Orennn Publish time 9-4-2021 09:46 PM

tukul replied at 8-4-2021 09:22 PM
Haha ni geng bini no 1 kot...tag team...so perampas mmg x dilayan

aku agak sesama bini no. 1 menteri2 pun bukannya semua rapat. Bini zahid dgn kak mah mcm tak rapat jah. Bini abahcow dgn kak mah pun rasanya tak mesra, nampak masa tok laki masing2 masih jd pm/tpm time open house drorg kena berdiri sama greet guests nampak lah bini abahcow ke belakang skit mcm tak selesa, lps tu dia dgn kak mah mcm takde sembang2 kecil ke,nmpklah kak mah mcm ketua kat situ sbb dia bini pm lol

Orennn Publish time 9-4-2021 09:53 PM

cmf_premierleag replied at 8-4-2021 09:38 PM
ohhh tu memang sis
acik2 wanita hamno ni jeles ya dgn pompuan muda dan lawa.
akak setuju jah haf ...

kheennnn....akumg menyampahhhh dgn org yg dengki dgn org lain yg lebih cantekkk ni. Mmg haflin perangai hauk kat social media, itu tak nafikan tp itu benda lain.Ni dlm kes ni dia pegi sebaga tetamu bukannya dia pegi haukk org tu, tak suka mcm mana pun jgnlah buat org mcm tu, layanlah tetamu seadanya, adab mana adab, nak berdengki pun agak2 lah, tak eloklah buat org yg dtg rumah kita mcm tu.

Orennn Publish time 9-4-2021 09:58 PM

Rara77 replied at 8-4-2021 11:38 PM
kau mesti cantik dan vogue
duit berkepuk mcm datin haflin kan
huihui

Sokong org cantekkk tak semestinya kita pun cantek tp lebih kpd sokong mana yg betul n mana yg salah, dia cantek tu bukan salah dia. Tapi jgnlah layan tetamu mcm tu tak kiralah siapa sekalipun tetamu tu, klu tetamu dtg cara baik layan seadanya. Dia dah ambik effort utk dtg rumah layanlah seadanya suka tak suka pun, tak perlu jd kawan comolot pun.

Rara77 Publish time 9-4-2021 11:48 PM

Orennn replied at 9-4-2021 09:58 PM
Sokong org cantekkk tak semestinya kita pun cantek tp lebih kpd sokong mana yg betul n mana yg sal ...

mana tahu dengki? mesti kawan baik haflin ni huhui
pihak sana tk berbunyik pun
relax sudey
dua2 kaya
yg miskin bergaduh
nasib aku medium class
gituh

Orennn Publish time 10-4-2021 04:59 AM

Rara77 replied at 9-4-2021 11:48 PM
relax sudey

Taklah tak kenal pun haflin tu, tp aku tahulah boleh agak kadang2 org yg dianggap ada rupa ni tak disukai oleh wanita2 kureng lain tanpa sebab, apa lagi busukhatilah. Itu rezeki dia, dia cantik dia dia muda ofcoz nampak vogehhh tp jgn dengki nmpk sgt busuk hati tu. Bini zahid dah makcik2 dah tua pun so tunjuklah cth yg baik pd yg muda, bukannya buat perangai hazabbbb.Siapa gaduh ni sis? aku buat comment aku ko tak setuju that's not my problem. Miskin duit tak apa janji cukup makan pakai semua tak perlu merempat dah syukur dah bagi aku. Kaya melampau duit byk sgt pun mati tetap tak blh bwk.

Rara77 Publish time 10-4-2021 08:27 AM

sedih komen meroyan backup macai haflin:lol::lol::lol::lol:

sarah96 Publish time 10-4-2021 08:56 AM

2x5, 5x2, sama2 hauk.

Orennn Publish time 10-4-2021 10:14 AM

Rara77 replied at 10-4-2021 08:27 AM
sedih komen meroyan backup macai haflin

Lah jenissss makcik bawang pprt rupanya nak gaduh dgn forumer lain hanya krn pendapat psl retis tak sama lol kohkohkohhhhh booo booooo boooooo hanjenggggggg sgtttttt!

