NmeeraR Publish time 13-8-2018 11:28 AM

Ada yang pernah cuba set resdung/jerawat shaklee ? Macam mana? Ok ke?

Setiap kali google pasal suplemen atau ubat untukrawat resdung/jerawat. Shaklee la antara top list akan keluar dekat SEO. Tengok agent merata-rata promot pasal kebaikan shaklee & kebanyakannya yang pernah ada masalah, consume shaklee.. last2 dia jugak jual shaklee sebab dah bagi kesan yang yang tidak mengecewakan.

Yang pernah cuba set resdung/jerawat yang ada vitamin c, vitamin b-comlplex, garlic, alfalfa. Adakah set ni betul-betul dapat membantu? Sebab hati tengah membuak-buak nak cuba... :D

Yoyo123456 Publish time 12-3-2019 08:15 PM

Ok sgt. Saya guna. Sy beli dekat seller ni 0176182917

carly_lah Publish time 13-3-2019 11:10 AM

carly pernah jd agent shaklee... bg carly... sama je kalau guna vit lain pun... bg carly x bleh nk claim semulajadi sbb vit ni dh masuk kilang... semulajadi kalau makan makanan yg mengandungi vitamin dan zat2 tersebut.. lgpun x larat la nk makan berbiji2 sekali makan... mengalahkan org sakit kronik pulak

mizz5006 Publish time 16-3-2019 12:10 PM

NmmeraR,
saya tengah consume set resdung shaklee alfafa n vit c.saya consume dari mid feb ,saya rasa kurang sikit resdung saya.kalau tidak setiap pagi saya akan bersin banyak kali(bersin sudah berkurang) dan setiap pagi juga hidung saya akan berair.saya bukan agent shaklee.

NmeeraR Publish time 16-3-2019 03:43 PM

mizz5006 replied at 16-3-2019 12:10 PM
NmmeraR,
saya tengah consume set resdung shaklee alfafa n vit c.saya consume dari mid feb ,saya ras ...

waa..boleh cuba nanti.. thanks yaa

NmeeraR Publish time 16-3-2019 03:44 PM

carly_lah replied at 13-3-2019 11:10 AM
carly pernah jd agent shaklee... bg carly... sama je kalau guna vit lain pun... bg carly x bleh nk c ...

hahaha... faham faham...

comel_comey Publish time 25-3-2019 10:38 PM

saya pernah consume set resdung shaklee ni. saya perasan hidung jd clear sikit. tapi bila telan alfafa, ada keluar lendir yg ala2 keputihan. so i tak berani nak teruskan alfafa tu.setakat telan vit b dan vit c tu ok. tapi makan vit b buatkan saya terlebih berselera plak. so i just consume vit c. ini pon berselera jugak tp still under control la.
Pages: [1]
View full version: Ada yang pernah cuba set resdung/jerawat shaklee ? Macam mana? Ok ke?