crystalpurple Publish time 3-8-2017 12:33 AM

What to expect- first night

Salam semua..Saya nk tanya walaupun segan tapi takpela bukan org kenal. Saya bakal melangsungkn perkahwinan hujung bln ni. Atas pilihan keluarga. Walaupun sibuk preparation tapi kdg2 terdetik jgk mcm mana nk go through first night dgn org yg kita tk biasa? bukan part ehem2 tu tapi more to like cmana nk overcome rasa malu segan tu? memikirkn pun rasa cam nk pitam skang:funk:rasa mcm nk lari pun ada gak ni mengenangkn saya pun tk pernah bercinta.Segann lahai:Lpls akak2 bg tips yg berguna pls.

carly_lah Publish time 3-8-2017 12:57 AM

lalui je lah macam hari2 biasa... yu kawin dgn manusia kan... lainlah kalau kawin dgn alien, yg tu carly x leh nk komen... sbb laki carly manusia.. huhu...

CikTerompah Publish time 3-8-2017 08:52 AM

buat mcm biasa je lah...nk hidup bkn sehari dua...tp bertahun2...

putribonda Publish time 3-8-2017 09:09 AM

kan tt cakap dia tak pernah bercinta.
kahwin pun pilihan family.
mestilah maluuuuu kannnn.
ciri2 wanita yg semakain pupus.
perempuan skrg ramai yg jenis tak malu.

malu tu nanti bila dah lama2 hilang dgn sendirinya la tu.yelah dah jd suami isteri kan.
aku ni jgn kata orang asing la, dgn kakak sendiri kalau dalam bilik nak tukar baju pun malu tau.
apatalah lagi tt nanti nak hadap orang asing.
tt kena sentiasa fikir,dia suami tt so tak perlu nak terlalu malu.

semoga tt tidak mempunyai rasa malu yg terlampau bila dgn suami nanti ye.
nanti takut2 suami boring pulak..all the best tt.

manehnya Publish time 3-8-2017 09:28 AM

x yah nk segan sgt la... tutp lampu.. just let it go let it go {:1_535:}

Sufimaisarah Publish time 3-8-2017 11:04 AM

Goodluck tt.teringat zaman dulu.takut nk mampos.nk tnya orang/adik beradik malu.pulak tu both nerd .ended up mlm pertama tidur xbuat apa2.esok tu boleh bljar sama2:lol::lol: moga semua baik2 untuk tt

tagas Publish time 3-8-2017 11:21 AM

Suci bak embun pg masih blum ternoda gituh

gud lux anyway {:1_152:}

ramaramu Publish time 3-8-2017 04:09 PM

tahniah tt.. ala tt just be yourself.. jgn tnjuk sgt malu tu.. ikut je lead laki u.. kalau dia x buat apa2 u tido je la.. kalau dia ajak sembang u layan je.. just go with the flow
Pages: [1]
View full version: What to expect- first night