Tonyja Publish time 25-1-2017 05:34 PM

Bagaimana nak hack pc di tempat kerja?

aku nak tnya sesape yg pakar disini..pc tempat kerja aku semua xboleh bukak.youtube la...facebook la...kecuali sistem2 yg perlu digunakan je..

``````Aku seorang data entry sahaja`````

munchkin Publish time 25-1-2017 06:12 PM

Pakai jelah data phone. Why would you want you want to use kemudahan ofis for your own personal use?

Minah Komando Publish time 25-1-2017 07:14 PM

Ni staff gomen ke swasta nak beryoutube berFB waktu kerja?

CiliPadiSedap Publish time 25-1-2017 08:33 PM

setiap ofis hour di bayar gaji di gunakan untuk main facebook dan youtube, kat akhirat akan di perhitungkan. Mohon sentap dan insaf

Lansywen Publish time 25-1-2017 09:04 PM

Hey bro! Hi kawan2!!

30% UNLIMITED DEPOSIT BONUS hanya untuk anda!!!

Membuat deposit dengan mendapat tambahan 30% bonus deposit
Mari mari mari!
cepatlah sertai kami!!! :lol:

Andyscenes Publish time 25-1-2017 10:09 PM

kau tgk je kat youtube, how to unblock youtube

panadolsoluble Publish time 25-1-2017 11:27 PM

browsec. added to chrome. on. test la fb ke utube ke

kentel Publish time 26-1-2017 07:58 AM

kat opis buat keje jela..bkn online..takde keperluan pun nak online fb bagai {:1_567:}

Tonyja Publish time 26-1-2017 02:45 PM

CiliPadiSedap replied at 25-1-2017 08:33 PM
setiap ofis hour di bayar gaji di gunakan untuk main facebook dan youtube, kat akhirat akan di perhi ...

kalau kerja da abis nk wat pe? xkan main kad je....

ch3ngkoy Publish time 26-1-2017 02:50 PM

ko keja kat mana....

LostStar Publish time 26-1-2017 03:01 PM

kesian juga pada org yg officenya block sana sini..

tp maaf ea x reti utk unblock segala itu...

mziskandar Publish time 27-1-2017 03:21 AM

layan youtube nnt internet org lain yg tengah buat keje jadi lembab.

tiang@pi Publish time 28-1-2017 04:21 AM

Keje lah baek2..ramai lg kat luar tgh cari keje:P

BlackCarnival Publish time 31-1-2017 03:50 PM

Ko donlod la proxy bro, run tunnel pas2 bole la ko surf tenet coz IP ko dh kira tmpt len. Tp better jgn share sbb nnt ramai user, department IT ko bole detect.

Aku dl ms time study mcm tu jugak la aku nk lepas ke site2 yg kene block ni. Kdg2 xlogik sbb segala mende2 nk block, even mende ilmiah pn nk block. Ko google la proxy yg pemes2 skrg, aku xgune dh so xupdated dgn latest proxy yg reliable

angahsmart Publish time 6-2-2017 04:20 PM

pakai la macam2 jenis software atau extension browser, nanti lama2 orang IT boleh detect. paling lama ko boleh bukak pon sehari, then the next day memang tak boleh guna dah. selalunya company yang besar2 akan block social media access. based kepada pengalaman aku, memang kalau company kecik diorang tak kisah benda2 camni. pape hal pon tengok la scope keje ko camne, department aku ni memang dorang tak block. yang lawaknya, kawan duk kat department IT sendiri pon cakap bahagian diorang tak boleh bukak social media. hahahaha.

p/s : dulu masa keje kat depan times square, aku ada install software U95 ke ape ntah nama dia, untuk bypass access internet access. dapat guna sehari je, esok teros tak boleh. company latest ni, even ko nak install pape software diorang akan request admin access (nasib baik ada geng2 IT, boleh la kawtim dengan belanja teh tarik). hahahaha. yang penting, keje kena jalan.

kikilela Publish time 6-2-2017 10:12 PM

pakai google chrome cari extension nama hotspot shield. pakai la tu time lunch hour jgn pakai time byk customer kat office. buat keje kene amanah. salam
Pages: [1]
View full version: Bagaimana nak hack pc di tempat kerja?