kokofaeza Publish time 27-5-2016 12:01 PM

ATTENTION: Nak minta tlong isi survey...

Hi!:)

Assalamualaikum dan Salam Sejahtera,
Saya pelajar tahun akhir di UKM sedang menjalankan kajian keatas Belia.
Kajian memfokuskan keatas Pengurusan Kewangan, kos sara hidup dan Pekerjaan Ke-2.
Jika anda Belia yang berumur 40 Tahun ke bawah dan bekerja di Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Selangor dan sekitarnya, saya memohon kerjasama anda untuk menjadi reponden untuk menjawab soalan kaji selidik yang saya jalankan.
Soal selidik ini dijalankan secara atas talian (online survey).
Semua maklumat yang akan diberikan adalah SULIT dan hanya akan digunakan untuk tujuan penyelidikan ini sahaja.Kerjasama dan sumbangan anda sebagai responden amat saya hargai.
ps: Jika anda mempunyai rakan atau saudara yang mempunyai kriteria seperti diatas, mohon viralkan:lol:..

I have invited you to fill in the survey form of "Financial Management and Cost of Living among Youth".
To fill in, please visit:http://goo.gl/forms/VbzruldK3u

Thanks a million!:):)

scholars.assist Publish time 31-5-2016 11:04 PM

Salam, saya rasa kalau buat cara ni (convenience sampling), sampling group jadi tak betul, results boleh jadi invalid nanti, saya tak tinggal KL/Selangor tapi boleh bukak jugak survey tu....saya rasa kalau master, focus kat area bangi (cluster sampling) pun dah cukup dah, banyak kilang & agensi kerajaan kat situ...........
Pages: [1]
View full version: ATTENTION: Nak minta tlong isi survey...