starlovee1 Publish time 1-12-2020 11:42 AM

parents kata saya lurus bendul

parents kata saya lurus bendul dan kiranya saya xtahu nak buat apa-apa kan .macam lembam suatu la .tapi saya sabar.bila saya tanya dia orang .kenapa cakap macam itu .ada salah apa2 ke kat dia orang? .dia orang diam .sebab saya tahu .saya x sempurna dan macam la.banyak kelemahan diri saya .dan saya x boleh jadi orang yang berjaya bagi dia orang .tapi nak jugak dia orang support saya.tapi entah la.rasa tersinggung pulak bila kata gitu .sebab setahu saya .memang dia orang nak bahan saya.serba x kena la.macam2 lagi la.tapi biar lah dia orang cakap apa2.saya x kisah sekali .kdg2 saya kisah sbb apa la dia orang kata macam tu.sebab saya tahu .saya x patut lahir di dunia ni .sbb kalau lahir pun .memang bagi bahan .macam dulu saya x pandai cakap apa2.sebab lembam.tapi alhamdulilah berkat cikgu saya tolong saya belajar baca dan semuanya.alhamdulilah .semuanya saya boleh bljr dgn sendiri dgn pikir semuanya.saya x mintak lahir x sempurna or serba kurang.saya tahu la .saya x normal.saya perlu support dan macam2.tetap salah kan saya dan cakap macam2.memang dia orang x sayang saya.tapi saya sayang allah

MissyMolly Publish time 1-12-2020 11:49 AM

Siannyer chuolsss:'(

starlovee1 Publish time 1-12-2020 11:58 AM

ye macam-macam kata.tetapi saya telan jela.nak buat macam mana kan. kalau menjawab nanti x pasalu cakap derhaka pulak.layan ke jela.biar allah tentu kan semuanya

lwyl Publish time 1-12-2020 12:23 PM

Berapa umur awak? Boleh saya tahu lembam itu macam mana?

starlovee1 Publish time 1-12-2020 12:30 PM

lembam di segi slow .macam tu la .umur dh tua.tpi sabar la

lattehazelnut Publish time 1-12-2020 12:39 PM

Serius ke? Or nak perhatian je?
Dah try jumpa doctor ke apa..

starlovee1 Publish time 1-12-2020 01:01 PM

bukan nak cari perhatian .sebab banyak kali bahan .tapi sabar.nk buat mcm ne .x jumpe doktor pun

Belibis Publish time 1-12-2020 09:30 PM

Gaya penulisan macam ya.siyes ehh ko slow?:rf:

siputpepel Publish time 1-12-2020 10:01 PM

orang lain tak accept diri kau takpe yang penting kau kena accept dan love diri sendiri. kau tak perlu support dari orang lain pon. yang penting support yang paling besar datangnya dari diri sendiri. bila kau yakin, kau akan mampu untuk melangkah lebih jauh.

siputpepel Publish time 1-12-2020 10:02 PM

orang lain tak accept diri kau takpe yang penting kau kena accept dan love diri sendiri. kau tak perlu support dari orang lain pon. yang penting support yang paling besar datangnya dari diri sendiri. bila kau yakin, kau akan mampu untuk melangkah lebih jauh.

ramaramu Publish time 2-12-2020 12:14 PM

TT kenapa bunyi nya macam you give up dengan diri you?
you need to increase your self esteem.. and trust me, you are worthy..
bila orang kritik you, you jadikan tu as a motivation untuk you improve diri you and prove to them, that they are wrong..

starlovee1 Publish time 4-12-2020 08:27 AM

saya x pernah give up diri sendiri pun .kdg2 down .tapi saya terus dgn semuanya .

J4I Publish time 2-1-2021 11:26 PM

Nape rasa TT ni macam kembar saya :L
Pages: [1]
View full version: parents kata saya lurus bendul