Anonymous Publish time 23-11-2023 04:43 PM

Bermadu dengan mentua

salam,hye min,tlong hide nama asal ye..

Mcm ni,saya bru kahwin dua bulan lepas,saya kahwin dgn seorang lelaki ank mak yg mmg saya dh tahu sblom kahwin lg ,tp x la melampau sgt ddk bwh ketiak mak je,cuma mak dia yg treat dia mcm umur baru 19 tahun sedangkan suami saya dh 35 tahun..

suami kerja sndri dan mmg tidak bole keluar dari kwsn rumah mereka atas faktor kerja tersebut,selepas kahwin,suami ada sediakn rmh yg berdekatan dgn rmh parents dia..tp mslhnye skrng ibu mertua mcm x bg kami ddk situ,dan sye bekerja di bandar yg kira2 mengambil masa stgh jam utk sampai,dan saya mempunyai rmh sewa d sana semasa saya belum berkahwin lg saya dh sewa,dan kontraknye masih ada hingga tahun dpn..

kadang2 suami ada juga tidur d rmh sewa saya,rmh sewa 2 mmg saya sewa sorng je,x de housemate..tp ibu mertua siap kirimkan lauk,selimut utk anknye,dia treat anknye mcm umur 19,sedangkan saya sndri sudah 34 tahun..tahu la kami nk mkn nk tidur..kalau tidur d rmh saya,pkol 9 dh call anknye tanya bila nk balik rmh ibu mertua..seolah olah kami x de privasi sndri..atau ibu mertua yg msh x bole terima hakikat yg anknye dh berkahwin..kadang2 saya makan hati dgn ibu mertua,yg selalu demam la,kalau ddk d rmh mertua,mmg saya je masak hari2 dgn alasan dia sakit kepala,demam..suami saya senang d uruskan..ibu mertua yg byk ragam..apa pendapat KRT dgn mslh saya..

Sumber : KRT

tokchik Publish time 23-11-2023 04:53 PM

MAK MERTUA TU JANDA KE ?
KALAU JANDA
APA KATA CARIKAN PASANGAN

MUNGKIN DIA SUNYI DAN PERLUKAN TEMAN

manehnya Publish time 23-11-2023 05:06 PM

hahaha... angkat kaki belah la wei.. dah la menikah pun senja.. lg nk jd budak2 ka lembu kena ikat

midori888 Publish time 25-11-2023 07:28 AM

lelaki tu anak tunggal ke?

Catpaw Publish time 25-11-2023 08:15 AM

Sumber KRT, bukan cerita tt ke?
Pages: [1]
View full version: Bermadu dengan mentua