okashii86 Publish time 15-2-2018 03:57 PM

Data Google mengatakan org tak beberapa suke iPhone X?

Saya ingat org takkan like iPhone X dgn harga gila tapi saya tengok macam banyak orang dah membeli ia. I feel maybe most people beli dengan pekej murah dengan telco.

Saya buat research dan tercari satu ecommerce yang telah buat research dan mendapati rakyat Malaysia tak minat dengan feature FaceID dan Animoji? Betul ke? If you're an iPhone X user, beritahu saya, ini rearch legit ke? Haha

https://d1vfs9f7h1rfk4.cloudfront.net/media/Jeremy/02__Malaysians_uninterested_with_FaceID_and_Animoji_-_iPrice_Group.jpg

Harge iPhone X masih gile mahal. But no worries, saya maih suke OnePlus3 saya <3 :P

multinicky Publish time 15-2-2018 04:22 PM

misi mempromote one plus n menghanjengkan ifag?

vanillaninja Publish time 19-2-2018 12:26 PM

OnePlus 3 tu apa? I pakai iPhone X. Ok je. I bukan BBNU nak pakai Animoji tu 24/7.

uda Publish time 28-2-2018 01:31 PM

I pakai iphone X cuma satu aje I tak suka ie selfie camera. Gambar tak secantik samsung S7:'(.
Ada tak any apps yang boleh buat gambar selfie cantik? THanks

kakikorek Publish time 1-3-2018 10:58 AM

mahal sangat macam mana orang nak suka.

CiliPadiSedap Publish time 1-3-2018 07:49 PM

mula lah sorang2 nak keluar berlagak dengan iphone x:lol:. silakan ye . nanti dh habis kaka komen.

merrissa Publish time 8-3-2018 10:47 AM

ntah la aku suke hp size kecik macam iphone 6 tuh....kalo yg 5s mcm kecik sgt bagi aku, jari gemok.....tapi sedap pegang di tangan #berdasarkanpengalamanpegangiphoneorangjerrrr

hp sekarang ni kalo nak yg latest tech, mesti kene screen besar....ker ader yg kecik?
Pages: [1]
View full version: Data Google mengatakan org tak beberapa suke iPhone X?