KIM.K Publish time 18-6-2020 12:45 PM

Berbaloi ke bergasak pasal lelaki?

Edited by KIM.K at 18-6-2020 12:52 PM

Eh mak nak tanya chuol la. Chuolss seme khuen banyak pengalaman seniority dari mak

Berbaloi ke pompuan muka desa nan permai nak bergomol bergaduh dengan pompuan lain sebab lelaki?

Balik2 serang pompuan lain. Balik2 meroyan kat orang lain. Orang lain amik hak kau. Orang lain test bf kau. Kau bodoh dan hodoh ke tak angkat kaki

Orang lain gaduh toklaki curang pon serang laki sendiri saman tonggang tebalik sampai tinggal spender. Ko sundal ke kesurupan gaji besar jantan. Sundal ke?

Apa nasib betina yang fight untuk bf ni? Ada tak bakat nak jadi janda kena cerai jantan curang. Org nak mencurang bukan kira ko helok ke tak, dia mmg kaki curang

KIM.K Publish time 18-6-2020 12:46 PM

Dr @ipes tolong ulas sikit apa bakat pompuan jadi bodoh fight kerana lelaki sedap dan gaji nyaman. Mekacih

awanysss Publish time 18-6-2020 02:44 PM

biar hodoh jangan bodoh konsepnya..
jangan asal berlaki je ye sistur..

fifie_olin Publish time 18-6-2020 03:00 PM

jntn x guna pon nk direbut:lol:

Lengkong Publish time 18-6-2020 03:48 PM

Tak payah rebut..tinggal aje. Bazir masa je rebut.

rayriff Publish time 18-6-2020 10:59 PM

tak pernah bergaduh dengan pompuan sebab lelaki setakat ni sebab aku jenis yang malas nak compete, mungkin ego, kesian dekat wanita yang satu lagi sebab rasa tak berbaloi bermasam muka untuk lelaki.

Dari kecik kalau tau member ada suka kat satu budak laki, aku akan cepat2 blah atau reject kalau laki tu suka kat aku. sama la kalau aku crush ngan satu lelaki, tapi aku dapat tau member suka aku akan senyap.

so, untuk aku tak berbaloi bergaduh untuk lelaki.sayangi diri anda....

misc Publish time 18-6-2020 11:02 PM

Buat apa susah payah nak fight, kalo dia curang bermakna dia dah tak suka kita. Baik blah je.

Tinot7 Publish time 18-6-2020 11:18 PM

Tak berbaloi.
Bergaduh sbb nak tegakkan agama lebih penting. Tapi tak semua org berpendapat mcm ni.
Ada pompan nak laki tu sbb depa rasa depa dah takde laki lain yg suka kat depa. Ni la peluang terakhir mereka utk ada chance berkahwin.. camtu la.. itu sbbnya depa tak serang lelaki.. tapi pompan lain yg jadi mangsa.

Baik hang jauhkan diri drp mereka2 tu. Dan jgn jadi org ketiga. Bahaya.
Tak perlu hidup asalkan berlaki. Kalau dah jodoh, takkan ke mana.

doubleA Publish time 18-6-2020 11:21 PM

Kalau tak kawen lagi tak yah la bergasak. Kalau dah kawen tu ada la juga benda nak diperjuangkan. Tapi kalau dah berkali2 curang dalam perkahwinan tu jantan tak sedar untung namanya, baik blah sayangi diri

sharlenetexas Publish time 18-6-2020 11:55 PM

Love your body love yourself.

nefnefnef Publish time 19-6-2020 12:54 AM

Tak berbaloi langsung, Kim. Kemon... Real men can't be stolen. Dia nak sangat, amiklah. Watpe gado

Kenabertaubat Publish time 19-6-2020 01:06 AM

Tak berbaloi la nak bergaduh sebab laki. Kalau dia sayang kita, dia takkan curang. Lelaki kalau dah curang sekali, dia akan ada berkali-kali. Beribu alasan dia bagi. Step back, move on. Sebab tu orang kata, kalau cinta datang dua serentak.. Pilih yang kedua. Sebab kalau betul sayang yg pertama, takkan ada yg kedua.

ipes2 Publish time 19-6-2020 01:18 AM

KIM.K replied at 18-6-2020 12:46 PM
Dr @ipes tolong ulas sikit apa bakat pompuan jadi bodoh fight kerana lelaki sedap dan gaji nyaman. M ...

terima kasih tag saya Kim. tadi ingat kan kim minta pandangan dari segi sociology ha ha ada topic sebegini rasanya di dalam thread TNSE.

