown yg bakal didiami kumpulan elitist ini iaitu iskandar development di jiohor.Sbb tu dlm komik max brooks ibu kota malaysia sudah berubah bukan lagi di kuala lumpur tetapi di johor.

gue Publish time 21-7-2021 08:24 AM

boleh tgk cerita spanish la valla or the barrier menggambarkankan apa plan mereka dgn isu virus ni. Mereka akan pecahkan kita kpd zon, hanya yg ada id sahaja dibenarkan masuk kedlm zon mereka yg masih ada air bersih dan makanan.
Dlm cerita ni ada bbrp adegan tentang meat/ daging. So mungkin waktu itu meat adalah sgt berharga, adakah sbb itu mereka mencipta lab cultured meat?

tumpanglalu74 Publish time 21-7-2021 08:34 AM

Akhlak Zero

Edited by tumpanglalu74 at 21-7-2021 08:37 AM

OvNXtzxKMMY
https://www.youtube.com/watch?v=OvNXtzxKMMY

11:20 ke ateh..

Takkan la pompuan macam ni yang korang nak ikot?Entah2 yang dalam dia ney setan mana tau..

Eh aku tak heran la kalo Sabah kene bom arini.Itu untok Allah letakkan ko dalam nerake jahannam atas keriakan ko mencaci para ulama lain yang ko hine kata tak setaraf dengan ilmu ko tu..

Sebab tu la ajaran sesat ney sume ramai pengikot bila otak shot, bangang & tak tau menilai.Next! {:laugho

Nham22 Publish time 21-7-2021 01:41 PM

Edited by Nham22 at 21-7-2021 01:42 PM

gue replied at 21-7-2021 07:44 AM
Salam, gue tumpang pos kat sini. Last hari tu gue post pasal gerakan komunis dan kkm dlm benangmit ...

Ape cite ade penangkapan adun teratai cina beramai2xdalam hutan.. Iolss xpaham yang itu...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17
View full version: ISU CAPRICE DAN ISU EBIT LEW TERMASUK DALAM PMYT