allifhaqimie Publish time 15-3-2007 05:17 PM

nak tengok trailler..saper2 plez hantar email kat aku..:tq: :tq:

mystiquezone Publish time 23-3-2007 12:56 AM

kalu razak mohaideen buat cite hantu...gerenti mengaruk n storyline hampeh...

tapi aku mesti nak tgk dukun..ala2 mona fendi ni...jommmmmmmmmmm

ladydolph Publish time 23-3-2007 01:49 PM

cambest jer Dukun ni...lebih lagi aku teruja nak tgk sebb my favourite actor pun ader, Hasnul Rahmat.....:loveliness:td surf the pix gallery kat the official website, siap jerit lagi bila tgk badan dipotong2 tu.....ngeri gak la tgk.....:funk:

dola_doli Publish time 23-3-2007 01:57 PM

macam seram jer citer niee...tapi memang betol mona fendi dulupenah kene gantong tapi tak mati...macam ketinggalan sangat ke blakang kan aku nie..tapi musykil beb...musykil..bleh sapa2 terangkan psal mona fendi nie tak...aku cuma penah tau yang dia, suami dan pembantu dia bunuh orang.pastu tau dia nie dukun.penah jugak ar dengar mak aku citer yang dia nie tak mati kat tali gantung.tapi last2 dia mati jugak kan...camaner tuee....somebody pls ep mee...uuhhuhuu....

easy81 Publish time 23-3-2007 05:14 PM

my MIL dulu kene introgate Mona Fendy masa kes die.tapi MIL aku cakp die memg psyko gler.polis tanye,die buat2 tidorlah...buat bodoh jek.gune psikologi x jalan..pake sikulogi pun tak jalan. naik bengang polis2 tuh..Bile ckp psl kene hang..die sengeh jek..siap bgtau die xleh mati punyer..Tapi at last dapat gak MIL aku amek statement die.die citer detail sampe MIL aku plak yg takut..Aku penah dgr kat radio era anak lelaki mona fendy call era nangis2 ckp die dah banyak kali putus tunang sebb org xnak b'menantukan anak mona fendy ni.xtau le betul ke tak..

FAC Publish time 24-3-2007 11:50 PM

ini ape yg aku dgr daripada seorang polis pangkat sarjan la..time tu saje borak2 pasal penjenayah2 kat malaysia ni..pastu pak cik tu cite pasal mona fandi..ni ape yg die dpt tau dari org dalam penjara yg handle time mona fandi kena gantung tu..minah tu mmg tak mati..ini ape yg sarjan tu denga la kan..die ckp ade 'something' mengelilingi mona fandi time die kena gantung tu..faham2 la ape benda kan..and time dlm penjara tu mona fandi mmg tak dibagi dekat dgn suami die oleh polis sbb takutilmu dorang bertambah kuat..maybehanya jasad mona fandi sahaja ygmati digantung tproh dieade kat bdn org lain..who knows?and satu lagi perkara menarik aku denga..time hari mona fandi dijatuhkan hukuman mati kat court..lepas die dijatuhkan hukuman mati die sempat bertanye kpd tuan hakim..smalam tuan hakim pakai baju merah kan? pastu tuan hakim ckp ye btol..then mona fandi ckp semalam saya pegi rumah tuan hakim..padahal realitinya die dok dlm penjara time tu..ngehehe http://forum.cari.com.my/images/smilies/kerek.gif

jac_diehard_fan Publish time 25-3-2007 11:21 AM

Reply #126 FAC's post

menyeramkan :funk:

azsagi Publish time 25-3-2007 12:20 PM

:funk: :funk: :funk:

rumplestiltskin Publish time 5-4-2007 06:35 PM

heh..citer ni bile la nk kuar..penat r tunggu..td br je baca kt news yg cerita ni mungkin diperam..kononnye nk menjaga sensitiviti keluarga org2 yg terlibat la..aku dah semangat giler nk tgk ni..last2 tukar plan ng member tgk citer jgn pndg blakang jela..walaopun sbenarnye aku tertunggu2 citer ni kuar.hmm.. :L 爇uciwa!!!

[ Last edited byrumplestiltskin at 5-4-2007 06:36 PM ]

kecubung Publish time 30-6-2007 09:47 AM

tadi aku baca akbar tabloid,kompom pilim ni di gam... sbb byk scene yg tak patut ditayang pada umum..
front page : sumting UMI AIDA di GAM... mcm tu la bunyi dier..

laislabonita Publish time 5-7-2007 01:53 AM

Reply #130 kecubung's post

ha ha.. ko baca akhbar Perdana tu ke?

tajuk kat muka depan mak ai, gempaq gile.. tapi bile baca isi dalam die, totally different from the cover...

mana ada umie aida digam, film tu pun 'belum' kena banned lagi, plan setakat ni akan dipospon ke tahun 2008... ni aku baca sendiri kat paper tsb kat page 3... yg muka depan tu mmg hampeh, poyo je, nak suruh laris akhbar la tu...

buiscasey Publish time 18-8-2007 03:29 PM

so citer ni tayang 2008 ker??? leceh la.... penat aku tunggu....

ajami Publish time 6-11-2007 11:25 PM

AKAN DATANG KEMBALI!

bebaru nih sblm tayangan Kuntilanak 2 ada trailer DUKUN!.. sape ada info terbaru pls share..
-3_nKUnRqNg

ajami Publish time 6-11-2007 11:28 PM

AKAN DATANG KEMBALI!

.. sori:funk:

jac_diehard_fan Publish time 17-11-2007 08:22 PM

Reply #133 ajami's post

wow yeke ni.. maknenye akan di tayangkan la :pompom:

buiscasey Publish time 17-11-2007 09:29 PM

Reply #133 ajami's post

ye ye.. nak tayang.. tak sabarnye aku...

banyaklah jadual movie aku utk bulan disember ni....

jac_diehard_fan Publish time 17-11-2007 11:32 PM

a must see movie :pompom:

buiscasey Publish time 18-11-2007 04:55 PM

citer ni dgn anak halal, saper tayang dulu??

azazral Publish time 26-11-2007 07:02 PM

pastike?:(

Makcik_WOK Publish time 27-11-2007 09:53 PM

tak sabar nak tgk....................
Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16
View full version: DUKUN