me12345 Publish time 17-10-2019 08:47 AM

My speku..to extort money je ni...dan di back up by org dlm juga..yg gigih tulis in bm kt ig. Satu pihak blackmail..satu pihak jatuhkan nama baik..win win

WINNIEESUZANI Publish time 18-10-2019 05:24 PM

mngkin kali ni SK silap pilih, dapat yg jenis fight balik tak blh ttup mulut, aku rasa die lagi panas lepas adik SK kawin ngan org sweden siap dapat restu istana lagin dapat gelaran che puan, tp dio apo pon x dapat sbb tu la duk huha leon tu bakal SK la ape la, die tak tahu ke slagi tak di iktiraf rasmi tak boleh jadi pewaris,. same mcm anak tmj tu, SI n istana dah lantik jd raja muda johor, baru la rasmi gune gelaran tu, bukan main sauk je gelaran ni. n undang2 negeri klantan kalau nk jadi raja perempuan kene melayu n agama islam. kalau btol la syarat tu bjalan nmpak gaya nye sppu SK la jadi pngganti. lain la SK kawin ngan org melyu dapat pwaris baru.

amatur Publish time 18-10-2019 08:45 PM

Ntahla...sultan pun satu masalah juga...time nak mengorat kenalkan diri as raja malaysia..of coz la si oks ni dah berangan-rangan...tup..tup nikah suruh private pula life as husband and wife..tak faham la life depa ni

cucuq Publish time 19-10-2019 02:10 PM

bosan citer sultan v ni.. padan muka jer aku nak ckp...taste kemainnn x padan dgn imej islamiknyer brjubah kehulu kehilir

kyrana Publish time 19-10-2019 08:41 PM

mmg dah boring drama drg ni.nasib ko la labuu

cm_vungtau Publish time 20-10-2019 02:39 PM

Russian girls. :mad:

Lalalili66778 Publish time 20-10-2019 10:43 PM

Cakap lah apapun bagi aku si rihanna ni mmg pelik soryy

kumang Publish time 9-12-2019 10:28 AM

Aku x caya si oks yg pergi tinggalkan sotan...busshet...mana ada pmpuan yg suka2 nk tinggalkan somi lagi2 lps branak...tu semua propa phk istana sbb nk cover mistake sbb diorg tau keadaan lbih truk klau oks makin buka mulut especially kalau baby tu memang sah darah sotan...

lesprincesse Publish time 6-1-2020 10:52 AM

kumang replied at 9-12-2019 10:28 AM
Aku x caya si oks yg pergi tinggalkan sotan...busshet...mana ada pmpuan yg suka2 nk tinggalkan somi...

Possible jugak Oks ni yg balik. Somehow i takleh imagine dia boleh nak duduk msia or asia for that matter.
Whatever it is pun, this is totally on SI. Ini la antara bahana kawin bukan kerana Allah. Both on SI pun gagal bimbing Oks, and Oks pun gagal embrace the real meaning of marriage.

Lalalili66778 Publish time 18-1-2020 04:03 PM

Wow! Wow! Tajuk ni boleh mengundang ni seiousla

hereforthetea Publish time 24-1-2020 09:44 PM

Still no update on this case kan. Hopefully oks balik Russia and continue with her life. Move on je lah noks.

Org dah tak mau xyah paksa. Badan sendiri melarat.

tomitomes Publish time 14-6-2020 12:40 AM

biase la gado laki bini lari balik umh mak...ingtkan abe nk pujuk rupanya hampeh

Fafaa Publish time 14-6-2020 09:34 AM

WINNIEESUZANI replied at 18-10-2019 05:24 PM
mngkin kali ni SK silap pilih, dapat yg jenis fight balik tak blh ttup mulut, aku rasa die lagi pana ...

ye pulak khens, maybe si oks ni berpikiran kalau hubby soltan, mesti anak mewarisi takhta tapi tiberr rules yestana kelantan tak seperti yang disangka. kempunann nak sembah ratu, anak pulak bukan bakalan soltan.:funk:

Lalalili66778 Publish time 28-6-2020 03:44 AM

Bukn nk ckp la tapi dah lama pendam ni.. bg aku, org yg terlalu bnyk harta ni x kiralah ank sultan ke anak raja ke anak tan sri ke ank puan sri ke ank kayangan ke anak trump ke anak dato datin yg kekayaan 70 keturunan x habis ke, kebanyakkan aku tgok cam x 'cerdik'. Sorry lah ya kalau terasa sebab apa aku nmpk (based on pnglmn) org dkt dgn kita ni sebab dia nmpk kita ada kepentingn tertentu baru dia dekat.. cam kes oksana ni lh kn, x boleh salhkn dia 100 peratus sbb berithu aku dlm dunia ni mna perempuan yg x suka emas dan duit? Bgthu aku? Kau jgn percyalh kalau jumpaperempuan x kisah psal harta, bullshit semua tu! Sbb Allah dh ckp itu mmg sifat wanita sebab tu di akhirat wanita solehah dikurniakn emas yg mereka nak, sbb itu klemahan diorang. Tapi ada yg masih waras boleh fikir untuk x terlalu mngejar. Kalau kau dihidang dgn jerung sapa x nk weh. Sama juga cam kes ni. Nk cop dia materialistik pun x leh juga sbb sekrg ni lelaki kn ada 9 akal, patut korang carilh perempusn betul2. Bukn gunakn duit untuk umpan perempuan, maka perempuan bermata duitan lah kau dpt! Paling merana dpt yg bijak putar belit tahu gunkn peluang cam oksana ni mmg hbislh kau! Sbb tu klau iklhlas nk cari isteri sebgai teman hidup cari yg betul2. Kalau dia lawa baik pndai hormat orang tua, tahu hormat kau and jga aib dn kehormatan kau pilihlah dia. Aku bukn apa, bila aku bca story ni nk salhkn oksana pun x leh, nk salhkn sultan pun x leh sebb cm aku ckp kebnykn lelaki kaya ni mmg camtu.. so at the end kau kna bijk

lonely_surina Publish time 28-6-2020 03:57 PM

makin comel n cerdik leon ismail..
iolss harap umur iolss panjang nak tgk kesudahan mat leon neh..
mcm mana laa 20 thn akan datang mat leon neh tetiba menjejak kaki ke msia..

Nurza Publish time 27-10-2020 07:32 PM

Kat ig rpa ada pic Sultan, kurus and nmpk cengkung je muka..

jargon Publish time 30-10-2020 04:18 PM

salmon-suki replied at 11-10-2019 02:18 PM
Table has turned kah?aiolzs xkan purcaya kt oks ni sbb nmpk sgt dia gold digger..tp faris tu pun aio ...

Tak baikla ..dia kan zuhudd islamik gitew

depresio Publish time 30-10-2020 06:30 PM

Oks ni akusaspek dia nk lebih dr apa yg sultan bg..
Yg lain tu semua dah cukup dah..
Mewah.

Yg ni xde..Walau dah cukup mewah xcukup
Pages: 1 2 3 [4]
View full version: Bukan Ditinggalkan Sultan, Rihana Oksana Sendiri Pergi Untuk Pulang Ke Rusia?