Rara77 Publish time 10-4-2021 10:16 AM

Orennn replied at 10-4-2021 10:14 AM
Lah jenissss makcik bawang pprt rupanya nak gaduh dgn forumer lain hanya krn pendapat psl retis ta ...

halah halah terasa ke
maklom lah geng haflin duit byk meroyan
org sana senyap je
yelahh uols kan cantik kaya
makcik makcik semua hodoh
nanti tua hodoh jugek
kohkohhh
jaga jaga nanti laki cari lagi mude
huhui

Orennn Publish time 10-4-2021 10:23 AM

Rara77 replied at 10-4-2021 10:16 AM
halah halah terasa ke
maklom lah geng haflin duit byk meroyan
org sana senyap je

amboiiiiii makcikkk bwang pprt ni sentapppp rupanya secepat kilattttt reply teruss agaknya sambilll ketabb beberrrrr lol kohkohkohhhhh
lain kali kalau rupa tu dah hodohhhh jgn tambah kehodohan lagi dgn kebusukann hati pd org cantekkk pulakkkk sbb nampakk lagiii hudoohhh...yuckkkksssss boooo boooooo boooooooo makcikk hudohhh sentappp yachhhh. Rupa klu tak lawa hatiiii tu biarrr bersihhh skitttt jgn dengkii pd org chantekkk yachhhh.

Rara77 Publish time 10-4-2021 10:25 AM

Orennn replied at 10-4-2021 10:23 AM
amboiiiiii makcikkk bwang pprt ni sentapppp rupanya secepat kilattttt reply teruss agaknya sambill ...

kau yang tibeh reply kt komen aku nampak sangat kau gile meroyan
sedih org muda cantik lawa tapi gile
kohkohh anjir

Orennn Publish time 10-4-2021 10:26 AM

Oranggg menjualll aku memmbeliii, lama tak membeliii niii seronokkk jugak membeliiii cuit hanjengggs sana sini lol kohkohkohhh

Orennn Publish time 10-4-2021 10:30 AM

Rara77 replied at 10-4-2021 10:25 AM
sedih org muda cantik lawa tap ...

check baliklah siapa yg quoted siapa dulu, ofcoz dah ko quote aku reply tp masih cara baik tp nampaknya ko nak bawak ke arah pergaduhannnnn so aku layankan aje lah makcikkk tua huduhhhh oiiiiiiiii lps tu ko bajettt2 teraniaya pulakkkk yachhhhh hanjengggg sgttt kohkohkohhhhhhhhhhhhh

Orennn Publish time 10-4-2021 10:37 AM

Rara77 replied at 9-4-2021 11:48 PM
relax sudey

makcikkk bawang tua huduhhh low class ooiii lain kaliiii klu jenisss hati tisu jgn coba2 menjuall kat CI ni, klu terkena yg mcm akuuuu mau makan tak habisss hoccaeyyyy, bolehhh trauma depressa bagaiiii, sepasang mafia forum makcikkk bidah n ubi pun surrenderrr dulu yachhhh kohkohkohhhhh hanjengggg sgttt ko ni makcikkk hoiiii

Orennn Publish time 10-4-2021 10:39 AM

Rupa kalau hodohhh jgn busukkk hati kat org makcik tua oiiiiiii, perangaiiii tu biar molekkkk, ini dua2 huduhhhh ko nihh yucksssss lol kohkohkohhhhhh

Orennn Publish time 10-4-2021 10:49 AM

mana makcik tua huduh hati busukkkk tu terusss hile kohkohkohhhh mula2 nak ajak gaduhhh tp kita ni slow talkk layan baik2 lagi klu bolehh tu taknaklah tunjukkk sisi shaithonirrajjim ni sgttt lol kohkohkohhhh tp nampaknya ke situlah makcik @Rara77 nak, tetappp ke situ jugak ditariknya kita so mendapqtlah ko sial oiiiiiii kohkohkohhhhhhh

Orennn Publish time 10-4-2021 10:51 AM

hoiii org tua bangsatttttt lagi hudohhhh jgn ko kemurungannn pulak pkp2 ni yachhh lol kohkohkohhhhhhhhh

Orennn Publish time 10-4-2021 10:56 AM

nak lagi tak? cukup ke ni? klu nak lagi bagitahu yachhhhhh mood shaithonirrajjim tghh onn ni kohkohkohhhh nak sgtttt kheennnn gaduhhh posting baik2 sesama forumer tak bestttt khennn kan dah mendapaatttttt kohkohkohhh terus hilang lariiii tak cukopp tanahhhh yachhhh:lol:{:1_530:}

Orennn Publish time 10-4-2021 11:04 AM

acahhhh2 nak gaduhh lps tu lariii tak cukuppp tanahhhh yachhhhh siallll betull ko makcik rara77:lol:dah lah huduhhhh hatiiiii bangkaiiiiiiii pulakkkkk boooo boooooo boooooooooo kohkohkohhhh

Rara77 Publish time 10-4-2021 11:40 AM

geng haflin gile dtg weh lariiii :lol::lol::lol:;P;P;P;P{:runo{:runo{:mlpomelo:} meroyan ke tu huhui
kohkohkohkohhh
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
View full version: "You Kampung Bit*h" - Kenapa Haflin Nazri 'Menyundalkan' Isteri Zahid