Jasoncole Publish time 29-4-2024 03:21 PM

Bagaimana Saya Mendapatkan Kembali Bitcoin Saya yang Dicuri Daripada Platform Pelaburan Palsu

Berhati-hati dengan penipuan pelaburan mata wang kripto dan bantu meningkatkan kesedaran. Begitu ramai orang telah ditipu wang hasil titik peluh kami oleh penipu ini. Dalam situasi saya, rakan yang saya temui dalam talian yang memperkenalkan saya kepada platform pelaburan yang meragukan ini, semuanya membawa kepada saya ditipu dalam beberapa penipuan pelaburan di mana mereka memikat saya dengan peningkatan nilai aset kripto tetapi mengenakan bayaran yang terlalu tinggi kepada saya semasa pengeluaran. Saya kehilangan mata wang kripto bernilai $57,300 kepada penipu ini tetapi terima kasih kepada Mistro Ethical Hack untuk memulihkan aset crypto saya yang dicuri. Jika anda juga telah ditipu, simpan resit pembayaran dan interaksi, dan Hubungi Mistro Ethical dengan maklumat hubungan mereka di bawah:

Sembang telegram: https://t.me/Mistro_ethical

E-mel: writeus@mistroethicalhack.pro

Pages: [1]
View full version: Bagaimana Saya Mendapatkan Kembali Bitcoin Saya yang Dicuri Daripada Platform Pelaburan Palsu