zillionplayer3 Publish time 3-3-2017 11:47 AM

Sudikah Kamu Mengahwini Saya? – Kisah Cinta Sejati Pemilik Tapak Filem

Empat tahun yang panjang telah berlalu, saya meraih jutaan melalui tapak filem, tetapi kamu tiada lagi di samping saya.Menjelang malam, semuanya senyap sunyi di Jalan Nimmachaemin. Dahan tidak berdaun di pokok payung Cina melekat ibarat tangan orang yang kesepian. Di malam yang sebegini, saya masih ingat ketika kamu mendendangkan Let It Be Me daripada Flipped dengan suaramu yang merdu. Tanpa kamu, Kreimuk, saya tidak mampu hidup lebih lama. Dahulu kamu sangat suka menonton filem hingga kita muat turun pelbagai filem ke dalam komputer dan menontonnya sambil makan ais krim manis. Di antara filem itu, Flipped adalah kegemaranmu dan kita menontonnya berulang kali
Pada Hari Valentine tahun 2013, dengan diilhamkan oleh minat kamu yang mendalam terhadap filem, saya mengambil keputusan untuk membuat tapak web filem untuk meletakkan semua filem yang terbaik di dunia, menjadikannya tempat eksklusif kita dan sebagai bukti cinta kita, mempercayai bahawa cinta kita akan berterusan selagi tapak web ini wujud. Kamu, ketika itu, menyetujui keputusan itu dengan gembira.
Saya berhenti kerja, mula membina tapak web siang dan malam di dalam bilik yang hanya 150 kaki persegi. Filem menjadi keghairahan terbesar saya dan saya akan merealisasikan idea saya walau apa pun yang terjadi.
Walaubagaimanapun, keghairahan itu terbukti tiada bezanya dengan yang lain, yang berbeza sedikit daripada kehendak hati. Saya mengatasi kesukaran dan menghadapi pelbagai rintangan. Ketika itu, saya menghabiskan terlalu banyak tenaga dengan mencari dan memuat naik filem, mengedit pos dan mempromosikan tapak web, tanpa meraih untung. Kalaulah tidak disebabkan sokongan kamu dengan gaji daripada pekerjaan di kedai serbaneka, tidak mungkin saya mampu mengharungi waktu itu.
Sejak awal lagi, saya sudah membuat persiapan, mewujudkan laman Facebook untuk menarik dan mengekalkan pelawat, mempromosikan tapak di laman Facebook; saya mencari filem terbaharu dan berita tentang filem dan meletakkannya di laman web ini dalam usaha untuk menarik pengunjung. Selepas setahun bekerja keras, saya berjaya menarik sebilangan besar pengguna dan mula meraih untung daripada iklan di tapak ini. Saya menjadi begitu teruja dan memberitahu kamu bahawa tapak web kita tidak lama lagi bakal memberikan kita kekayaan, dan kemudian dalam masa kurang daripada dua tahun, saya mampu membelikan kamu gaun pengantin yang cantik dan mengahwini kamu, seperti yang kamu selalu impikan.
Tidak pernah terlintas bahawa kamu akan meninggalkan saya. Pada Hari Valentine tahun 2015. Saya sungguh menyesal dan kesal - ketika itulah saya mula menyedari bahawa tempoh dua tahun itu dan kekayaan yang kita harapkan kedua-duanya tidak tercapai dan kamu tidak mampu menanggung tekanan dan kebimbangan daripada ibu bapa kamu. Saya tidak layak untuk membuat kamu bahagia sepanjang hayat kamu pada ketika itu sehingga saya merealisasikan impian saya.
Sejak itu, saya berusaha bersungguh-sungguh mengendalikann tapak filem kita - selagi ia wujud, cinta kita berterusan. Ia tidak mengambil masa yang lama sebelum saya mendapati bahawa kebanyakan pengguna melawati tapak itu menggunakan telefon pintar dan Internet Mudah Alih yang merupakan trend yang amat menggalakkan. "Sekarang saya perlu mereka Aplikasi untuk laman web ini bersempena dengan ini" - saya berfikir sendirian. Internet Mudah Alih yang menggandakan pengguna saya, begitu juga hasil iklan saya.Seperti yang kita semua ketahui, bukannya mudah untuk mereka Aplikasi. Apatah lagi dengan kekurangan dana di pihak saya.Ketika saya tidak tahu cara untuk melakukannya, seorang rakan yang juga merupakan pemilik tapak web filem memberitahu saya tentang GBOX, ia menawarkan storan tanpa had dan Aplikasi tersuai, kedua-duanya percuma! (Dicadangkan untuk pemilik tapak web filem)
Selepas saya mendapat Aplikasi tersuai daripada GBOX, saya letakkannya di tapak untuk dimuat turun dengan percuma. Ia popular dalam kalangan pengguna saya. Kemudian saya mempromosikan Aplikasi itu dengan sedikit hasil yang diperolehi sebelumnya daripada iklan tapak web dan tidak lama kemudian ia menjadi popular! Saya mendapat 6 juta pengguna Aplikasi dan memaparkan iklan Internet Mudah Alih yang ditawarkan oleh GBOX. Saya memperolehi hasil 3 kali ganda daripada biasa. Hari Valentine akan tiba lagi. Nampaknya saya sudah memperoleh kekayaan, tetapi kamu tiada lagi di samping saya. Tiada nada didengari daripada telefon kecuali suara yang memberitahu 'nombor ini tidak wujud.' Kamu begitu jauh darpada saya. Walau bagaimanapun, saya percaya bahawa jarak hanya menjadi penghalang bagi mereka yang tidak pasti tentang matlamat mereka dan jika saya membulatkan tekad, saya akan menemui kamu. Bermula daripada bulan Februari, saya hanya akan mempromosikan Flipped pada muka depan laman web dan Aplikasi kita sehingga saya menemui kamu.
Kreimuk, saya sudah membelikan kamu sepasang gaun pengantin. Jika kamu ternampak artikel ini, sila datang ke pintu depan Siam Center - di mana saya akan menunggu kamu setiap hari dari 10 am hingga 3 pm. Apabila kamu akhirnya datang, saya akan bertanya soalan: sudikah kamu mengahwini saya?
Kepada pemilik tapak dan moderator: Ini adalah kisah benar. Tolong jangan padamkannya daripada tapak web anda. Kreimuk adalah pengunjung tetap forum filem dan saya harap dia akan nampak dan membaca artikel ini. Terima kasih banyak.

zillionplayer3 Publish time 3-3-2017 11:50 AM

ika ia memerlukan bayaran (atau pertukaran untuk iklan di tapak web saya), sila hubungi saya (xxxxxx di WhatsApp)
Pages: [1]
View full version: Sudikah Kamu Mengahwini Saya? – Kisah Cinta Sejati Pemilik Tapak Filem