'lelaki sedap'? tidak berapa faham.
saya baru sahaja replied somewhere kim, pasal tarikan wanita kepada lelaki; dikatakan dependability lelaki itu, defensive quality lelaki itu ie muscular ke tinggi ke besar ke, honesty, finances, social power, layanan.jadi, wanita tidak tertarik hanya pada visual dari lelaki itu sahaja
'wanita macam mana yang fall for a man sampai sanggup bergaduh?' hmm entah lah kim. maybe jika wanita itu sejenis yang ingin memiliki (some hanya suka jika dapat layanan, dapat attention), atau wanita itu yang style nya aggressive untuk dapatkan sesuatu, atau wanita itu tertarik pada banyak aspects lelaki tadi dan merasa ianya worth untuk di fight for. entah lah. my 2 cents

kim ingin ada si tall dark handsome man ke yang kim sedang fighting for :). good luck kim. awak tentu menang.

Supersirap Publish time 19-6-2020 01:26 AM

Kalau lelaki tu memang bapak kaya berbaloi juga

green~tea Publish time 19-6-2020 01:52 AM

ipes2 replied at 19-6-2020 01:18 AM
terima kasih tag saya Kim. tadi ingat kan kim minta pandangan dari segi sociology ha ha ada topic...

Apa itu TNSE? Tunisia stock exchange? Tenaga Nasional Stock exchange? :lol:

Panjang laa doc ipes tulis, summary plizzz.. hahaha

Back to topic, i would fight for a man that's worth to be my husband, AND when the feeling is reciprocating (tak bertepuk sebelah tangan)... maksudnya dia juga mesti serius utk kita...takleh terhegeh2 sorang2... org lelaki yg genuine, akan berusaha cepatkan hubungan yang HALAL...

KIM.K Publish time 19-6-2020 02:19 AM

Edited by KIM.K at 19-6-2020 02:34 AM

Tinot7 replied at 18-6-2020 11:18 PM
Tak berbaloi.
Bergaduh sbb nak tegakkan agama lebih penting. Tapi tak semua org berpendapat mcm ni ...

Ayoh che tea, thread ni bukan pasal iols. Kisah krt sejenis muka takdo market yang gila bergasak for her boifie dan maki others sesuka hati. Sedap mulut sunds tu cerca2 orang

Niway iols amik sebagai nasihat buat diri sendiri juga

misuke Publish time 19-6-2020 02:22 AM

lagi bodoh bila berebutkan lelaki hauk.. muka mcm pecah rumah. pemalas.

KIM.K Publish time 19-6-2020 02:22 AM

nefnefnef replied at 19-6-2020 12:54 AM
Tak berbaloi langsung, Kim. Kemon... Real men can't be stolen. Dia nak sangat, amiklah. Watpe gado

Iols bukan ler pompuan gitu. Iols ikat laki pakai kontrak dan cemeti

Ni pasal wanita teraniaya yang berniat buat jahanam karier serta kehidupan peribadi orang lain. Harap si buduh tu bangun dari angan2

KIM.K Publish time 19-6-2020 02:25 AM

awanysss replied at 18-6-2020 02:44 PM
biar hodoh jangan bodoh konsepnya..
jangan asal berlaki je ye sistur..

Jangan jangan jangan..
Salah kawin muka cantik pun hancur

KIM.K Publish time 19-6-2020 02:26 AM

fifie_olin replied at 18-6-2020 03:00 PM
jntn x guna pon nk direbut

jantan harapan :D:D dinistakannya orang lain demi harapan nan seorang
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7
View full version: Berbaloi ke bergasak pasal lelaki?