tipuware Publish time 17-8-2020 10:12 PM

Masa mula2 kawen dlu ye, laki aku kuat main game. Aku kononnya nak pakai reverse psychology la, so dia main game, aku ralit la layan YouTube ke, what apps ke. Then bila dia bising, aku kata la, you blh main game utk release tension. Nape I tak boleh layan YouTube utk release tension.

Tapi skrng dah tak brp sgt main game, maybe faktor usia kot.

m.a.n.a.kautau Publish time 18-8-2020 07:56 AM

tipuware replied at 17-8-2020 10:12 PM
Masa mula2 kawen dlu ye, laki aku kuat main game. Aku kononnya nak pakai reverse psychology la, so d ...

NO BRAINER isu

Loh_83 Publish time 26-8-2020 10:41 AM

Nak main game time masa terluang, xpe lah .. I pon main game bercucuk tanam jugak time senggang ;P

Ini time nak kene tengok anak belajar, anak mengaji, anak nak makan ... rumah lagi, nak masak lagi,.. time tu jugaklah laki aku sibuk nak main game bola ... haih, memang jadi tarzan la jawabnya ... Aku jeritkan sekali, dengan anak2 sekali duduk mengadap buku ... tau takot .. hahhahahha

So, TT ... kesimpulannya, mengamuk la sekali sekala ... hahha boley?? :P

m.a.n.a.kautau Publish time 26-8-2020 10:56 AM

Loh_83 replied at 26-8-2020 10:41 AM
Nak main game time masa terluang, xpe lah .. I pon main game bercucuk tanam jugak time senggang
...

Rasa rasa hang yg dok berforum right as we are speaking now.....berapa ramai dalam.waktu sambil.bekerja????

macam mana rezeki nak berkat kan????

;P

elirasputia Publish time 27-8-2020 08:02 PM

delete / uninstall game tu

abcdotcom Publish time 29-8-2020 04:06 PM

Main game jd isu ? Hang kangkang cantik2smpi dia lupa main game .Hobi mengeseks pula kan .Atau belikan dia Nokia 3310 da game ular je .
Pages: 1 2 [3]
View full version: Suami asyik main game